w ,

Oszczędzaj na 7% bez limitów w Alior [+ łatwe 650 zł premii na start]

Konto Mega Oszczędnościowe 7 procent w Alior Bank

Alior Bank ruszył z nową promocją Konta Mega Oszczędnościowego oraz Lokaty na nowe środki, na których można ulokować oszczędności na 7% w skali roku. Dodatkowo nowi lub powracający klienci banku mogą otrzymać aż 650 zł premii na start za otwarcie Konta Jakże Osobistego + do 240 zł cashback rocznie.

Promocyjne oprocentowanie na Koncie Mega Oszczędnościowym będzie obowiązywało przez 4 miesiące od momentu wpłaty nowych środków na Konto Mega Oszczędnościowe i spełnienia dodatkowego warunku comiesięcznej wpłaty na ROR. Natomiast w przypadku lokaty wystarczy wpłacić nowe środki.

Konto osobiste z premią będzie można założyć tylko do 30 września 2022 roku!

→ Prześwietlenie promocji: 650 zł premii za Konto Alior Bank + do 240 zł zwrotu za zakupy

Konto Mega Oszczędnościowe na 7% do 200 000 zł

W ramach 27 edycji promocji „Konto Mega Oszczędnościowe” mamy dwa progi oprocentowania: pierwszy to oprocentowanie 4% w skali roku do 200 tys. zł dla nowych środków wpłaconych na rachunek konta Mega Oszczędnościowego w terminie od 14 września do 25 października 2022 roku.

Drugi, wyższy próg to 7% w skali roku do 200 tys. zł, tj. podwyższone oprocentowanie o 3 p.p. pod warunkiem otrzymania w danym miesiącu jednorazowego wpływu na konto osobiste na kwotę min. 2000 zł. Może to być najzwyklejszy wpływ z Twojego konta w innym banku i zaraz po wpływie, możesz te środki wypłacić lub przelać z powrotem.

W obu przypadkach oprocentowanie obowiązuje dla nowych środków wpłaconych do Alior Banku, tj. takich które będą nadwyżką ponad saldo w Alior Bank na dzień 9 września 2022 roku. Początkowe saldo to suma środków na kontach osobistych, rachunkach oszczędnościowych oraz lokatach terminowych tego dnia.

W promocji mamy jeszcze jedno wykluczenie. Z promocji skorzystać mogą klienci banku, którzy aktualnie nie biorą udziału w poprzednich edycjach promocji „Konta Mega Oszczędnościowego”.

Oprocentowanie konta Mega Oszczędnościowego w 27. edycji promocji wynosi:

OprocentowanieWarunki
7% przez 4 miesiąceDla nowych środków, jeśli zapewnisz jednorazowy wpływ na ROR w wysokości min. 2000 zł/mies.
4% przez 4 miesiąceDla nowych środków bez dodatkowych warunków
1%Dla pozostałych środków i po wygaśnięciu promocji do 200 000 zł
3%Dla pozostałych środków, dla nadwyżki ponad 200 000 zł

Kapitalizacja odsetek następuje w trybie miesięcznym, czy po każdym miesiącu pracuje dla nas większy kapitał, co jest jedną z podstawowych zalet kont oszczędnościowych.

Z Konta Mega Oszczędnościowego możesz bez limitów przelewać środki za 0 zł na konto w Alior Banku. Jeśli chcesz od razu wykonać przelew z takiego konta na konto w innym banku, to pierwszy przelew w miesiącu będzie darmowy, a kolejne to koszt 8 zł (wtedy po prostu wystarczy przelać środki najpierw na ROR, a później na inne konto).

Lokata 7% na nowe środki

Drugą możliwością ulokowania oszczędności w Alior Banku na 7% w skali roku jest skorzystanie z lokaty na nowe środki.

Lokata na nowe środki w Alior Bank występuje w trzech wariantach: z oprocentowaniem 6% na 3 miesiące, 6,5% na 6 miesięcy i najwyżej oprocentowana lokata 7% na 12 miesięcy. Jest to zatem propozycja przede wszystkim dla osób, które planują ulokować oszczędności na dłuższy okres i nie myśleć o nich przed dłuższy czas.

Można założyć dowolną liczbę lokat na dowolną kwotę już od 1000 zł. W przypadku lokaty na nowe środki, promocyjne oprocentowanie również obowiązuje dla środków będących nadpłatą ponad saldo w Alior Banku na dzień 9 września 2022 roku.

Termin lokaty na nowe środkiOprocentowanie
92 dni6,0%
182 dni6,5%
365 dni7,0%
500 zł premii na start za Konto Jakże Osobiste

Jeśli nie masz jeszcze konta w Alior Banku to możesz w prosty sposób zdobyć aż 400 zł premii w gotówce + 100 zł w bonach od Mastercard + do 240 zł moneyback za płatności mobilne rocznie.

Aby otrzymać 400 zł na start za konto Alior Bank:

 • Złóż promocyjny wniosek online o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą debetową wyrażając przy tym zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingu bezpośredniego oraz zgody na otrzymywanie informacji marketingowych z użyciem wiadomości elektronicznych i połączeń głosowych
  • kartę debetową i zgody utrzymaj do dnia otrzymania wszystkich nagród
  • w przypadku problemów z wnioskiem możesz zamówić kontakt ze strony pracownika banku, który oddzwoni i dokończy proces wnioskowania o konto
 • Umowę o konto podpisz w ciągu 30 dni od złożenia wniosku
 • 400 zł premii w 8 transzach po 50 zł otrzymasz za każdy z 8 miesięcy, w którym spełnisz po dwa proste warunki:
  • Wykonasz min. 1 płatność kartą na dowolną kwotę
  • Zalogujesz się co najmniej raz w aplikacji mobilnej banku
 • 100 zł w postaci 8000 pkt programu Mastercard Bezcenne chwile otrzymasz za:
  • rejestrację swojej karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile (możesz to zrobić w systemie bankowości elektronicznej)
  • wykonanie płatności zarejestrowaną kartą na łączną kwotę min. 50 zł w ciągu 30 dni od przystąpienia do programu
Konto Jakże Osobiste to:

Zalety Konta Alior Bank
 • 0 zł za prowadzenie konta jeśli nie ukończyłeś 26 lat lub jeśli zapewnisz jednorazowy wpływ min. 1500 zł miesięcznie
 • 0 zł za kartę debetową, jeśli co miesiąc wydasz kartą min. 300 zł – z karty możesz zrezygnować po otrzymaniu 200 zł premii na start
  • 5 zł w przeciwnym razie
 • 1% moneyback za płatności kartą
 • 0 zł za 2 korzyści do konta
 • 3% na 3 miesiące na koncie Mega Oszczędnościowym

Więcej informacji na temat promocji konta osobistego z premią na start znajdziesz w osobnym prześwietleniu promocji „500 zł za konto Alior Bank„.
Dokumenty:

Regulamin promocji „Konto Mega Oszczędnościowe – 27. edycja”

Tabela oprocentowania

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Aż 250 zł za konto osobiste w Getin Bank [+8% dla oszczędności]

Rekordowe 500 zł premii za Konto Jakże Osobiste w Alior Bank [+ 240 zł zwrotu i 7% dla oszczędności]