w

350 zł za samo otwarcie mBiznes Konta Standard w mBank [+ 0 zł przez 2 lata]

mBiznes Konto Standard z premią 350 zł od Bankier.pl

mBank wspólnie z Bankier.pl ruszył z kolejną super łatwą promocją z premią 350 zł na start za samo podpisanie umowy o konto firmowe mBiznes Standard. W promocji dodatkowo w zasadzie brak okresu karencji i dostajemy zwolnienie z opłaty za konto na okres 24 miesięcy!

Jeśli obecnie płacisz za swój rachunek firmowy, to polecam Ci przetestowanie konta firmowego mBiznes Standard w mBank, za które nie zapłacisz przez kolejne 24 miesiące i przy okazji otrzymasz szeroki pakiet darmowych usług.

Aktualna jeszcze lepsza promocja konta firmowego mBank:

→ Odbierz 400 zł na start z kontem firmowym mBiznes w mBanku

350 zł premii gotówkowej za … 1 wpływ + 0 zł przez 24 miesiące

Promocję mBank polecam wszystkich osobom prowadzącym działalność gospodarczą, a szczególnie tym posiadającym konto osobiste mBank (jeśli jeszcze go nie posiadasz, to otrzymasz aż 550 zł premii za eKonto osobiste mBank lub alternatywnie 450 zł premii za otwarcie mKonta Intensive.

Dzięki temu w jednym banku można posiadać świetny pakiet i dostęp z jednej wygodnej aplikacji do swoich finansów wraz z możliwością natychmiastowych przelewów między rachunkami.

Przy okazji, za przetestowanie konta firmowego mBiznes Standard w mBank otrzymasz 350 zł łatwej premii gotówkowej na start.

Do promocji można przystąpić do 31 maja 2023 roku.

Dla kogo 350 zł na start?

Mam dobrą wiadomość! Z promocji mogą skorzystać przedsiębiorcy nie posiadający konta firmowego mBank na dzień 18.04.2023 roku. Tym samym okres karencji wynosi zaledwie kilka dni!

Jeśli zaś chodzi o formy prawne, to promocja dostępna jest dla osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych, spółek jawnych, partnerskich, spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, spółek z ograniczoną odpowiedzialnością w organizacji, spółek komandytowych, fundacji, stowarzyszeń rejestrowych, stowarzyszeń zwykłych, spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni mieszkaniowych, kościołów, parafii, związków wyznaniowych, szkół niepublicznych, przedszkoli publicznych, przedszkoli niepublicznych prowadzonych przez osobę fizyczną, publicznych jednostek oświatowych o przychodach ze sprzedaży nie większej niż 10 000 000 zł w ciągu rok.

Jak otrzymać 350 zł na start od mBank?

 • Do 31.05.2023 r. wypełnij dedykowany wniosek o mBiznes Konto Standard z dowolną kartą debetową
  • wyraź przy tym zgodę na ujawnienie Organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie potwierdzenia Organizatorowi przez mBank faktu otwarcia rachunku
 • W ciągu miesiąca, jednak nie później niż do 30.06.2023 roku podpisz umowę o rachunek wraz z dowolną kartą debetową

W zasadzie to wszystko!

Teraz wystarczy już tylko po otrzymaniu wiadomości od Organizatora z prośbą o uzupełnienie danych do przelewu, przekazać na Stronie Promocji danych niezbędnych do przekazania Premii, tj. numer rachunku bankowego otwartego w promocji.

Należną premię w wysokości 350 zł otrzymasz na rachunek konta mBiznes Standard w ciągu 14 dni od poinformowania uczestnika o przyznaniu premii, co nastąpi nie później niż do dnia 31.07.2023 r.
za pośrednictwem wiadomości e-mail.

Harmonogram promocji

OkresAktywność / Suma płatności kartą
  Do 31 maja 2023 r.    Wypełnij formularz przystąpienia do promocji na stronie promocji, a następnie przez tą stronę złóż wniosek o konto mBiznes Standard
W ciągu miesiąca od złożenia wnioskuPodpisz umowę o konto
Po otrzymaniu wiadomości od serwisu Bankier.plUzupełnij numer konta otworzonego w promocji
Nie później niż do 14 sierpnia 2023 rokuOtrzymasz 350 zł premii od Bankier.pl  
Konto mBiznes Standard – 24 miesiące bez opłat

W ramach promocji otrzymujemy zwolnienie z opłat za prowadzenie rachunku na okres 24 miesięcy od zawarcia umowy, w tym na nielimitowany pakiet darmowych przelewó w PLN (ELIXIR), w EUR (SEPA). Za 0 zł otrzymamy także prowadzenie karty debetowej (Mastercard Debit Business, Visa Business Debit) oraz wypłaty z bankomatów mBank, Planet Cash, Cashline, Santander i Euronet na terenie Polski. Kolejny bonus to darmowe wpłaty we wpłatomatach mBanku, Planet Cash, Cashline i Euronet na terenie Polski.

W ramach promocji mamy też możliwość otwarcia rachunku walutowego mBiznes Konto Walutowe dla firm w EUR i/lub USD za 0 zł wraz z jedną darmową kartą walutową. Można też za 0 zł otrzymać terminal płatniczy, w tym z prowizją 0% przy obrotach do 100 000 zł w ciągu 12 miesięcy.

mKonto Biznes Standard otwarte w promocji to:

 • 350 zł premii na start
 • 0 zł za prowadzenie rachunku przez 24 miesiące
 • 0 zł za wydanie i prowadzenie pierwszej karty debetowej (Mastercard Debit Business lub Visa Business Debit)
 • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet oraz Santander Bank Polska
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach mBank, Planet Cash, Cashline, Euronet
 • 0 zł za przelewy internetowe w PLN
 • 0 zł za przelewy internetowe w EUR do krajów Unii Europejskiej oraz Islandii, Norwegii, Liechtensteinu i Szwajcarii
 • 0 zł za przelewy do ZUS i US
 • 0 zł za rachunki walutowe w EUR i/lub USD przez 24 miesiące

Przed upływem 24-go miesiąca warto sprawdzić aktualną tabelę opłat i prowizji i sprawdzić, czy warto zatrzymać to konto czy też je przenieść do innego banku. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby przetestować konto i zamknąć je wcześniej, jeśli nie będzie ono spełniać Twoich wymagań.

Dokumenty / linki:

Regulamin promocji „mBiznes z premią na start”

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Bank Millennium: Nawet 2400 zł premii + 2 lata za 0 zł za konto firmowe Mój Biznes

Lokata VeloBank nowe środki

Lokata 7,5% w VeloBank (+ KO na 8% oraz 750 zł premii na start)