w

„Skocz po bonus” 450 zł za założenie konta osobistego w BNP Paribas

Skocz po bonus 450 zł za konto BNP Paribas

Ruszyła nowa promocja konta osobistego BNP Paribas „Skocz po bonus” w ramach której zyskać można łatwe 450 zł, z czego 250 zł zostanie przekazana w bonach do Żabki, a kolejne 200 zł w gotówce. Pierwsze 100 zł otrzymasz już za samo otwarcie konta i 5 płatności BLIK.

Konto Otwarte na Ciebie otwierane w promocji to 0 zł za prowadzenie rachunku, prowadzenie karty debetowej Mastercard oraz wybrane bankomaty po wykonaniu 3 płatności kartą na dowolną kwotę (nawet na kilka złotych).

Do promocji można przystąpić do 15 czerwca 2023 roku.

→ Aktualna promocja: 600 zł za konto osobiste BNP Paribas

450 zł w bonach Biedronki od BNP Paribas

BNP Paribas ponownie premiuje nowych lub powracających klientów za założenie konta osobistego. Tym razem w ramach akcji „Smakuj życie” otrzymamy aż 450 zł premii w bonach Biedronki za kilka naprawdę prostych czynności.

Nagroda została podzielona na trzy części:

 • 100 zł do Żabki za 5 płatności BLIK
 • 150 zł do Biedronki za przelew i 6 płatności BLIK
 • 200 zł przelewem na konto za przelew, 6 płatności BLIK i i wpływ

Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku w celu otrzymania pełnej premii 450 zł.

Dla kogo łatwe 450 zł w akcji „Skocz po bonus”?

Promocja „Skocz po bonus” dostępna jest dla osób, które w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie posiadały konta osobistego w BNP Paribas.

Okres karencji jest krótki jak na promocje bankowe i daje możliwość zyskania kolejnej premii dla dawnych klientów banku.

Jak przystąpić do akcji „Skocz po bonus”?

 • Zarejestruj swój udział na dedykowanej stronie promocji nie później niż do 15.06.2023 r. zaznaczając wszystkie znajdujące się tam oświadczenia
 • Z wygenerowanego na tej stronie linka złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową (polecam wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj, darmową po 3 płatności miesięcznie) zaznaczając już tylko wymagane zgody
  • Samo konto założysz poprzez prosty wniosek online, a kartę debetową przywiezie Ci kurier
 • Nadaj kod PIN do karty nie później niż do 30.06.2023 r., którą otrzymasz od kuriera. Jest to ważny krok, dlatego najlepiej zrobić to od razu po otrzymaniu karty

Teraz możesz przejść do spełnienia prostych warunków promocji.

Jak odebrać 450 zł premii w akcji „Skocz po bonus”?

 • Nagrodę I: 100 zł do Żabki otrzymasz za:
  • Aktywowanie konta (tj. nadanie kodu PIN do karty do 30.06.2023 r.) oraz
  • Wykonanie min. 5 Transakcji BLIK o wartości min. 20 zł w miesiącu następującym po miesiącu aktywowania karty
 • Nagrodę II: 150 zł do Żabki otrzymasz za spełnienie dwóch warunków w kolejnym miesiącu po miesiącu spełnienia warunków do otrzymania Nagrody I:
  • Wykonanie Przelewu/Przelewów na łączną kwotę min. 350 zł (może to być przelew na własne konto w innym banku)
  • Wykonanie min. 6 transakcji BLIK na dowolną kwotę
 • Nagrodę III: 200 zł w gotówce otrzymasz z kolei za spełnienie następujących trzech warunków w kolejnym miesiącu po miesiącu spełnienia warunków do Nagrody II:
  • Wykonanie Przelewu/Przelewów na łączną kwotę min. 350 zł
  • Wykonanie min. 6 Transakcji BLIK
  • Otrzymanie Wpływu/ów na konto na łączną kwotę min. 500 zł
Przykładowy harmonogram promocji dla konta otwartego w kwietniu 2023 roku:

harmonogram promocji BNP Paribas
Przekazanie nagród

Informację o przyznaniu każdej nagrody otrzymasz za pomocą wiadomości przesłanej na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym do 22 dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków danej nagrody.

Nagrody I i II zostaną z kolei przekazane do końca tego samego miesiąca na numer telefonu podany podczas rejestracji.

Z kolei Nagroda III zostanie przekazana na rachunek konta osobistego otworzonego w promocji. Wcześniej otrzymasz od organizatora akcji maila z linkiem do uzupełnienia numeru tego rachunku z adresu skoczpobonus@promocja.bnpparibas.pl. Nagroda zostanie przekazana po wcześniejszym uzupełnieniu w/w numeru konta.

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Warto poznać trzy pojęcia odpowiadające aktywnością, które należy wykonać w celu otrzymania nagrody.

Transakcja BLIK – transakcja zainicjowana przez Uczestnika i wykonana z Konta Osobistego z wykorzystaniem usługi BLIK, czyli usługi umożliwiającej składanie zleceń płatniczych przy użyciu kodów BLIK generowanych w Aplikacji mobilnej z usługą BLIK, z wyłączeniem przelewów BLIK na telefon oraz transakcji o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do Regulaminu;

Wpływ – każdy wpływ środków na Konto Osobiste, z wyłączeniem wpływów pochodzących z własnych rachunków czy też pożyczek, kredytów w BNP Paribas (przelewy z konta w innym banku są OK), wpłat gotówkowych

Przelew – polecenie przelewu środków z Konta Osobistego za pomocą Bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile), z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK

Zobacz TOP 3 promocji bankowych:

Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj

Konto Otwarte na Ciebie to bezwarunkowe 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku bez karty. Do konta zamówić możemy jedną z trzech kart debetowych. Polecam tutaj Kartę Otwartą na Dzisiaj, prowadzoną za 0 zł po wykonaniu min. 3 płatności bezgotówkowych miesięcznie na dowolną kwotę.

Konto Otwarte na Ciebie z kartą Otwartą na Dzisiaj to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie Karty Otwartej na Dzisiaj po wykonaniu 3 płatności miesięcznie na dowolną kwotę i wyrażone zgody marketingowe
  • 5 zł jeśli nie wykonasz żadnej płatności kartą
 • 0 zł za bankomaty przy oddziałach banku i bankomaty Planet Cash
 • 0 zł za wszystkie bankomaty do 26. roku życia
 • 0 zł za jedną wpłatę gotówki w oddziałach banku miesięcznie
 • 0 zł za bankomaty BNP Paribas i Global Alliance za granicą
Dokumenty:

Regulamin promocji „Skocz po bonus”

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Fabian
Fabian
1 rok temu

Warto zwrócić uwagę że obecnie karta debetowa do konta dla klientów powyżej 26 roku życia nie jest już darmowa. Zgodnie z TOiP kosztuje miesięcznie 2,00 zł po wykonaniu 3 płatności kartą, a 7,00 zł gdy nie spełni się tego warunku.
Aby nie ponieść opłaty należy w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty za kartę zalogować się przynajmniej raz do systemu bankowości internetowej GOonline lub GOmobile, a dodatkowo posiadać wyrażoną zgodę na komunikację w formie elektronicznej i telefonicznej w celach marketingowych. Ale to rozwiązanie funkcjonuje tylko do końca bieżącego roku.

Co myślisz?

550 zł premii za eKonto osobiste w mBank [+ 8% dla chętnych]

Bank Millennium: Nawet 2400 zł premii + 2 lata za 0 zł za konto firmowe Mój Biznes