w

Super łatwe 600 zł dla młodych do 24 lat za konto osobiste mBank

mBank konto dla młodych premia 600 zł - marzec 2024

mBank ruszył z prawdziwym hitem dla młodych z rekordową i super łatwą premią 600 zł za założenie darmowego konta osobistego! Aż 400 zł premii otrzymamy w gotówce przelewem na konto, a kolejne 200 zł w bonie do Media Expert lub na Allegro.

Osoby szukającego miejsca do ulokowania oszczędności otrzymają 6,5% w skali roku na rachunku oszczędnościowym Moje Cele.

Kumulacja dwóch promocji będzie trwała tylko do 19 marca 2024 r. (akcja z bonem 200 zł do Media Expert lub Allegro do 19.03, z kolei akcja z premią 400 zł w gotówce do 5.06.2024 r.)

→ Odbierz łatwe 600 zł bonusu za eKonto możliwości w mBanku

Dla kogo 600 zł za eKonto możliwości?

Z kumulacji promocji eKonta możliwości z rekordową premią 600 zł na start skorzystać mogą osoby w wieku od 18 do 24 lat, które od 1 stycznia 2020 roku nie posiadały konta osobistego i rachunku oszczędnościowego w mBank o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

600 zł premii za otwarcie eKonta możliwości i kilka aktywności

Jak już wspomniałem powyżej, jeszcze tylko do 19 marca 2024 roku trwa kumulacja dwóch promocji mBanku:

 1. „Łap bonu od mBanku II” w ramach której mBank przekaże 200 zł do Media Expert lub Allegro
 2. „Bo mogę więcej III” w w ramach której mBank wypłaci nowym lub powracającym klientom (patrz wyżej) premię 400 zł za spełnienie kilku prostych aktywności opisanych krok po kroku poniżej.
Premia 600 zł w gotówce została podzielona na następujące części:

 • 150 zł za otwarcie konta przez selfie lub e-dowód i wykonanie 3 poniższych aktywności
 • 20 zł za wykonanie min. 4 płatności telefonem na dowolną kwotę
 • 20 zł za wykonanie min. 4 przelewów na numer telefonu
 • 20 zł za otwarcie celu oszczędnościowego oraz wpłacenie i utrzymanie na nim kwoty min. 50 zł
 • 140 zł premii za spełnienie trzech powyższych warunków
Aby otrzymać 350 zł premii od mBank:

 • Do 19.03.2023 r. zapisz się do promocji na dedykowanej stronie promocji z premią 600 zł klikając przycisk „zapisz się do promocji” i następnie wypełniając krótki formularz
 • Również do 19.03 na tej samej stronie promocji złóż wniosek online o eKonto możliwości wraz z darmową kartą debetową VISA, zgodą na mOkazje i rachunkiem oszczędnościowym „Moje cele” do spełnienia warunku celu oszczędnościowego
  • Wybierz weryfikację przez selfie lub e-dowód, aby otrzymać dodatkowe 200 zł premii
 • Nagroda za konto na selfie: 200 zł premii za otwarcie konta przez selfie lub e-dowód otrzymasz spełniając dodatkowo warunki do otrzymania nagród I, II i III opisanych poniżej
 • Nagroda specjalna: 200 zł na Allegro lub do Media Expert otrzymasz w zamian za wykonanie min. 5 płatności mobilnych telefonem w miesiącu założenia konta lub w kolejnym miesiącu – czyli w marcu lub w kwietniu 2024 r. (przez Google Pay / Apple Pay z podpiętą kartą VISA mBanku)
 • Nagroda I: 20 zł zostanie przekazana w zamian za wykonanie min. 5 płatności telefonem (Google Pay lub Apple Pay) na dowolną kwotę do końca miesiąca po miesiącu otwarcia konta
 • Nagroda II: 20 zł otrzymasz za wykonanie min. 5 przelewów BLIK na telefon nie później niż do końca miesiąca po miesiącu otwarcia konta
  • Może to być przelew do kogoś znajomego lub z rodziny i ten ktoś od razu może Ci odesłać te pieniądze
 • Nagroda III: 20 zł otrzymasz od mBank za otwarcie celu oszczędnościowego i wpłacenie na niego oraz utrzymanie kwoty min. 50 zł do końca miesiąca po miesiącu otwarcia konta
  • Standardowo na rachunku „Moje cele” odkładane są końcówki z płatności kartą (są zaokrąglane np. do 5 zł lub 10 zł lub jako % od wykonanej transakcji). Natomiast rachunek możesz też zasilić wykonując zwyczajny przelew wewnętrzny, aby osiągnąć na nim kwotę min. 50 zł
 • Nagroda dodatkowa: 140 zł w gotówce zostanie przekazana za spełnienie warunków do otrzymania nagrody I, II i III (za spełnienie tych warunków + otwarcie konta na selfie otrzymasz jeszcze 200 zł premii opisanej powyżej)

To wszystko!

Łącznie zyskasz łatwe 600 zł premii za naprawdę proste czynności, a cała premia zostanie przekazana otrzymasz już do końca drugiego miesiąca po miesiącu otwarcia konta. Czyli zakładając konto w marcu, warunki spełniasz do końca kwietnia, a nagrodę 600 zł otrzymasz już do końca maja 2023 roku!

Bon do Allegro lub Media Expert zostanie udostępniony za pośrednictwem mOkazji w systemie bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej. Nagrodę należy odebrać w terminie 60 dni od jej udostepnienia przez bank.


eKonto możliwości w mBank – prześwietlenie

eKonto Możliwości mBank to całkowicie darmowy rachunek wraz z kartą debetową Mastercard oraz szerokim pakietem korzyści, w tym m.in. darmowymi wypłatami ze wszystkich bankomatów. Młodzi klienci mBanku są pod tym względem uprzywilejowani i otrzymują wszystko za 0 zł.

eKonto możliwości w mBank to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie karty debetowej
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce od kwoty 100 zł
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą
 • 0 zł za wpłaty z wpłatomatów mBank, Planet Cash lub Cashline
 • 0 zł za obsługę gotówkową (wpłaty / wypłaty) w placówce banku
 • 6,5% dla oszczędności do 20 000 zł
Dokumenty:

Regulamin promocji „I możesz więcej”

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] → Odbierz łatwe 600 zł bonusu za eKonto możliwości w mBanku […]

Monika
Monika
1 miesiąc temu

Czy promocja łączy się z programem PolecamBank?

Madex Kasy
Madex Kasy
1 miesiąc temu

Zawsze warto korzystać z wszelkich promocji. Dodatkowe pieniądze przydadzą sie w naszych portfelach, a wiadomo że lepiej mieć coś na czarną godzinę.

Co myślisz?

Ranking lokat bankowych / najlepsze lokaty na marzec 2024 r.

6,25% do 100 tys. zł: Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium [+ 500 zł na start za konto osobiste]