w ,

7% do 100 tys. zł i 6,5% do 250/300 tys. zł w VeloBank (+ 650 zł premii na start!)

VeloBank konto oszczędnościowe 7% marzec 2024

VeloBank ruszył z kolejną promocją podwyższonego oprocentowania na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym. Dzięki niej nowi klienci ulokują oszczędności na 7% do 100 tys. zł (50 tys. zł na koncie oszczędnościowym oraz 50 tys. zł na lokacie mobilnej na start). Natomiast zarówno nowi jak i obecni klienci mogą ulokować oszczędności na 6,5% [obecni do 300 tys. zł, nowi dla kolejnych środków do 250 tys. zł].

To jeszcze nie wszystko! Nowi lub powracający klienci VeloBank zyskać mogą łatwą premię 650 zł na start za otwarcie VeloKonta (600 zł w postaci 10% moneyback + 50 zł w programie poleceń).

→ Aktualna promocja: 7% dla oszczędności + 650 zł na start za VeloKonto

Lokata mobilna na start: 7% na 2 miesiące

Jeśli wcześniej nie zakładałeś/aś Lokaty Mobilnej na Start w VeloBank to możesz skorzystać z promocyjnego oprocentowania 7% w skali roku do 50 tys. zł na 2-miesięcznej lokacie.

Lokatę Mobilną na Start możesz założyć w terminie 30 dni od aktywacji Bankowości Mobilnej. Dodatkowym warunkiem skorzystania z tej lokaty jest wyrażenie zgód marketingowych.

Nadwyżkę środków możesz z kolei ulokować na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym również na 7% w skali roku do również do 50 tys. zł (dla nowych klientów) oraz 6,5% dla nadwyżki do 300 tys. zł.

Jeśli jesteś obecnym klientem VeloBanku to możesz ulokować oszczędności na 6,5% do 300 tys. zł (na nowe środki – czytaj dalej).

Elastyczne Konto Oszczędnościowe na 7% do 50 tys. zł oraz 6,5% do 300 tys. zł

VeloBank ruszył z kolejną edycją promocji „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym” (edycja 3/2024) w której na niezmienionych zasadach otrzymamy 7% w skali roku do 50 tys. zł oraz 6,5% dla nadwyżki od 50 tys. zł do 300 tys. zł w przypadku nowych klientów VeloBank lub 6,5% do 300 tys. zł dla obecnych klientów, którzy wpłacą nowe środki.

Promocja konta oszczędnościowego potrwa do 1 kwietnia 2024 roku. Do tego dnia należy wpłacić nowe środki, aby cieszyć się podwyższonym oprocentowaniem.

Oprocentowanie w Ofercie „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”:

VeloBank Elastyczne Konto Oszczędnościowe oprocentowanie marzec 2024

Jeśli potrzebujecie ulokować wyższe kwoty, to w pierwszej kolejności polecam założenie drugiego konta dla małżonka (650 zł premii na start za VeloKonto w VeloBank). Jeśli nie masz takiej możliwości to zobacz nowy ranking lokat bankowych na marzec 2024 r. oraz ranking kont oszczędnościowych na luty/marzec 2024 r.

Promocyjne odsetki wyliczane są codziennie na koniec dnia, a nasze środki możemy wpłacać i wypłacać w każdym momencie bez utraty odsetek, co jest dużą zaletą kont oszczędnościowych.

Do promocji możesz przystąpić do 1 kwietnia 2024 roku, wpłacając nowe środki do tego dnia.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać 7% na EKO?

Promocyjne oprocentowanie 7% w skali roku na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym przeznaczone jest dla nowych klientów, którzy dodatkowo posiadają wyrażone zgody marketingowe wobec działalności banku (z kolei zgody na marketing dla firm powiązanych kapitałowo / współpracujących nie są wymagane i polecam zostawić je odznaczone, aby nie otrzymywać niepotrzebnych ofert). Zgody marketingowe wobec banku możesz z kolei wycofać po zakończeniu promocji.

Promocja dostępna jest dla wszystkich: zarówno dla obecnych jak i nowych klientów VeloBanku, którzy posiadają lub założą VeloKonto i Elastyczne Konto Oszczędnościowe (EKO), a następnie ulokują na nim środki do 1 kwietnia 2024 roku. Obecni klienci muszą spełnić warunek wpłaty nowych środków będących nadwyżką ponad saldo ulokowane w VeloBank na dzień 30.01.2024 r.

