w

7% do 200 tys. zł: Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium [+ 400 zł na start za konto osobiste]

Bank Millennium płynnie ruszył z 52. edycją popularnej promocji podwyższonego oprocentowania dla nowych oszczędności ulokowanych na Koncie Oszczędnościowym Profit. Tym razem mamy jednak spadek oprocentowania z 7,5% na 7% w skali roku do kwoty 200 tys. zł na okres 91 dni.

Do 52. edycji promocji na nowe środki można przystąpić do 31.07.2023 roku.

→ Konto oszczędnościowe Profit na 7% w Banku Millennium

Konto Oszczędnościowe Profit: 7% do 200 tys. zł

Promocja Banku Millennium jest najpopularniejszą tego typu akcją trwającą nieprzerwanie już kilka lat. Stosując zabieg wypłaty środków w odpowiednim momencie, promocyjne oprocentowanie może trwać niemal nieprzerwanie również dla starych środków. Można też środki przerzucać pomiędzy konta oszczędnościowe małżonków i w ten sposób w sposób ciągły uzyskiwać wyższe oprocentowanie.

W ramach 52. edycji promocji “Na nowe środki” Konto Oszczędnościowe Profit zaoferuje podwyższone oprocentowanie 7% dla nowych środków do kwoty 200 tys. zł pod warunkiem spełnienia dwóch warunków: wpłaty nowych środków oraz wykonania min. 5 płatności kartą / BLIKIEM miesięcznie. W przeciwnym razie Bank Millennium naliczy oprocentowanie 4% w skali roku dla nowych środków lub 1,25% dla starych środków (do 100 tys. zł i 1,50% do 250 tys. zł).

Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez okres 91 dni od wpłaty nowych środków.

Przez “Nowe środki” w 52. edycji akcji “Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit” Bank Millennium rozumie nadwyżkę ponad saldo wszystkich środków trzymanych w Banku Millennium na dzień 28 lipca 2023 roku, tj. zaledwie 3 dni przed startem nowej akcji (Bank Millennium odszedł tutaj od zasady 10 dni, która trwała poprzednich kilka edycji).

Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium – Oprocentowanie

Konto Oszczędnościowe Profit to możliwość dokonywania dowolnej liczby zasileń powiększających saldo oszczędności, a tym samym wysokości promocyjnych odsetek.

Oprocentowanie Konta Oszczędnościowego Profit w Bank Millennium zależeć będzie od spełnienia warunku wpłaty nowych środków (czyli nadpłaty ponad saldo na dzień 7 kwietnia 2023 roku – tj. na 10 dni przed startem nowej akcji) oraz od wykonania 5 płatności kartą/BLIKIEM w każdym miesiącu trwania promocyjnego oprocentowania i od wysokości ulokowanych oszczędności:

Kwota na Koncie OszczędnościowymOprocentowanie
“Nowe środki” do 200 tys. zł
+ 5 płatności miesięcznie
7,00%
“Nowe środki do 200 tys. zł4,00%
“Stare” środki do 100 tys. zł1,25%
“Stare” środki od 100 tys. zł do 250 tys. zł1,50%
“Stare” środki od 250 tys. zł2,00%
Konto Oszczędnościowe Profit jest oczywiście prowadzone za 0 zł. Wypłacić z Konta Oszczędnościowego Profit za 0 zł możemy środki raz w miesiącu na swoje konto osobiste w Banku Millennium.

Przelewy środków na rachunki bankowe w innych bankach są z kolei płatne i wynoszą 7,50 zł lub 9,90 zł w zależności od tego, kiedy zostało założone Konto Oszczędnościowe Profit.

Inne oferty oszczędnościowe warte uwagi

Zobacz też:

Dokumenty:

Regulamin promocji “Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit, edycja 52”

0 0 głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

3 komentarzy
Najstarszy
Najnowszy Najwięcej głosów
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Aaa
Aaa
1 miesiąc temu

Wtedy było 5,5 procent bez spełnienia warunków. Chyba szykują się na obniżkę stóp, tak dawno zapowiedzianą przez prezesa pewnej drukarni narodowej.

Aaa
Aaa
1 miesiąc temu
Odpowiedz do  Darek

Październik miesiącem cudów. Tyle nawet w Kanie Galilejskiej nie było.

Co myślisz?

Karta Santander Consumer Bank - 400 zł na Allegro i 360 zł moneyback

400 zł na Allegro + 360 zł zwrotu z TurboKARTĄ w Santander Consumer Bank

mBank eKonto z premią 600 zł sierpień 2023

HIT! Aż 600 zł premii za eKonto osobiste w mBank [+ 8% dla chętnych]