w ,

Przegląd oferty oszczędnościowej na 7-8% w mBanku [+ bonus 450 zł na start]!

mBank lokata konto oszczędnościowe do 8%

mBank dosyć nieoczekiwania wyrósł nam na jeden z najbardziej hojnych banków jeśli chodzi o oprocentowanie lokat i kont oszczędnościowych. Bez problemu ulokujemy tutaj środki na 7,6% – 8% w skali roku, a ostatnio przy przelewaniu oszczędności z mBanku do innego banku otrzymałem dodatkową propozycję na lokatę na 8% w skali roku!

Zobacz też: najnowszy ranking lokat i kont oszczędnościowych

W tym wpisie przedstawię aktualną najlepszą ofertę oszczędnościową w mBanku, tj. wszystkie lokaty i konta oszczędnościowe z oprocentowaniem na min. 7% w skali roku.

Dodam, że nowi / powracający klienci mBanku mogą zyskać premię na start:

→ Prześwietlenie rekordowej promocji: 650 zł za eKonto w mBanku

8% do 50 tys. zł: Konto oszczędnościowe „Moje Cele”

Przegląd oferty mBanku zaczynamy od najwyżej oprocentowanego konta oszczędnościowego „Moje Cele” na 8% w skali roku, z którego skorzystać mogą zarówno nowi jak i obecni klienci spełniający prosty warunek.

Na koncie Moje Cele na promocyjne 8% w skali roku możemy ulokować maksymalnie do 50 000 zł na okres do 3 miesięcy. (3 pełne miesiące kalendarzowe + pierwszy niepełny miesiąc – wpłacając środki 2-go dnia miesiąca uzyskamy efektywnie 4 miesięczny okres).

Dla kogo 8% w skali roku?

Promocyjne 8% w skali roku dostępne jest dla klientów mBanku, którzy na dzień 1 września 2022 roku posiadali łącznie na wszystkich rachunkach oszczędnościowych, rachunkach umożliwiających regularne oszczędzanie Moje cele oraz lokatach mniej niż 1 000 zł.

Co ważne, do tego limitu nie wliczają się środki na ROR (czyli zwykłym eKoncie osobistym czy mKoncie Intensive). Nowi klienci spełniają ten warunek automatycznie.

Jak otrzymać 8% na rachunku Moje Cele?

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta osobistego w mBanku, to złóż promocyjny wniosek o eKonto osobiste i kolejnym kroku zaznacz checkbox przy chęci skorzystania z konta oszczędnościowego Moje Cele na 8%.

Jeśli już posiadasz konto osobiste w mBank i na dzień 1.09.2022 r. nie posiadałeś/aś na kontach oszczędnościowych i lokatach kwoty większej niż 1000 zł, to złóż promocyjny wniosek o konto Moje cele na 8% w skali roku.

Teraz wystarczy już tylko, że na konto Moje Cele wpłacisz oszczędności nie wyższe niż 50 tys. zł i na koniec każdego kolejnego miesiąca, saldo na koncie Moje cele musi być wyższe o co najmniej 100 zł w porównaniu z saldem z poprzedniego miesiąca (w zamyśle mBanku jest to bowiem rachunek regularnego oszczędzania służący do automatycznego oszczędzania np. poprzez zaokrąglanie kwot płatności i przelewania części środków po każdym przelewie).

Warunek salda sprawdzany jest przez bank ostatniego dnia roboczego miesiąca. Jeśli nie zostanie on spełniony, to oprocentowanie rachunku spadnie do 0,5% w skali roku.

Do promocji można przystąpić do 8 lutego 2023 roku.

Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywać od dnia otwarcia celu do końca trzeciego pełnego miesiąca. Np. zakładając cel 8.08.2022 r. oprocentowanie będzie obowiązywało cały sierpień, wrzesień, październik oraz listopad 2022 r.

