w

300 zł za kartę kredytową w Banku Millennium [+ do 600 zł moneyback + 550 zł za konto]

karta kredytowa millennium premia 300 zł cashback

Do kompletu wypadałoby prześwietlić promocję karty kredytowej Mastercard Imresja w Banku Millennium z premią na start w wysokości 300 zł na Allegro + do 600 zł cashbacku za zakupy. Jest to czwarta aktywna promocja banku.

W pozostałych promocjach banku otrzymamy odpowiednio: 400 zł premii za Konto Millennium 360°, 150 zł za każde konto dziecka oraz 7,5% na koncie oszczędnościowym do 300 tys. zł.

Karta Mastercard Impresja to 0 zł przez rok po wykonaniu jednej transakcji miesięcznie oraz zwrot do 600 zł za zakupy w wybranych sklepach.

Do promocji można przystąpić do 30 czerwca 2023 roku.

→ Rekord: Aż 550 zł za konto w Banku Millennium

300 zł na Allegro + rok bez opłat za kartę Millennium

„300 zł do Allegro z kartą kredytową Mastercard” to nowa promocja Banku Millennium, w której uczestnicy promocji otrzymają łatwe 300 zł premii w e-kodzie Allegro do wykorzystania na dowolne zakupy w tym serwisie aż do momentu wykorzystania całej wartości kodu. Nagrodę otrzymasz m.in. za płatności wykonywane w trzech kolejnych miesiącach po miesiącu wydania karty.

Uczestnicy promocji dodatkowo otrzymają zwolnienie z opłaty za prowadzenie karty przez 12 miesięcy po wykonaniu tą kartą zaledwie jednej płatności miesięcznie począwszy od pierwszego pełnego miesiąca po otwarciu karty.

Tym samym, nic nie ryzykując zyskasz 300 zł na zakupy w Allegro. Co więcej, spłacając kartę w terminie wyznaczonym na wyciągu nie zapłacisz ani grosza za korzystanie z odroczonej płatności (darmowy kredyt do 51 dni co miesiąc – RRSO 0% – patrz poradnik działania karty kredytowej.

Tutaj ważna uwaga: Jeśli zadłużenia nie spłacisz w całości w terminie określonym na wyciągu, to zapłacisz odsetki od dnia wykonania płatności, nawet do 25,52% RRSO).

Karta kredytowa Mastercard Impresja to również 5% moneyback (max. 50 zł miesięcznie i 600 zł rocznie) za zakupy wykonane u 25 partnerów banku. Więcej na ten temat poniżej.

Kto może otrzymać 300 zł z kartą Mastercard Impresja?

Z promocji karty kredytowej Mastercard Impresja w Banku Millennium mogą skorzystać osoby nie posiadające żadnej karty kredytowej w tym banku od 1 marca 2020 roku. Okres karencji wynosi więc nieco ponad 3 lata.

Nagroda – 300 zł na Allegro

Nagrodą w promocji karty Mastercard Impresja jest e-Kod Allegro o wartości 300 zł, który można wykorzystać na dowolne zakupy w Allegro przez okres 12 miesięcy od jego otrzymania. Kod wprowadzić należy w sekcji „Twoje zniżki” klikając przycisk Dodaj pod napisem „Masz kod lub kartę podarunkową?”:

Jak otrzymać 300 zł za kartę Mastercard Impresja?

 • Jeżeli nie masz jeszcze rachunku osobistego, to załóż konto Millennium 360° za które otrzymasz premię do 550 zł
 • Następnie do 30 czerwca 2023 r. złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard Impresja / Mastercard Gold lub Mastercard WWF z limitem min. 3 tys. zł za pośrednictwem bankowości elektronicznej Millenet (Oferta -> Nowa karta kredytowa) lub przez aplikację mobilną Millennium (
  • wyraź zgody marketingowe na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną, otrzymywanie dopasowanych informacji handlowych, w tym informacji handlowych firm współpracujących z bankiem i utrzymaj je do dnia otrzymania nagrody
 • W każdym z 3 kolejnych miesięcy po miesiącu wydania karty wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 500 zł, które nie zostaną zwrócone
  • dla kart wydanych w kwietniu 2023 r. będą to maj, czerwiec oraz lipiec 2023 r.
 • Kartę utrzymaj do dnia otrzymania ostatniej nagrody

