w

Nawet 400 zł premii na Allegro za Konto za Zero oraz konto dla dzieci w PKO BP

PKO Konto za Zero z premią 400 zł na Allegro

PKO Bank Polski ruszył ze świetną promocją PKO Konta za Zero z premią 200 zł na start za kilka prostych czynności. Zakładając przy okazji konto dla dziecka/dzieci można zyskać kolejne 200 zł do wydania na Allegro (100 zł za każde konto dziecka).

Trzeba przyznać, że rzadko pojawia się możliwość zgarnięcia tak wysokiej premii za konto w PKO BP, dlatego nowa akcja banku bardzo nas cieszy i na pewno warto z niej skorzystać

Nie warto zwlekać, bowiem promocja będzie trwała tylko do 30 czerwca 2022 roku lub do wyczerpania puli voucherów. Po jej wyczerpaniu pojawi się stosowna informacja na stronie promocji, dlatego też każdy otrzyma swoją nagrodę.

→ Odbierz nawet 400 zł za Konto za Zero i konta dzieci w PKO BP

200 zł za Konto za Zero + 200 zł za konta dla dzieci

Promocja została podzielona na dwie części. W pierwszej osoba dorosła otrzyma łatwe 200 zł premii do wykorzystania na Allegro w zamian za wykonanie 10 transakcji bezgotówkowych w dwóch kolejnych miesiącach. W drugiej natomiast premia 100 zł na Allegro zostanie przekazania w zamian za założenie konta dziecku (max. 200 zł premii za założenie konta dla dwójki dzieci).

Dla kogo nawet 400 zł za konto PKO BP?

Tutaj mam dla Ciebie dobrą wiadomość, bowiem okres karencji uległ skróceniu względem innych akcji banku. Możesz skorzystać z promocji, jeśli od 1.01.2021 roku nie posiadasz konta osobistego w PKO BP.

Drugą dobrą wiadomością jest to, że posiadacze internetowych kont Inteligo nie są wykluczeni z udziału w promocji. Mamy więc bardzo korzystne warunki udziału.

Jak otrzymać 200 zł na start za Konto za Zero?

 • Złóż dedykowany wniosek o PKO Konto za Zero wraz z kartą debetową wyrażając przy tym zgodę na otrzymywanie od banku informacji marketingowych (w tym handlowych) drogą elektroniczną, poprzez telefoniczne urządzenia końcowe oraz systemy wywołujące (możesz je wycofać po otrzymaniu nagród)
 • Umowę o konto podpisz nie później niż do 30.06.2022 roku (bezproblemowa jest opcja przez kuriera)
 • Po wypełnieniu wniosku o konto, również do 30.06.2022 r. zarejestruj się na stronie promocji wypełniając formularz znajdujący się po prawej stronie i wybierając, czy chcesz założyć również konto dla dzieci oraz akceptując regulamin promocji
 • W każdym z dwóch kolejnych miesięcy kalendarzowych po miesiącu otwarcia konta wykonaj min. 10 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę
  • Do transakcji zaliczają się zarówno płatności wykonane w sklepach stacjonarnych jak i w Internecie
Przykład:

Wniosek składasz w maju oraz w maju podpisujesz umowę o konto osobiste i rejestrujesz się w promocji.

10 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM wykonać należy w czerwcu oraz w lipcu 2022 roku.

Twoje dziecko musi z kolei wykonać po 2 płatności kartą w tych samych miesiącach, tj. w tytułowym przykładzie w czerwcu oraz w lipcu 2022 r.

Premia 100 zł za konto dziecka (max. 200 zł za konto dla dwójki dzieci)

Premia za Konto za Zero to nie wszystko. Jeśli posiadasz niepełnoletnie dziecko / dzieci, to możesz otrzymać kolejne 100 zł za każde z dwóch pierwszych założonych kont dla dziecka.

