w

DOBRE KONTO W MILLENNIUM – 3% zwrotu z transakcji

Pierwszym opisywanym przeze mnie kontem jest Dobre Konto w Banku Millennium.

Czym wyróżnia się ono spośród całej masy kont osobistych dostępnych na rynku?

Tym, że bank zwróci nam 3% kosztów poniesionych kartą debetową do konta „Dobre Konto”. Przebija to wiele ofert pod względem wartości zwrotu. Przebija też najlepszą kartę kredytową, tj. „Kartę Zakupową” w banku BPH, która zwraca 1,5% wszystkich wydatków. Millenium Bank posiada też kartę kredytową „Visa Impresja”, oferującą w wybranych sklepach aż 5%.

Warto się więc przyjrzeć szczegółom tej oferty.
Pierwsze ograniczenie dotyczy płatności, za które bank nam zwróci pieniądze. Są to: sklepy spożywcze, supermarkety i stacje paliw w całej Polsce. Niby niewiele ale prawie każdy z nas w tych obszarach wydaje najwięcej pieniędzy i przede wszystkim robi to systematycznie. Maksymalna kwota premii wypłacanej przez bank wynosi 50zł miesięcznie.
Odnośnie samego konta, opisywany rabat otrzymamy w przypadku wpływów min. 1 000zł miesięcznie oraz co najmniej jednego zakupu wydaną kartą.
Dodatkowo bank oferuje:
  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za kartę do konta
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
  • 0 zł za przelewy internetowe
  • 0 zł za dostęp do obsługi konta przez telefon i Internet
  • 0 zł za polecenie zapłaty
  • Limit w koncie 0% aż przez 7 dni w każdym miesiącu!
Bank chwali się też atrakcyjnymi produktami dodatkowymi, jak: rabaty w programie inspiracje, darmowy debet na koncie do 7 dni w każdym miesiącu, atrakcyjne produkty oszczędnościowe (antybelki w wysokości 4,05% netto) i kredytowe czy ubezpieczeniem medycznym.
Uwaga: w przypadku nie spełnienia warunków banku przyjdzie nam sporo zapłacić, tj. 7zł za prowadzenie rachunku, 3zł za kartę i 1 do 5zł za wypłatę z obcego bankomatu.
Myślę, że dla kogoś kto wydaje sporo pieniędzy na produkty spożywcze i paliwo, opisywane konto jest bardzo ciekawą propozycją i powinien się zastanowić nad jego założeniem. Szczególnie w przypadku, gdy nasze obecne konto jest nieatrakcyjne. Nie powinniśmy się do niego przywiązywać jak do własnego zwierzaka.
Sam posiadam już opisywane konto i muszę przyznać, że jest rzeczywiście dobre.
Poniżej przestawiam zrzut ekranu strony głównej po zalogowaniu do Millenet:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Banki i instytucje bankowe – Start

Getin Bank – Lokata 4×4 na 7% brutto