w

7% do 200 tys. zł: Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium [+ 400 zł na start za konto osobiste]

Bank Millennium płynnie ruszył z 52. edycją popularnej promocji podwyższonego oprocentowania dla nowych oszczędności ulokowanych na Koncie Oszczędnościowym Profit. Tym razem mamy jednak spadek oprocentowania z 7,5% na 7% w skali roku do kwoty 200 tys. zł na okres 91 dni.

Do 52. edycji promocji na nowe środki można przystąpić do 31.07.2023 roku.

→ Konto oszczędnościowe Profit na 7% w Banku Millennium

Konto Oszczędnościowe Profit: 7% do 200 tys. zł

Promocja Banku Millennium jest najpopularniejszą tego typu akcją trwającą nieprzerwanie już kilka lat. Stosując zabieg wypłaty środków w odpowiednim momencie, promocyjne oprocentowanie może trwać niemal nieprzerwanie również dla starych środków. Można też środki przerzucać pomiędzy konta oszczędnościowe małżonków i w ten sposób w sposób ciągły uzyskiwać wyższe oprocentowanie.

W ramach 52. edycji promocji „Na nowe środki” Konto Oszczędnościowe Profit zaoferuje podwyższone oprocentowanie 7% dla nowych środków do kwoty 200 tys. zł pod warunkiem spełnienia dwóch warunków: wpłaty nowych środków oraz wykonania min. 5 płatności kartą / BLIKIEM miesięcznie. W przeciwnym razie Bank Millennium naliczy oprocentowanie 4% w skali roku dla nowych środków lub 1,25% dla starych środków (do 100 tys. zł i 1,50% do 250 tys. zł).

Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez okres 91 dni od wpłaty nowych środków.

Przez „Nowe środki” w 52. edycji akcji „Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit” Bank Millennium rozumie nadwyżkę ponad saldo wszystkich środków trzymanych w Banku Millennium na dzień 28 lipca 2023 roku, tj. zaledwie 3 dni przed startem nowej akcji (Bank Millennium odszedł tutaj od zasady 10 dni, która trwała poprzednich kilka edycji).

Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium – Oprocentowanie

Konto Oszczędnościowe Profit to możliwość dokonywania dowolnej liczby zasileń powiększających saldo oszczędności, a tym samym wysokości promocyjnych odsetek.

Oprocentowanie Konta Oszczędnościowego Profit w Bank Millennium zależeć będzie od spełnienia warunku wpłaty nowych środków (czyli nadpłaty ponad saldo na dzień 7 kwietnia 2023 roku – tj. na 10 dni przed startem nowej akcji) oraz od wykonania 5 płatności kartą/BLIKIEM w każdym miesiącu trwania promocyjnego oprocentowania i od wysokości ulokowanych oszczędności:

Kwota na Koncie OszczędnościowymOprocentowanie
„Nowe środki” do 200 tys. zł
+ 5 płatności miesięcznie
7,00%
„Nowe środki do 200 tys. zł4,00%
„Stare” środki do 100 tys. zł1,25%
„Stare” środki od 100 tys. zł do 250 tys. zł1,50%
„Stare” środki od 250 tys. zł2,00%
Konto Oszczędnościowe Profit jest oczywiście prowadzone za 0 zł. Wypłacić z Konta Oszczędnościowego Profit za 0 zł możemy środki raz w miesiącu na swoje konto osobiste w Banku Millennium.

Przelewy środków na rachunki bankowe w innych bankach są z kolei płatne i wynoszą 7,50 zł lub 9,90 zł w zależności od tego, kiedy zostało założone Konto Oszczędnościowe Profit.

Inne oferty oszczędnościowe warte uwagi

Zobacz też:

Dokumenty:

Regulamin promocji „Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit, edycja 52”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Aaa
Aaa
11 miesięcy temu

Wtedy było 5,5 procent bez spełnienia warunków. Chyba szykują się na obniżkę stóp, tak dawno zapowiedzianą przez prezesa pewnej drukarni narodowej.

Aaa
Aaa
11 miesięcy temu
Reply to  Darek

Październik miesiącem cudów. Tyle nawet w Kanie Galilejskiej nie było.

Co myślisz?

Karta Santander Consumer Bank - 400 zł na Allegro i 360 zł moneyback

400 zł na Allegro + 360 zł zwrotu z TurboKARTĄ w Santander Consumer Bank

mBank eKonto z premią 600 zł sierpień 2023

HIT! Aż 600 zł premii za eKonto osobiste w mBank [+ 8% dla chętnych]