Aby otrzymać 100 zł za konto dziecka, wystarczy do 30.06.2022 r. założyć Konto Dziecka wraz z Kartą Junior (dla dziecka do 13 roku życia) lub PKO Konto Pierwsze wraz z kartą do konta dla nastolatka w wieku od 13 do 17 lat. Zakładając konto dla dwójki dzieci otrzymasz dodatkowo 200 zł do wykorzystania na Allegro.

Następnie w każdym z dwóch kolejnych miesięcy po miesiącu otwarcia konta, Twoje dziecko musi wykonać min. 2 płatności kartą na dowolną kwotę.

Kiedy otrzymam nagrodę?

Za każdy miesiąc wykonania 10 płatności kartą lub BLIKIEM otrzymasz bon 100 zł do Allegro, który zostanie wysłany nie później niż do końca kolejnego miesiąca (dla kont założonych w maju pierwsza nagroda zostanie przekazana do końca lipca za płatności wykonane w czerwcu oraz do końca sierpnia za płatności wykonane w lipcu).

100 zł na Allegro za otwarcie dowolnego konta dla dziecka otrzymasz z kolei po zakończeniu dwóch miesięcy, w których dziecko spełniło warunki promocji. Dla kont otwartych w lipcu będzie to koniec sierpnia 2022 r.

PKO Konto za Zero – opłaty

PKO Konto za Zero jest prowadzone za 0 zł bez żadnych warunków. Karta debetowa do konta będzie z kolei prowadzona za 0 zł pod warunkiem wykonania co najmniej 5 płatności bezgotówkowych kartą i/lub BLIKIEM na dowolną kwotę miesięcznie. W przeciwnym razie za prowadzenie karty debetowej zostanie pobrana opłata 10 zł miesięcznie.

Za darmo otrzymujemy bankomaty własne PKO BP oraz darmowe wypłaty BLIK ze wszystkich bankomatów w Polsce.

PKO Konto za Zero to:

 • 0 zł za prowadzenie konta (jeśli posiadamy kartę debetową)
 • 0 zł za kartę debetową po wykonaniu 5 płatności kartą miesięcznie
  • 10 zł w przeciwnym razie (przy braku wykonanych płatności)
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów PKO BP
 • 0 zł za wypłaty BLIK ze wszystkich bankomatów
 • 0 zł za polecenie zapłaty i zlecenia stałe
PKO Konto Pierwsze to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę debetową pod warunkiem wykonania min. 2 płatności kartą miesięcznie
  • 3,90 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za wypłaty BLIK ze wszystkich bankomatów w Polsce
PKO Konto Dziecka to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę debetową bez żadnych warunków
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów PKO BP
 • 5 zł za wypłaty kartą z pozostałych bankomatów
 • 0 zł za wypłaty BLIK ze wszystkich bankomatów w Polsce

Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marta
Marta
2 lat temu

Macie jakiś sposób na szybkie wykonanie tych 10 płatności?

Marcin
Marcin
2 lat temu
Reply to  Marta

Wizyta w Biedronce i podział zakupów na 10 części przy kasie samoobsługowej 😀

Pablo
Pablo
2 lat temu

Czy tu kod polecenia działa również? Oraz czy jak się pomyliłem i najpierw się zajestrowalem i założyłem konto będę brał udział w ofercie

Radosław
Radosław
2 lat temu
Reply to  Darek

Hmm, ale na stronie, która się otwiera do złożenia wniosku jest miejsce na podanie kodu polecenia (można uaktywnić tę opcję).

Andrzej
Andrzej
2 lat temu

W którym momencie mam się zarejestrować w promocji? Dopiero jak podpiszę umowę o konto czy też mogę zrobić to od razu najpierw wypełniając wniosek i zaraz potem zarejestrować się w promocji – nie czekając na kuriera z umową?

Co myślisz?

Podwyżka oprocentowania lokat Facto: 4,5% – 5% bez zakładania konta

Ranking lokat i kont oszczędnościowych – najlepsze lokaty na maj 2022 roku