w

Revolut: 150 zł premii do podziału w programie poleceń

Revolut cały czas stara się przyciągnąć nowych klientów i w dodatku naprawdę całkiem przyjemną premią w wysokości 150 zł za otwarcie konta Revolut i wykonanie 3 płatności kartą (fizyczną lub wirtualną) na min. 15 zł każda.

Revolut już od jakiegoś czasu jest pełnoprawnym bankiem z wygodną aplikacją mobilną i darmowymi doładowaniami konta za pomocą kart / przelewów / itd.

Korzystnie z Revolut (plan Standard) jest całkowicie bezpłatne i umożliwia ono darmową wypłatę gotówki do 800 zł miesięcznie oraz wymianę walut po bardzo korzystnych kursach.

Aktualna promocja Revolut:

Program Poleceń Revolut: 150 zł premii na start

150 zł w programie poleceń Revolut

Dzięki trwającej promocji programu poleceń Revolut można otrzymać 150 zł łatwej premii do podziału pomiędzy polecającego i poleconego.

Z promocji jako osoba polecona może skorzystać wyłącznie całkowicie nowy klient Revolut. Dawni klienci Revolut są wykluczeni z programu poleceń.

Dodatkowo wymagane jest rozpoczęcie wnioskowania o otwarcie konta poprzez dedykowany promocyjny link.

Jak odebrać 150 zł premii od Revolut?

 • Do 15 listopada 2022 roku utwórz konto Revolut za pośrednictwem linka polecającego i dokonaj pozytywnej weryfikacji tożsamości
  • Czytelnicy bloga JakOszczedzic.pl mogą otrzymać wysoką premię na start po założeniu konta z otrzymanego przeze mnie linku pisząc do mnie wiadomość na Facebooku, poprzez formularz kontaktowy lub maila jakoszczedzic.pl[et]gmail.com
 • Zasil konto Revolut kwotą min. 50 zł (tak, aby wystarczyło Ci na trzy płatności po min. 15 zł) przy użyciu konta bankowego lub (natychmiastowo) za pomocą dowolnej karty płatniczej (z wyłączeniem kart Citibanku, które pobierają opłaty za takie operacje). Zasilenia z innych kont Revolut są wykluczone na potrzeby promocji.
 • Zamów kartę fizyczną Revolut.
  • mam sygnały, że premia wpadała bez wykonania tego kroku, ale nie mogę tego potwierdzić na 100%. Tutaj niestety wystąpi opłata, ale premia Ci ją zrekompensuje 😉
 • Wykonaj min. 3 płatności kartą fizyczną lub wirtualną Revolut na kwotę min. 15 zł każda (obie karty możesz używać od razu dodając je do Google Pay / Apple Pay)
  • Muszą to być rzeczywiste zakupy z wyłączeniem gier losowych, przelewów, gier hazardowych, kart podarunkowych, itp.). Najłatwiej będzie zrobić zakupy spożywcze podzielone na trzy części

To wszystko!

Nagroda w wysokości 150 zł zostanie przekazana polecającemu, który powinien się nią sprawiedliwie podzielić z osobą zakładającą konto.

Jeśli jesteś zainteresowany / zainteresowana otwarciem konta Revolut z premią na start to napisz do mnie: poprzez Facebooka, poprzez formularz kontaktowy lub maila jakoszczedzic.pl[et]gmail.com

Revolut: zalety i opłaty

karta fizyczna Revolut Visa

Z usług Revolut korzystam już od stycznia 2018 roku. Początkowo była to prosta aplikacja oferująca bezspreadowe płatności kartą wielowalutową wraz z bezpłatnymi wypłatami z bankomatów w Polsce i za granicą oraz bezpłatnymi zasileniami kartami debetowymi i kredytowymi.

Obecnie Revolut stał się pełnoprawnym bankiem, a jego aplikacja jest prawdziwy kombajn oferujący wiele usług dodatkowych, w tym lokaty, karty kredytowe, ubezpieczenia, akcje zagraniczne i kryptowaluty.

Osobiście nadal korzystam z usług Revolut tak jak na początku, tj. używam go do wymiany walut, przetrzymywania walut m.in. na zagraniczne zakupy i wyjazdy, do darmowych przelewów międzynarodowych oraz zasileń kartami, dzięki czemu zapewnione mam darmowe prowadzenie kont bankowych otwieranych w opisywanych na blogu promocjach.

Revolut jest również niezwykle pomocny przy korzystaniu z promocji bankowych, dzięki temu, że umożliwia on doładowanie konta za pomocą kart debetowych, kart kredytowych, BLIK’a oraz Google Pay / Apple Pay. Nie wszędzie to działa z uwagi na wyłączenia w regulaminach poszczególnych promocji, niemniej bardzo często jest pomocny w uzyskaniu wymaganych obrotów kartami.

Revolut to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie karty wirtualnej i fizycznej
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów do równowartości 800 zł (max. 5 wypłat miesięcznie)
 • 0 zł za prowadzenie nawet kilkudziesięciu kont walutowych
 • 0 zł za przelewy międzynarodowe
 • 0 zł za przelewy na polskie konta
 • korzystne kursy walutowe
 • płatności Google Pay / Apple Pay
 • dodatkowe usługi (ubezpieczenia, karty kredytowe, lokaty, inwestycje)


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Sylwia
Sylwia
1 rok temu

Ja poleciłam konto 2 razy ale nie dostalam żadnej premii :\

Dawid
Dawid
1 rok temu

Czy płatność kartą u fryzjera też przejdzie?

Naksi
Naksi
1 rok temu

Mam pytanko czy płatność za gry na steamie przejdzie normalnie ?

Co myślisz?

Lokata 7% lub 7,5% bez limitów w PKO BP [+ 200 zł premii na start!]

Wypróbuj za darmo płyn Pur

Wypróbuj za darmo płyn do naczyń Pur [do 14 zł zwrotu]