Aby ulokować oszczędności na 7% w skali roku:

 • Złóż wniosek online o VeloKonto z Elastycznym Kontem Oszczędnościowym na 7% [jeśli jeszcze go nie posiadasz] podając kod polecający otrzymany od znajomego za co otrzymasz dodatkowe 50 zł premii (możesz użyć naszego pewnego kodu: RZ1G2B)
  • wyraź przy tym zgody marketingowe na rzecz banku (nie trzeba wyrażać zgód wobec podmiotów powiązanych). Zgody sprawdzisz w bankowości elektronicznej, możesz też je potwierdzić pisząc wiadomość do banku lub dzwoniąc na infolinię
Kod polecający VeloBank - kwiecień 2024
 • Wpłać nowe środki do VeloBanku na Elastyczne Konto Oszczędnościowe 7% nie później niż do 1.04.2024 roku.

To wszystko! Środki wpłacone na Elastyczne Konto Oszczędnościowezostaną automatycznie objęte promocyjnym oprocentowaniem 7%/6,5% w skali roku na okres 92 dni od dnia wpłaty.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe w VeloBank to:

 • Oprocentowanie / kwota maksymalna dla nowych klientów:
  • 7% w skali roku do 50 tys. zł
  • 6,5% w skali roku dla nadwyżki do 300 tys. zł
 • Oprocentowanie / kwota maksymalna dla obecnych klientów:
  • 6,5% w skali roku do 300 tys. zł
 • Kapitalizacja: miesięczna, na koniec miesiąca
 • Dodatkowe warunki: nowe środki na dzień 27.02.2024 r.
 • Wpłata i wypłata środków bez utraty odsetek
 • 0 zł za przelewy na lokaty w VeloBank
 • 0 zł za pierwszą wypłatę pieniędzy w miesiącu
  • 9 zł za kolejne wypłaty

→ Przejdź do: Konto oszczędnościowe na 7% w skali roku w VeloBank

VeloKonto w VeloBank

Aby założyć Elastyczne Konto Oszczędnościowe trzeba posiadać konto osobiste (VeloKonto). Jeśli nie chcesz zakładać konta to wciąż możesz skorzystać z oferty lokat na nowe środki, które to wymagają jedynie dostępu do bankowości elektronicznej.

Osobiście polecam jednak z czystym sercem założenia VeloKonta (teraz dodatkowo z premią do 650 zł na start), które będzie prowadzone całkowicie za darmo bez żadnych warunków, z kolei opcjonalna karta debetowa będzie prowadzona za darmo po wykonaniu nią co najmniej 5 płatności bezgotówkowych miesięcznie przy czym płatności te muszą zostać rozliczone w tym samym miesiącu (dlatego też nie polecam ich wykonywać w trzech ostatnich dniach miesiąca).

VeloKonto w VeloBank to:

 • 650 zł premii na start
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku bankowego
 • 0 zł za obsługę karty pod warunkiem wykonania min. 5 płatności na dowolną kwotę
  • 7 zł w przeciwnym razie
 • bezwarunkowe 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów Planet Cash w Polsce
 • 0 zł za wypłaty gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce po wykonaniu 5 płatności kartą
 • 0 zł za wpłaty i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce za pomocą BLIK’a
 • 7% / 6,5% na EKO do 300 tys. zł
 • 7% na lokacie mobilnej na start do 50 tys. zł
Dokumenty:

Regulamin promocji „Nowe środki 7% na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym – edycja 3/2024”

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Konrad
Konrad
4 miesięcy temu

Jeżeli nie mam żadnego z kont to czy:

 1. Zakładam oszczednosciowe z niniejszego artykułu i z automatu otwiera mi się osobiste i obowiązujący na nim moneyback?
 2. Zakladam najpierw osobiste z tego artykułu https://jakoszczedzic.pl/2024/03/velobank-650-zl-premii-za-velokonto-marzec-maj-2024.html i dopiero po otwarciu – zakladam oszczednosciowe?
Konrad
Konrad
4 miesięcy temu
Reply to  Darek

Dzięki za odpowiedz Darek, ale nie zrozumiałem 🙂 Najpierw napisałeś że z automatu otworzę konto osobiste (czyli rozumiem, że z tego linku otworzę oba konta – https://polecam.velobank.pl/lp/main/ko_konto_elastyczne_bankier/?gnbaffid=bankier&epi=24030865704186)

A potem że najlepiej z „tamtego” wpisu wypełnić wniosek (z tamtego czyli rozumiem, że z tego dotyczącego konta osobistego 🙂 – tamten wpis kieruje na tą stronę https://polecam.velobank.pl/lp/main/ror_velokonto_bankier/?gnbaffid=bankier&epi=24030883032571)

Który link wobec tego?
Dzięki!

Rafał
Rafał
4 miesięcy temu

Jaki jest okres karencji dla powracających klientów

Co myślisz?

VeloKonto VeloBank premia kod polecający marzec 2024

Ponownie 650 zł premii za VeloKonto w VeloBank [+ 7% dla oszczędności dla chętnych]

Ranking lokat bankowych / najlepsze lokaty na marzec 2024 r.