Promocyjne odsetki otrzymasz co miesiąc pod warunkiem wpłaty na cel kwoty co najmniej o 100 zł wyższej, niż wypłaty z tego rachunku. Jeśli nie spełnisz tego warunku, Twoje oprocentowanie wyniesie 0,5%.

7% – 7,6% do 500 tys. zł: Lokata na nowe środki w mBank

Kolejną propozycją jest lokata na nowe środki, którą można założyć na trzy różne okresy: 3 miesiące, 6 miesięcy lub 12 miesięcy. Dla lokaty na nowe środki, nowe środki liczy się już dla wszystkich posiadanych rachunków, w tym dla rachunku ROR na dzień 12.10.2022 roku:

Dodatkowo mBank dla każdego z tych okresów ma różne oprocentowanie w zależności od typu posiadanego rachunku, przy czym oprocentowanie jest wyższe dla posiadaczy mKonta Intensive, a niższe dla posiadaczy pozostałych rachunków.

Na lokacie na nowe środki możesz ulokować od 1 000 zł do 500 000 zł na wszystkich lokatach, czyli akurat kwotę jaką bezpiecznie polecam lokować w jednym banku (do równowartości gwarancji BFG będącej równowartością 100 tys. euro).

Obecna edycja promocji lokat na nowe środki będzie trwała do 21.11.2022 roku.

Lokata na nowe środki w mBank to:

 • Oprocentowanie / okres:
  • 7,6% na 12 miesięcy dla mKonta Intensive
  • 7,3% na 12 miesięcy dla pozostałych kont
  • 7,4% na 6 miesięcy dla mKonta Intensive
  • 7,1% na 6 miesięcy dla pozostałych kont
  • 7,2% na 3 miesiące dla mKonta Intensive
  • 7,0% na 3 miesiące dla pozostałych kont
 • Kwota minimalna: 1000 zł
 • Kwota maksymalna: 500 000 zł
 • Inne: dla nowych środków względem salda z dnia 12.10.2022 roku
7,2 lub 7% do 500 tys. zł: eKOnto oszczędnościowe

Ostatnią propozycją mBanku jeśli chodzi o nasze oszczędności jest eKonto oszczędności, czyli po prostu konto oszczędnościowe z promocyjnym oprocentowaniem 7,2% w skali roku na okres 3 miesięcy dla posiadaczy mKont Intensive lub 7% w skali roku na 3 miesiące dla posiadaczy pozostałych rachunków.

Na eKoncie oszczędnościowym można ulokować aż do 500 tys. zł i raz w miesiącu można bezpłatnie przelać środki z konta oszczędnościowego.

W przypadku tego rachunku promocyjnym oprocentowaniem również objęte są nowe środki wpłacone do banku (liczy się saldo na wszystkich rachunkach w mBanku), a data weryfikacji salda początkowego przypada na 11 października 2022 roku.

eKonto oszczędności w mBank to:

 • Oprocentowanie:
  • 7,2% w skali roku dla mKonta Intensive
  • 7,0% w skali roku dla pozostałych kont
 • Czas obowiązywania: 3 miesiące od przystąpienia do promocji
 • Kwota maksymalna: 500 000 zł
 • Warunki: nowe środki względem salda z dnia 11.10.2022 roku

Jeśli skorzystałeś z promocji „eKonto bardzo oszczędnościowe”, „eKonto bardzo oszczędnościowe edycja 2” to do promocji „eKonto bardzo oszczędnościowe edycja 3” możesz przystąpić po zakończeniu obowiązywania promocyjnego oprocentowania z obu poprzednich edycji promocji.

Dokumenty:

Regulamin promocji „Moje cele z promocyjnym oprocentowaniem edycja 2”

Regulamin promocji „eKonto bardzo oszczędnościowe edycja 3”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Ranking lokat i kont oszczędnościowych – najlepsze lokaty – listopad 2022 roku

400 zł premii za Konto Jakże Osobiste w Alior Bank [+ 240 zł zwrotu i 8% dla oszczędności]