w

7,9% i/lub 7% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym w ING Banku Śląskim [+ 350 zł na start]

ING Otwarte Konto Oszczędnościowe sierpień 2023

ING Bank Śląski ruszył z nowymi promocjami Otwartego Konta Oszczędnościowego i tym razem daje możliwość uzyskania jeszcze wyższego oprocentowania 7,9% w skali roku dla środków do 200 tys. zł dla nowych klientów oraz 7% na dotychczasowych zasadach dla nowych i obecnych klientów również do 200 tys. zł.

Nowi klienci banku mogą dodatkowo zyskać 250 zł premii na start za otwarcie konta osobistego Direct lub aż 300 zł za Konto Mobi (do 26. roku życia). Konto osobiste jest niezbędne do skorzystania z promocyjnego oprocentowania 7,9% / 7% w skali roku na Otwartym Koncie Oszczędnościowym.

Aktualna edycja promocji konta oszczędnościowego będzie trwała do 11 września 2023 roku.

→ Prześwietlenie promocji Konta z premią 250 zł lub 300 zł w ING Banku Śląskim

7,9% i/lub 7% w skali roku: Otwarte Konto Oszczędnościowe

W nowych promocjach ING Bank Śląski daje możliwość ulokowania oszczędności na 7,9% oraz 7% w skali roku. Pierwsza promocja z wyższym oprocentowaniem dostępna jest dla klientów, którzy zawrą umowę online o konto osobiste i Otwarte Konto Oszczędnościowe.

I a PROMOCJA: Otwarte Konto Oszczędnościowe w akcji „Bonus na start online” jest propozycją dla nowych klientów, którzy otrzymają 7,9% w skali roku do kwoty 200 tys. zł na okres 3 miesięcy w zamian za zawarcie umowy online.

I b PROMOCJA: Otwarte Konto Oszczędnościowe w akcji „Bonus na start” jest propozycją dla nowych lub nieaktywnych klientów, którzy otrzymają 7% w skali roku do kwoty 200 tys. zł na okres 3 miesięcy.

II PROMOCJA: Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus na 7% w skali roku do 200 tys. zł dla nowych środków na okres 3 miesięcy dla wszystkich klientów ING Banku Śląskiego, zarówno tych nowych jak i obecnych.

I a Otwarte Konto Oszczędnościowe „Bonus na start online” na 7,9%

Zacznę od najlepsze propozycji ING Banku Śląskiego „Bonus na start online ” dla nowych klientów, którzy w czasie trwania promocji, tj. do 11 września 2023 roku zawrą umowę online o Otwarte Konto Oszczędnościowe i Otwarte Konto Oszczędnościowe.

Zakładając w ten sposób konto osobiste wraz z kontem oszczędnościowym bierzesz też udział w promocji z premią 250 zł – 300 zł na start + 100 zł za płatności Visa Mobile.

Oprocentowanie 7,9% w skali roku do kwoty 200 tys. zł (199 999,99 zł). będzie obowiązywało przez okres 3 miesięcy od założenia konta. Co miesiąc ING wypłaci standardowe odsetki w wysokości 1,5% w skali roku na OKO, natomiast bonusowe odsetki w wysokości 6,4% przekaże po zakończeniu promocji, tj. po 3 miesiącach od założenia konta oszczędnościowego.

I b Otwarte Konto Oszczędnościowe „Bonus na start” na 7%

Jeśli jesteś już klientem ING Banku Śląskiego, to w ofercie „Bonus na start” możesz zyskać 7% w skali roku na okres 3 miesięcy, jeśli spełniasz następujący warunek:

 • do 11.09.2023 r. zawrzesz kolejną umowę o OKO oraz od 11.08.2022 roku do dnia otwarcia nowego rachunku OKO nie dokonywałeś/aś transakcji wpłaty lub wypłaty z OKO i miały średnie saldo nie większe niż 10 zł od 11.08.2022 r.

7% w skali roku dla środków do salda w wysokości 200 tys. zł. będzie obowiązywało przez okres 3 miesięcy od założenia konta. Co miesiąc ING wypłaci standardowe odsetki w wysokości 1,5% w skali roku na OKO, natomiast bonusowe odsetki w wysokości 5,5% przekaże po zakończeniu promocji, tj. po 3 miesiącach od założenia konta oszczędnościowego.

W promocji „Bonus na start” może wziąć udział tylko jedno Otwarte Konto Oszczędnościowe.

II Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus na 7%

Promocja „Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus” na 7% w skali roku dostępna jest z kolei dla wszystkich klientów ING Banku Śląskiego którzy otworzą taki rachunek do 11 września 2023 roku.

Umowa o OKO Bonus jest zawierana na czas określony 3 miesięcy i przez ten okres możemy dopłacać środki na konto oszczędnościowe. Po upływie tego okresu środki zostaną automatycznie przelane na wskazane konto (najpewniej na ROR w ING), a konto oszczędnościowe OKO Bonus zostanie zamknięte.

Oprocentowanie 7% w skali roku zostanie przyznane dla nowych środków, tj. takich będących nadwyżką ponad saldo początkowe obliczone na koniec 7 sierpnia 2023 r.

Warunki naliczenia promocyjnego oprocentowania na OKO Bonus to:

 • zgromadzenie na OKO Bonus nowych środków względem salda na 7.08.2023 r.
 • posiadanie OKO Bonus przez okres 3 miesięcy
 • posiadanie wyższego salda końcowego niż saldo początkowe

Odsetki promocyjne zostaną naliczone po zakończeniu trwania umowy o OKO Bonus, tj. po 3 miesiącach. Możliwe jest posiadanie tylko jednego rachunku OKO Bonus.

Nawet 400 zł w gotówce za założenie konta ING

Jeśli nie posiadasz konta osobistego w ING od 1.01.2022 roku to możesz dodatkowo zyskać 250 zł premii na start w promocji Kont Direct lub 300 zł w promocji Konta Mobi (do 26 roku życia).

Dodatkowo otrzymasz 100 zł w zamian za wykonanie płatności Visa Mobile.

Zapraszam do osobnego wpisu, gdzie znajdziesz prześwietlenie krok po kroku promocji 250 zł za konto osobiste ING.

Konto Direct: krótkie prześwietlenie

Konto Direct jest podstawowym rachunkiem bankowym w ING Banku Śląskim, które będzie prowadzone za 0 zł bez karty debetowej.

Karta debetowa będzie z kolei prowadzona za 0 zł po wykonaniu nią płatności na łączną kwotę min. 300 zł w okresie rozliczeniowym trwającym od 29-go do 28-go dnia kolejnego miesiąca.

Konto Direct ING to:

 • Od 250 zł do 400 zł premii na start
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie karty debetowej po wykonaniu płatności na łączną kwotę min. 300 zł
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz Planet Cash
 • 0 zł za pierwszą wypłatę z bankomatów obcych
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego
 • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty
 • 7,9% do 200 tys. zł dla nowych klientów
 • 7% do 200 tys. zł dla nowych środków
Dokumenty:

Regulamin promocji „OKO Bonus 7,9% na start online”

Regulamin promocji „OKO Bonus 7% na start”

Regulamin promocji „OKO Bonus na 7%”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Konto Millennium premia 500 zł sierpień 2023

Rekordowe 500 zł na start za Konto Millennium 360° [+ 7% dla oszczędności]

Ranking kont oszczędnościowych

Ranking kont oszczędnościowych – sierpień 2023 r.