w

1000 zł premii z kartą kredytową BNP Paribas + 0 zł przez rok

BNP Paribas karta kredytowa premia 1000 zł lipiec sierpień wrzesień 2024

BNP Paribas odpalił kolejną edycję rekordowej premii przy współpracy z Mastercard. Do zdobycia jest łącznie aż 1000 zł premii, z czego 400 zł do wydania na Allegro i 600 zł w voucherach Mastercard Bezcenne Chwile (do wydania na Allegro, Circle K, Decathlon, Empik, RTV EURO AGD i wiele innych). Jako dodatek otrzymujemy zwolnienie z opłaty za kartę na 12 miesięcy.

Jeśli 1000 zł to dla Ciebie wciaż za mało, to premię chętne mogą zyskać jeszcze więcej zakładając darmowe konto osobiste z premią 610 zł. Zatem w jednym tylko banku można zgarnąć 1530 zł premii, nieźle co?

Dzięki zwolnieniu z opłaty za kartę przez pierwszy rok, nic nie ryzykując zyskasz 1000 zł, z czego 400 zł do wydania na Allegro i kolejne 600 zł w bonach do wybranych sklepów – m.in. Allegro, Circle K, Decathlon, RTV Euro AGD i wiele innych.

Kumulacja promocji potrwa tylko do 31 lipca 2024 roku.

→ Przejdź do: 1000 zł premii z kartą kredytową BNP Paribas

1000 zł premii za kartę kredytową BNP Paribas + 0 zł przez rok od BNP Paribas

W ramach połączonych promocji „Wiosenne korzyści z kartą kredytową Mastercard” oraz „Bankujesz – zyskujesz z Bezcennymi Chwilami” osoby, które założą kartę Mastercard Standard lub Mastercard Gold zyskają 400 zł zwrotu w formie 10% moneyback (max. 100 zł miesięcznie) oraz 600 zł w voucherach programu Mastercard Bezcenne Chwile (również 100 zł miesięcznie). Wystarczy po założeniu używać karty i płacić nią normalnie za codzienne zakupy.

Kolejną nagrodą jest z zwolnienie z opłaty za kartę kredytową na okres 12 miesięcy, dzięki czemu na czas trwania promocji nie musisz się obawiać o żadne opłaty (wystarczy spłacać kartę, tj. wykorzystaną kwotę w całości w terminie wyznaczonym na wyciągu).

Jeśli po otrzymaniu premii uznasz, że karta nie spełnia Twoich wymagań lub nie jest Ci potrzebna, to bez żadnych problemów możesz ją zamknąć po upływie 7 miesięcy nie ponosząc żadnych opłat, jednocześnie zatrzymując nagrodę!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji z premią 1000 zł (400 zł z bonach Allegro oraz 600 zł w bonach programu Bezcenne Chwile) skorzystać mogą osoby nie posiadające umowy ramowej o rachunek lub kartę kredytową w BNP Paribas od dnia 1 stycznia 2023 roku.

Jak otrzymać 1000 zł za kartę kredytową BNP Paribas?

 • Wypełnij dedykowany formularz na stronie banku i na jego podstawie nie później niż do 31.07.2024 roku (aby wziąć udział w obu promocjach) zawrzyj umowę o kartę kredytową Mastercard Standard lub Gold
  • W przeciągu kilku dni od wypełnienia formularza oddzwoni do Ciebie pracownik banku i przeprowadzi proces wnioskowania o wybraną kartę
  • Wyraź i utrzymaj do dnia otrzymania ostatniej nagrody zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.
 • Zarejestruj kartę w programie Mastercard Bezcenne Chwile w terminie 7 dni od podpisania umowy o kartę (poprzez bankowość elektroniczną lub przez stronę promocji)
 • Zaloguj się w bankowości elektronicznej i aktywuj kartę nadając kod PIN w terminie 45 dni od zawarcia umowy
 • Nagrodę I: 400 zł od BNP Paribas w bonach Allegro otrzymasz w czterech transzach po 100 zł w zamian za wykonanie płatności bezgotówkowych kartą kredytową na łączną kwotę min. 1000 zł w każdym z czterech pierwszych miesięcy po miesiącu podpisania umowy o kartę
  • możesz płacić kartą fizyczną lub przez Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Swatch Pay lub Xiaomi Pay
  • za każdy miesiąc, w którym wydasz łącznie min. 1000 zł otrzymasz 100 zł w formie vouchera Allegro o wartości 100 zł (moneyback wyniesie więc do 10%)
 • Nagrodę II: 600 zł od Mastercard w postaci 6 premii po 8000 punktów wymiennych na vouchery o wartości 100 zł otrzymasz za każdy z pierwszych 6 miesięcy po zawarciu umowy, w którym wykonasz min. 4 zakupy premiowane na łączną kwotę min. 1000 zł (przez pierwsze 4 miesiące warunki się pokrywają). Aby zyskać pełną premię, wystarczy zakupy wykonywać jeszcze przez dwa kolejne miesiące.
Odbiór nagród

Za każdy miesiąc, w którym wykonasz płatności na łączną kwotę min. 1000 zł otrzymasz voucher Allegro o wartości 100 zł oraz 8000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile wymienne na vouchery o wartości 100 zł m.in. do Allegro, Circle K, Decathlon, RTV EURO AGD.

Vouchery Allegro zostaną udostępnione w bankowości elektronicznej w zakładce Wiadomości w terminie do 30 dni od zakończenia każdego miesiąca, w którym spełnisz warunki i będą ważne aż do dnia 31.07.2025 r.

