w

350 zł łatwej premii na start za konto firmowe mBiznes Standard w mBank [+ 0 zł przez 2 lata]

Konto firmowe mBank z premią na start - mBiznes Konto Standard

Dzisiaj chciałbym zamknąć cykl wpisów dotyczących promocji kont firmowych z premią na start i popołudniu go podsumować rankingiem kont firmowych. mBank wypłaci obecnie super łatwe 350 zł premii na start za samo podpisanie umowy o konto firmowe mBiznes Standard + da zwolnienie z opłat aż na 24 miesiące!

Jeśli obecnie płacisz za swój rachunek firmowy, to polecam Ci przetestowanie konta firmowego mBiznes Standard w mBank, za które nie zapłacisz przez kolejne 24 miesiące i przy okazji otrzymasz szeroki pakiet darmowych usług.

Do promocji można przystąpić do 31 marca 2023 roku.

→ Aktualna promocja: 350 zł na start z kontem firmowym mBiznes w mBanku

350 zł premii gotówkowej za … 1 wpływ + 0 zł przez 24 miesiące

Promocję mBank polecam wszystkich osobom prowadzącym działalność gospodarczą, a szczególnie tym posiadającym konto osobiste mBank (jeśli jeszcze go nie posiadasz, to otrzymasz aż 550 zł premii za eKonto osobiste mBank lub alternatywnie 450 zł premii za otwarcie mKonta Intensive.

Dzięki temu w jednym banku można posiadać świetny pakiet i dostęp z jednej wygodnej aplikacji do swoich finansów wraz z możliwością natychmiastowych przelewów między rachunkami.

Przy okazji, za przetestowanie konta firmowego mBiznes Standard w mBank otrzymasz 350 zł łatwej premii gotówkowej na start.

Dla kogo 350 zł na start?

Tym razem mBank postawił wymagający warunek przystąpienia do promocji. Z akcji „mKonto Biznes Standard plus Nagroda Specjalna” skorzystać mogą firmy, które nigdy nie posiadały konta firmowego dla danego numeru NIP w mBank. do dnia 9.03.2023 roku.

Jeśli zaś chodzi o formy prawne, to promocja dostępna jest dla osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych, spółek jawnych, partnerskich, spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, spółek z ograniczoną odpowiedzialnością w organizacji, spółek komandytowych, fundacji, stowarzyszeń rejestrowych, stowarzyszeń zwykłych, spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni mieszkaniowych, kościołów, parafii, związków wyznaniowych, szkół niepublicznych, przedszkoli publicznych, przedszkoli niepublicznych prowadzonych przez osobę fizyczną, publicznych jednostek oświatowych o przychodach ze sprzedaży nie większej niż 10 000 000 zł w ciągu rok.

Jak otrzymać 350 zł na start od mBank?

 • Do 31.03.2023 r. wypełnij dedykowany wniosek o mBiznes Konto Standard i podpisz umowę o ten rachunek.
 • Do 30.04.2023 roku zapewnij pojedynczy wpływ na kwotę min. 1000 zł na konto firmowe mBiznes (liczyć się będzie także przelew zewnętrzny, wpłata we wpłatomacie lub oddziale)
  • Jeśli zaś chodzi o przelew to musi on być wykonany od osoby trzeciej. Zasada ta z kolei nie tyczy się wpłaty we wpłatomacie czy oddziale banku).

To wszystko!

Należną premię w wysokości 350 zł otrzymasz na rachunek konta mBiznes Standard do ostatniego dnia drugiego miesiąca po miesiącu spełnienia powyższych warunków, tj. do 31 maja 2023 roku.

Przykład.

Konto otwierasz 18 czerwca 2021 r. Czas na wykonanie wymaganym płatności masz do 18 lipca 2021 roku, natomiast premię otrzymasz do końca kolejnego miesiąca, tj. do 31 sierpnia 2021 r.

Harmonogram promocji

OkresAktywność / Suma płatności kartą
  Do 16 października 2022 r.    Wypełnij formularz przystąpienia do promocji na stronie promocji, a następnie przez tą stronę złóż wniosek o konto mBiznes Standard
W ciągu miesiąca od złożenia wnioskuPodpisz umowę o konto
Po otrzymaniu wiadomości od serwisu Bankier.plUzupełnij numer konta otworzonego w promocji
Otrzymasz 350 zł premii od Bankier.pl  
Konto mBiznes Standard – 24 miesiące bez opłat

W ramach promocji otrzymujemy zwolnienie z opłat za prowadzenie rachunku na okres 24 miesięcy od zawarcia umowy, w tym na nielimitowany pakiet darmowych przelewó w PLN (ELIXIR), w EUR (SEPA). Za 0 zł otrzymamy także prowadzenie karty debetowej (Mastercard Debit Business, Visa Business Debit) oraz wypłaty z bankomatów mBank, Planet Cash, Cashline, Santander i Euronet na terenie Polski. Kolejny bonus to darmowe wpłaty we wpłatomatach mBanku, Planet Cash, Cashline i Euronet na terenie Polski.

W ramach promocji mamy też możliwość otwarcia rachunku walutowego mBiznes Konto Walutowe dla firm w EUR i/lub USD za 0 zł wraz z jedną darmową kartą walutową. Można też za 0 zł otrzymać terminal płatniczy, w tym z prowizją 0% przy obrotach do 100 000 zł w ciągu 12 miesięcy.

mKonto Biznes Standard otwarte w promocji to:

 • 350 zł premii na start
 • 0 zł za prowadzenie rachunku przez 24 miesiące
 • 0 zł za wydanie i prowadzenie pierwszej karty debetowej (Mastercard Debit Business lub Visa Business Debit)
 • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet oraz Santander Bank Polska
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach mBank, Planet Cash, Cashline, Euronet
 • 0 zł za przelewy internetowe w PLN
 • 0 zł za przelewy internetowe w EUR do krajów Unii Europejskiej oraz Islandii, Norwegii, Liechtensteinu i Szwajcarii
 • 0 zł za przelewy do ZUS i US
 • 0 zł za rachunki walutowe w EUR i/lub USD przez 24 miesiące

Przed upływem 24-go miesiąca warto sprawdzić aktualną tabelę opłat i prowizji i sprawdzić, czy warto zatrzymać to konto czy też je przenieść do innego banku. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby przetestować konto i zamknąć je wcześniej, jeśli nie będzie ono spełniać Twoich wymagań.

Dokumenty / linki:

Regulamin promocji „mBiznes Konto Standard plus Nagroda Specjalna”

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Do 2000 zł za darmowe konto firmowe w Banku Pekao SA

Ranking kont firmowych z premią na start [łącznie nawet do 13 700 zł!]