Nagrodę otrzymasz przez wiadomość SMS do końca miesiąca po miesiącu wykonania wymaganych płatności jak w poniższej tabeli:

Harmonogram promocji 300 zł za kartę Millennium Impresja
Karta kredytowa Mastercard Impresja – krótkie prześwietlenie

Karta kredytowa Millennium Impresja zalety

Karta kredytowa Mastercard Impresja w Banku Millennium to 0 zł za prowadzenie karty przez 12 miesięcy po wykonaniu co najmniej 1 płatności bezgotówkowej miesięcznie. W kolejnym roku, karta będzie prowadzona za darmo po wykonaniu nią min. 5 płatności miesięcznie, co jest nadal bardzo prostym warunkiem zwolnienia z opłat.

Karta kredytowa Millennium Impresja to:

 • 0 zł za wydanie karty
 • 0 zł za prowadzenie karty po wykonaniu 1 płatności miesięcznie przez 12 miesięcy
  • 0 zł w kolejnych latach po wykonaniu min. 5 płatności
  • 7,99 zł miesięcznie w przeciwnym razie
 • Możliwość rozłożenia zakupów na wygodne i tanie raty
 • Okres bezodsetkowy do 51 dni.
 • 5% zwrotu za wybrane zakupy
 • Płatności walutowe do 1000 zł / miesięcznie bez marży banku za przewalutowanie
600 zł zwrotu rocznie za zakupy kartą Impresja

Karta kredytowa Millennium Mastercard Impresja to dodatkowy bonus w postaci 5% zwrotu za zakupy w wybranych sklepach. W każdym miesiącu można otrzymać do 50 zł zwrotu oraz aż 600 zł zwrotu rocznie! Zwrot otrzymasz na rachunek karty kredytowej na początku kolejnego miesiąca po miesiącu wykonania premiowanych transakcji.

5% zwrotu otrzymamy za zakupy kartą Impresja w następujących sklepach: Apart, Empik, TravelPlanet.pl, Cinema City, Smyk, Deichmann, Inter Cars, Sony Centre, Sephora, Venezia, Baldinini, Coccinelle, FrancescoBiasia, MaxMara, Marella, Pollini, FrancescoBiasia, PennyBlack, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara oraz Zara Home.

Millennium Impresja 5% Moneybac
Dokumenty:

Regulamin promocji „300 zł do Allegro z kartą kredytową Mastercard Impresja”

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mariusz
1 rok temu

UWAGA- nie polecam. Spróbowałem w oddziale bo tak mi kazano ….dokońćzyć wniosek. Kolejki, czekanie 1h załatwienie sprawy 1h. Co się okazało? Sprzedałem tylko swoje wydruki pdf z banku z moją historią a później dostałem telefon, że jednak musi być WYCIĄG Z MBANK a nie lista transakcji….więc chcą dokumentu z pieczątką mbank i znów do oddziału. Strata czasu. Żałuję, że w ogóle tam cokolwiek składałem. Skanowanie dowodu pomijam. OMIJAĆ. Co do konta osobistego – tu bez problemu. Co ciekawe konto powiązane z mbank więc mają te historię WIDOCZNĄ. Wstyd. Miałem wcześniej u nich konto, miałem 2 karty kredytowe zakładane przez tel…obecnie wziąłem 3000 limitu, zdolność wyszła 10x taka…ehh

tomana_r
tomana_r
1 rok temu

Uwaga!! Promocja dotyczy tylko klientów mających konto w banku. Regulamin o tym nie wspomina, ale przy próbie złożenia wniosku zaczynają od podania millkodu.

Bartosz
Bartosz
1 rok temu

czy jako transakcje kartą kredytowaną zostanie zakwalifikowanie doładowanie konto Revolut z karty?

Co myślisz?

150 zł za konto dziecka (0 – 17 lat) w Banku Millennium [+ 400 zł dla dorosłego i 7,5% dla oszczędności]

Ranking lokat bankowych kwiecień 2023

Ranking lokat bankowych – kwiecień 2023 r.