Z kolei punkty programu Bezcenne Chwile zostaną automatycznie zapisane na koncie karty kredytowej i można je wykorzystać przez okres 12 miesięcy od ich naliczenia na koncie.

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Na potrzeby promocji warto poznać regulaminową definicję Transakcji kartą kredytową.

Transakcja bezgotówkowa kartą kredytową to płatność za towary lub usługi w punktach handlowo-usługowych lub sklepach internetowych jednak z wyłączeniem punktów identyfikowanych kodami MCC 5300 – handel hurtowy, MCC 4111 – usługi transportowe, w ramach udostępnionego przez Bank na podstawie Umowy, dokonywana w celu niezwiązanym z prowadzoną działalnością gospodarczą Posiadacza

Za Transakcje Kartą kredytową nie uznaje się transakcji, które:

 • zostaną zwrócone lub są sporne,
 • zasilają karty lub inne instrumenty płatnicze, rachunki płatnicze
  lub inne instrumenty lub rachunki
Karta kredytowa Mastercard Standard w BNP Paribas – prześwietlenie opłat

Uczestnicy promocji zwolnieni zostają z miesięcznej opłaty za prowadzenie karty przez pierwszych 12 miesięcy pod warunkiem wyrażenia zgód marketingowych. Dlatego też z czystym sumieniem polecam Wam promocję kartyy BNP Paribas.

Po upływie rok taka karta będzie kosztowała 9 zł (karta Standard) lub 15 zł (Gold). Opłaty tej można uniknąć wykonując odpowiednio transakcje o wartości 1000 zł (karta Standard) lub 2000 zł (karta Gold). Jak jednak wspomniałem już na wstępie, nie ma potrzeby pozostawiania karty na kolejny rok. Można też próbować negocjować z bankiem zniesienie opłaty na kolejny rok.

Poniżej znajdziesz krótkie prześwietlenie obu tych kart. Karta Gold posiada dobry pakiet ubezpieczeń dodatkowych dodawanych całkowicie za darmo.

Po więcej informacji na temat działania karty kredytowej odsyłam do wpisu: Poradnik – działanie karty kredytowej.

Karta kredytowa Mastercard Standard w BNP Paribas to:

 • 1000 zł premii na start:
  • 400 zł premii voucherach Allegro
  • 600 zł w voucherach Bezcenne Chwile
 • 0 zł za wydanie karty
 • 0 zł za prowadzenie karty przez pierwsze 12 miesięcy
  • 9 zł / mc za kartę Standard po 12 miesiącach
 • Program Mastercard Bezcenne Chwile
 • Do 56 dni bez odsetek
 • Płatności Apple Pay / Google Pay
 • Możliwość skorzystania z Balance Transfer – czyli przeniesienia zadłużenia z innej karty kredytowej i skorzystania z promocyjnego oprocentowania 1,99 % w skali roku
 • RRSO – od 0% (jeśli będziesz kartę spłacać w całości w terminie wyznaczonym na wyciągu) do 26,85% (jeśli będziesz spłacać zadłużenie z wyciągu przez okres 12 miesięcy)

Jeśli po zgarnięciu premii postanowisz zamknąć kartę, to poczekaj z tym do upływu 6 miesięcy, aby bank nie naliczył Ci opłaty w wysokości 25 zł.

Karta kredytowa Mastercard Gold w BNP Paribas to:

 • 0 zł za wydanie karty
 • 0 zł za prowadzenie karty przez pierwsze 12 miesięcy
  • 15 zł / mc za kartę Gold po 12 miesiącach
 • Program Mastercard Bezcenne Chwile
 • Do 56 dni bez odsetek
 • Płatności Apple Pay / Google Pay
 • Możliwość skorzystania z Balance Transfer – czyli przeniesienia zadłużenia z innej karty kredytowej i skorzystania z promocyjnego oprocentowania 1,99 % w skali roku
 • RRSO – od 0% (jeśli będziesz kartę spłacać w całości w terminie wyznaczonym na wyciągu) do 26,85% (jeśli będziesz spłacać zadłużenie z wyciągu w ratach przez okres 12 miesięcy)
 • Pakiet ubezpieczeń:
  • Ubezpieczenie podróży zagranicznej (NNW, kosztów leczenia, Assistance medyczny, opóźnienie/zagubienie bagażu, opóźnienie podróży, spóźnienie na połączenie)
  • Flight Delay Pass – w przypadku opóźnienia lotu o min. 120 minut otrzymasz zaproszenie do saloników na lotnisku dla siebie + 3 podróżujących z Tobą osób
Dokumenty:

Regulamin promocji „400 zł na Allegro z kartą Mastercard w BNP Paribas”

Regulamin promocji „Bankujesz – zyskujesz z Bezcennymi Chwilami”

Tabela opłat i prowizji – karty kredytowe BNP Paribas

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] założeniu konta można pokusić się o kolejną premię 1000 zł w zamian za założenie karty kredytowej BNP Paribas + 0 zł za jej prowadzenie przez 12 […]

Co myślisz?

Konto Millennium promocja 600 zł premia lipiec sierpień 2024

Ponownie rekordowe 600 zł za Konto Millennium 360° + 6% dla oszczędności

7,2% na koncie oszczędnościowym do 100 tys. zł + 300 zł na start za Bezwarunkowo Darmowe CitiKonto w Citibank