w

„Polecam PKO”, czyli 100 zł za PKO Konto za Zero oraz 100 zł za dalsze polecenie od PKO BP

Polecam PKO - program poleceń PKO BP

Ruszyła VI edycja programu „Polecam PKO Bank Polski” w ramach którego obie strony (polecony oraz polecający) otrzymają po 100 zł premii za skuteczne polecenie PKO Konta za Zero. Istnieje również możliwość polecenia m.in. Konta Aurum z premią 200 zł dla obu stron.

W ramach programu można też polecić PKO Konto dla Młodych, jednak tutaj premia wynosi zaledwie 50 zł i z tego powodu pomijam ten rachunek. Za jego otwarcie co jakiś czas można zgarnąć lepszą premię w innych promocjach banku opisywanych na blogu.

V edycja programu będzie trwała do 30 czerwca 2022 roku.

Zobacz też: Nowa edycja promocji Polecam PKO

Dla kogo 100 zł / 150 zł / 200 zł za założenie konta osobistego?

Z polecenia skorzystać mogą osoby, które w okresie 36 miesięcy przed startem obecnej edycji programu, tj. od 13 kwietnia 2019 roku, nie posiadały konta biorącego udział w programie poleceń, tj. PKO Konta dla Młodych, PKO Konta za Zero, PKO Konta bez Granic, Konta Aurum i/lub Konta Platinium II.

Regulamin promocji nie wyklucza posiadaczy internetowych kont Inteligo również prowadzonych przez PKO Bank Polski.

100 zł / 150 zł / 200 zł premii pieniężnej za otwarcie konta z polecenia

Nowi lub powracający klienci banku (36 miesięczna karencja) otrzymać mogą od 50 zł do 250 zł premii w ramach VI edycji programu Polecam PKO Bank Polski za założenie konta i … wykonanie zaledwie 6 transakcji!

Za konto otwarte z polecenia nowy / powracający klient banku otrzyma:

 • 50 zł za PKO Konto dla Młodych
 • 100 zł za PKO Konto za Zero
 • 150 zł za PKO Konto bez Granic
 • 200 zł za Konto Aurum
 • 250 zł za Konto Platinium II
Jakie konto w PKO BP wybrać?

Dla większości osób poleciłbym podstawowy rachunek bankowy w PKO BP, który wybiera przeszło 90% klientów z jednego podstawowego powodu – braku opłat za jego prowadzenie pod warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą miesięcznie.

Osobom, dla których nie jest problemem zapewnienie większych comiesięcznych wpływów na konto poleciłbym z kolei Konto Aurum (prowadzone za 0 zł przy wpływach na min. 9000 zł miesięcznie (również ze swojego konta w innym banku). Sam posiadam ten właśnie rachunek i mogę go Wam polecić z czystym sumieniem.

PKO Konto za Zero – zalety i opłaty

PKO Konto za Zero prowadzone jest za 0 zł wraz z kartą debetową pod warunkiem wykonania co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIKIEM na dowolną kwotę. W przeciwnym razie za prowadzenie karty debetowej zostanie pobrana opłata 10 zł miesięcznie.

Za darmo otrzymujemy bankomaty własne PKO BP oraz darmowe wypłaty BLIK ze wszystkich bankomatów w Polsce.

PKO Konto za Zero to:

 • 0 zł za prowadzenie konta (jeśli posiadamy kartę debetową)
  • 0 zł za kartę debetową po wykonaniu 5 płatności kartą miesięcznie
  • 10 zł w przeciwnym razie (przy braku wykonanych płatności)
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów PKO BP
 • 0 zł za wypłaty BLIK ze wszystkich bankomatów
 • 0 zł za polecenie zapłaty i zlecenia stałe
Konto Aurum – zalety i opłaty

Konto Aurum to z kolei brak opłat za prowadzeni konta i karty debetowej wraz z szerokim pakietem korzyści pod warunkiem zapewnienia wpływów na kwotę min. 9000 zł miesięcznie lub posiadania średnio miesięcznego salda depozytów w wysokości min. 150 tys. zł .

Za darmo otrzymujemy prowadzenie rachunku, kartę debetową z funkcją wielowalutową, wszystkie bankomaty w Polsce, powiadomienia SMS i push w aplikacji mobilnej IKO oraz darmowe wypłaty BLIK ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Konto Aurum to:

 • 0 zł za prowadzenie konta przy wpływach na min. 9000 zł lub saldzie 150 tys. zł
  • 40 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za kartę debetową z funkcją wielowalutową
 • 0 zł za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą
 • 0 zł za wypłaty BLIK ze wszystkich bankomatów
 • 0 zł za polecenie zapłaty i zlecenia stałe
 • 0 zł za powiadomienia SMS i push w aplikacji IKO
100 zł premii na start za PKO Konto za Zero lub 200 zł za Konto Aurum za … 6 transakcji!

 • Złóż wniosek o Konto za Zero / Konto Aurum za pośrednictwem strony programu polecającego podając przy tym kod polecający otrzymany od polecającego
  • Zaakceptuj regulamin programu poleceń oraz wyraź zgody marketingowe (na przekazywanie przez PKO BP materiałów marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych).

Jeśli nie posiadasz kodu polecającego to napisz do nas za pośrednictwem formularza kontaktowego, poprzez Messengera lub na maila jakoszczedzic.pl (et) gmail.com

 • W ciągu 30 dni od otwarcia rachunku spełnij jeden z dwóch warunków:
  • wykonaj co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe otrzymaną kartą debetową oraz co najmniej 3 płatności BLIK lub
  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą i/lub BLIKIEM na łączną kwotę min. 500 zł (dla PKO Konta PKO za Zero) lub na min. 1000 zł (dla PKO Konta bez Granic)

Do powyższych transakcji zaliczają się zarówno płatności wykonane w sklepach stacjonarnych jak i w Internecie. Pierwszy warunek jest łatwiejszy, jeśli wiesz jak wykonywać płatności BLIK. W drugim natomiast możesz wykonać wyłącznie płatności kartą.

Kiedy otrzymam 100 zł / 150 zł premii?

Bank przekaże premię maksymalnie do 14. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

Kto może zostać polecającym konto PKO BP?

Polecającym może być osoba, która posiada konto w PKO BP od co najmniej 90 dni liczone również od daty starty obecnej edycji programu (czyli 90 dni wstecz liczymy od 13 kwietnia 2022 r.).

Premia dla polecającego

Jeśli posiadasz konto osobiste PKO od co najmniej 90 dni przed startem edycji programu poleceń, to możesz zarejestrować się w programie „Polecam PKO” i polecać konto innym osobom.

Podczas rejestracji podaj te same dane, jakie podałeś dla informacji banku (przede wszystkim numer telefonu).

Premię otrzymasz za skutecznie polecone konto (tj. jeśli polecony spełni zasady do otrzymania premii dla siebie). Maksymalnie można otrzymać premię za 10 skutecznie poleconych Kont za Zero i/lub Kont bez Granic zyskując 100 zł za każde z tych poleceń oraz premię 50 zł za maksymalnie 10 skutecznie poleconych Kont dla Młodych. Łącznie zyskać więc można do 1500 zł premii z poleceń.

Dodatkowo klienci posiadający Konto Aurum lub Konto Platinum II mogą otrzymać do 2000 zł za polecenie tych kont (po 200 zł za każde z pierwszych 10 poleceń).0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander z premią do 1400 zł

250 zł premii na start za konto w ING Banku Śląskim [+6,5% dla chętnych]