w

Nowa odsłona programu poleceń Nest Banku: 100 zł za otwarcie konta osobistego + 7,1% dla oszczędności

Nest Bank program poleceń Nest Profit 2024

Nest Bank ruszył z nową, lepszą odsłoną programu poleceń – Nest Profit, w ramach którego nowi klienci zyskają 100 zł za otwarcie Bezwarunkowo Darmowego konta osobistego i/lub 200 zł za otwarcie bezwarunkowo darmowego konta firmowego. W nowym programie dodana została struktura poleceń – dodany został kolejny poziom poleceń, dzięki czemu bank zapłaci również za polecenia osoby przez nas poleconej.

Kolejną zmianą jest zniesienie limitów otrzymanych premii za skuteczne polecenie. Tym samym my i nasi poleceni mogą polecać bez limitów.

Osoba, która skorzysta z polecenia może skorzystać ze świetnych ofert oszczędnościowych: Nest Konta Oszczędnościowego na 7,1% do 100 000 zł oraz Lokaty Witaj na 7,1% do 25 000 zł.

Program Poleceń Nest Profit potrwa do 31.12.2024 roku.

Kto może otrzymać premię za otwarcie konta w Nest Banku?

W ramach nowego programu poleceń Nest Profit w Nest Banku, poleconym może zostać osoba fizyczna nieposiadająca konta osobistego w Nest Bank od 01.01.2023 roku (dla kont firmowych jest to brak posiadania produktów firmowych dla danego nr NIP od 1.01.2023 roku).

100 zł premii za otwarcie darmowego Nest Konta / 200 zł za Nest Konto Biznes

Aby otrzymać 100 zł za otwarcie rachunku osobistego lub 200 zł za otwarcie rachunku firmowego należy wypełnić wniosek online o Nest Konto / wniosek online o BIZnest Konto podając kod polecający otrzymany od polecającego udzielając zgody marketingowe i utrzymując je do dnia otrzymania nagrody. Umowę o konto podpisz w ciągu 14 dni od złożenia wniosku.

Zgoda Marketingowa – zgoda na dostarczanie informacji promujących usługi lub produkty Banku wszystkimi kanałami kontaktu tj.: (1) za pośrednictwem wiadomości SMS/MMS oraz (2) w rozmowie telefonicznej oraz (3) za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail oraz (4) za pośrednictwem bankowości internetowej i aplikacji mobilnej.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w tym banku, to możesz napisać do nas na maila (jakoszczedzic.pl (et) gmail com), poprzez formularz kontaktowy lub poprzez Facebooka JakOszczedzic.pl.

Co jeszcze trzeba wykonać?

Po otwarciu konta wystarczy, że w jednym z trzech pierwszych miesięcy kalendarzowych od otwarcia konta spełnisz dwa warunki:

 • zapewnisz wpływ w wysokości min. 2000 zł w przypadku założenia Nest Konta lub 5000 zł w przypadku konta firmowego BIZnest Konta (mogą to być przelewy z własnego konta w innym banku)
 • wykonasz min. 5 dowolnych transakcji spośród: płatność kartą, płatność BLIK lub przelew (wyłączone są przelewy wewnętrzne)

Premia zostanie przekazana na otwarty w ramach polecenia rachunek w terminie do 20-tego dnia roboczego, następnego miesiąca kalendarzowego, po spełnieniu dwóch powyższych warunków w jednym z trzech wskazanych miesięcy.

Po założeniu konta możesz zarejestrować się w programie poleceń i polecać konto kolejnym osobom.

Premie w programie poleceń Nest Profit – Sieci poleceń

Nest Bank przewidział premie podstawowe wynoszące 100 zł za otwarte konto osobiste oraz aż 400 zł za otwarte konto firmowe oraz dodatkowe premie w sieci poleceń:

Dodatkowa premia za polecenie kont Nest Bank

Polecającemu przysługują następujące premie:

 • 100 zł jednorazowo za przystąpienie do Promocji przez Polecającego i za pierwsze polecenie Produktu Banku Zaproszonemu,
 • 50 zł jednorazowo za przystąpienie do Promocji przez Zaproszonego w charakterze Polecającego i polecenie Produktu Banku Kolejnemu Zaproszonemu przez Zaproszonego (działającego już w charakterze Polecającego),
 • 100 zł jednorazowo za polecenie Zaproszonemu Rachunku ROR,
 • 400 zł jednorazowo za polecenie Zaproszonemu Rachunku Firmowego,
 • 1000 zł jednorazowo za polecenie Zaproszonemu Kredytu Firmowego,
 • 50 zł jednorazowo za polecenie przez Zaproszonego Rachunku ROR Kolejnemu Zaproszonemu,
 • 200 zł jednorazowo za polecenie przez Zaproszonego Rachunku Firmowego Kolejnemu Zaproszonemu,
 • 500 zł jednorazowo za polecenie przez Zaproszonego Kredytu Firmowego Kolejnemu Zaproszonemu.

Sieć poleceń ma z kolei działać w następujący sposób:

Sieć poleceń Nest Profit Nest Bank

Jednym słowem, jako osoba polecająca otrzymamy premię za własne polecenia oraz za polecenia osób przez nas poleconym (jeden poziom w dół).

Jak zapisać się do programu poleceń Nest Bank jako polecający?

Z programu poleceń skorzystać mogą aktualni klienci Nest Banku (osoby fizyczne oraz osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą). Do programu przystąpić można wypełniając prosty wniosek po zalogowaniu w bankowości elektrocznej.

Po zalogowaniu kliknij po prawej stronie „Oferty” > „Program Poleceń Nest Profit”, zaakceptuj regulamin programu i wszystkie znajdujące się tam zgody i na koniec kliknij dołącz i potwierdzić wniosek kodem SMS.

Teraz możesz przejść do polecania kont Nest Banku. W tym celu wystarczy przekazać znajomemu swój numer telefonu prefiksem +48 zarejestrowany w Nest Banku.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w tym banku, to możesz napisać do nas na maila (jakoszczedzic.pl (et) gmail com), poprzez formularz kontaktowy lub poprzez Facebooka JakOszczedzic.pl.

Wypłata premii nastąpi na rachunek wskazany przez Polecającego w terminie do 20-tego dnia roboczego, następnego miesiąca kalendarzowego, po spełnieniu warunku do otrzymania Premii,

Nest Konto – krótkie prześwietlenie

Nest Konto to bezwarunkowo darmowy rachunkek osobisty wraz z kartą debetową i wybranymi bankomatami.

Nest Konto w Nest Bank to:

 • 0 zł za prowadzenie konta osobistego
 • 0 zł za kartę debetową Visa
 • 0 zł za wpłaty i wypłaty BLIKIEM z bankomatów
 • 0 zł za wpłaty i wypłaty z bankomatów Euronet
 • 7,1% na Nest Lokacie Witaj dla nowych klientów
 • 7,1 % na Nest Koncie Oszczędnościowym
Dokumenty:

Regulamin promocji „Polecam Nest Bank – Edycja IV”

Tabela opłat i prowizji Nest Bank

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] → Nest Konto Oszczędnościowe na 7,1% w Nest Bank […]

Co myślisz?

Nest Bank konto premia 400 zł maj czerwiec 2024

400 zł za Bezwarunkowo Darmowe Nest Konto w Nest Bank [+7,1% dla oszczędności!]

Ranking kont oszczędnościowych maj czerwiec 2024

Ranking kont oszczędnościowych na maj 2024 r.