w ,

8% do 200 tys. zł + 200 zł premii na start w Banku Pekao S.A.

Bank Pekao S.A. kolejny raz nas zaskoczył wskakując do TOP3 ofert oszczędnościowych podwyższając oprocentowanie na koncie oszczędnościowym aż do 8% w skali roku na okres od 1 do 6 miesięcy. Maksymalnie można ulokować kwotę do 200 000 zł. Dodatkowo nowi klienci banku mogą zyskać 200 zł premii zakładając Konto Przekorzystne.

Jeśli więc szukasz miejsca do bezpiecznego ulokowania oszczędności, to w Banku Pekao SA jest dla mnie osobistym numerem jeden. Jest to pewny, duży bank oferujący niemal najwyższe oprocentowanie i dający dużą elastyczność (możliwość wpłat i wypłat w dowolnym momencie z co miesięczną kapitalizację odsetek).

Aktualna edycja promocji:

→ Prześwietlenie: Konto oszczędnościowe 8% + 250 zł na start w Pekao SA

Konto oszczędnościowe na 8% do 200 000 zł

Promocyjne oprocentowanie w wysokości aż 8% w skali roku do 200 000 zł otrzymają dwie grupy klientów:

 • Pierwsza, to osoby, które od 1.07 do 16.10.2022 roku nie posiadały konta osobistego / konta oszczędnościowego i/lub lokaty w Banku Pekao SA lub
 • Druga to osoby, które posiadały takie rachunki, ale w tym okresie ich średnie miesięczne saldo nie przekroczyło w żadnym miesiącu kwoty 2000 zł

Z promocji wykluczone też zostały osoby, które od 1.07.2022 r. do 16.10.2022 r., nawet przez jeden dzień nie posiadały jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych Pekao TFI nabytych za pośrednictwem Bank. Bank Pekao SA nie chce tutaj po prostu drenować swojej inwestycyjnej gałęzi biznesu.

Istotne jest, aby od razu we wniosku online o Konto Przekorzystne zaznaczyć, że chcemy założyć konto oszczędnościowe. W przeciwnym wypadku, nadal można skorzystać z oferty, ale tylko w terminie od 3 do 5 dni roboczych od otwarcia konta online. Natomiast tylko osoby, które otworzą konto online otrzymają 200 zł premii na start od banku.

Promocyjne oprocentowanie 8% w skali roku będzie obowiązywało przez okres 6 miesięcy (183 dni) od zawarcia umowy dla kwoty do 200 000 zł. Jak już wspomniałem wcześniej, masz pełną dowolność wpłat i wypłat w każdym momencie, co czyni tą ofertę dużo lepszą niż lokowanie środków na lokacie.

Dodatkowo, konto oszczędnościowe to comiesięczna kapitalizacja odsetek, dzięki czemu w każdym kolejnym miesiącu pracuje dla nas większy kapitał (magia procentu składanego).

Promocja 8% na koncie oszczędnościowym będzie trwała do 9.01.2023 roku, natomiast promocja konta osobistego z premią 200 zł do 30.11.2022 roku.

200 na start z Konto Przekorzystnym w Pekao SA

Osoby, które od 1 stycznia 2020 roku nie posiadały konta osobistego w Banku Pekao S.A. mogą dodatkowo otrzymać łatwe 200 zł premii gotówkowej w ramach akcji „Otwórz konto na selfie – V edycja”.

Edit: Aktualnie można zyskać 250 zł na start

250 zł na start za Konto Przekorzystne w Pekao SA [+ 8% dla oszczędności i 150 zł dla dziecka]

Aby otrzymać 200 zł premii na start:

 • Pierwsze 50 zł premii otrzymasz za złożenie promocyjnego wniosku online o Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową i usługami bankowości elektronicznej wyrażając zgodę na przetwarzanie danych w celu wzięcia udziału w promocji i zaakceptujesz regulamin promocji
  • umowę zawrzyj online za pomocą strony banku lub aplikacji PeoPay lub w przypadku problemów z weryfikacją tożsamości, umowę możesz zawrzeć też w oddziale banku
 • Kolejne 150 zł premii otrzymasz w trzech transzach po 50 zł za spełnienie dwóch warunków w każdych z trzech kolejnych pełnych miesięcy po miesiącu zawarcia umowy o konto:
  • wykonasz min. 5 płatności bezgotówkowych kartą lub aplikacją mobilną PeoPay oraz
  • co najmniej 1 raz zaloguj się w aplikacji PeoPay

To wszystko!

Konto Przekorzystne: krótkie prześwietlenie

Konto Przekorzystne w Banku Pekao S.A. to brak opłat za prowadzenie rachunku. Do konta możesz wybrać wielowalutową kartę debetową Mastercard Debit FX, która będzie prowadzona za darmo dla osób do 26. roku życia lub dla starszych osób po spełnieniu dwóch prostych warunków aktywności:

 • zapewnieniu jednorazowego wpływu na kwotę min. 500 zł z konta w innym banku
 • wykonania min. 1 płatności kartą miesięcznie
Konto Przekorzystne to:

 • 200 zł premii na start
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za wielowalutową kartę debetową Mastercard Debit FX do 26. roku życia lub po spełnieniu warunku aktywności
 • 0 zł za bankomaty Pekao SA
 • 0 zł za 2 pierwsze wypłaty gotówki w miesiącu z bankomatów obcych po spełnieniu warunku aktywności
 • 0 zł za wypłaty za granicą po spełnieniu warunku aktywności
 • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziałach
 • 0% prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych
 • 8% na koncie oszczędnościowym do 200 tys. zł przez 183 dni
Dokumenty:

Regulamin promocji „8% na Koncie Oszczędnościowym Pekao”

Regulamin promocji „Konto na selfie z nagrodą 200 zł – edycja V”

Taryfa opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
Marcin
1 rok temu

A jeżeli mam konto przekorzystne i konto oszczędnościowe założone 2 czerwca to też będzie to promocyjne oprocentowanie ? Miałem na tym koncie tylko parę zł na płatności

Damian Z
Damian Z
1 rok temu
Reply to  Marcin

Załapiesz się jeśli od 1.07 do 16.10.2022 nie posiadałes średnio miesięcznego salda wyższego niż 2000 zł w żadnym z tych miesięcy.

Marcin
Marcin
1 rok temu
Reply to  Damian Z

Nie posiadałem, a jak to sprawdzić po wpłacie jaki mam procent, jest gdzieś informacja jakie środki są na jaki kontretny procent ?

Co myślisz?

450 zł premii na start w akcji „Konto z pasją” w BNP Paribas

200 zł za Konto Przekorzystne w Pekao SA + 150 zł za konto dziecka + 8% dla oszczędności