w

150 zł za rachunek IKE oraz 150 zł za rachunek IKZE w ING Banku Śląskim

IKE IKZE ING Bank Śląski

ING Bank Śląski ruszył z nową promocją zachęcają do oszczędzania na prywatną emeryturę w ramach III filaru – IKE oraz IKZE. Za założenie każdego z tych rachunków bank przekażę 150 zł premii (łącznie 300 zł).

W promocji biorą udział trzy rachunki: IKE oparty na funduszach inwestycyjnych, IKZE Inwestycyjne również oparty na funduszach oraz IKZE Oszczędnościowe oparte na koncie oszczędnościowym.

Uwaga! Inwestowanie wiąże się z ryzykiem, dlatego też w przypadku tego typu promocji warto dobrze się zastanowić przed skorzystaniem z nich. W bezpieczny sposób możesz natomiast zyskać 250 zł za Konto Direct w ING Banku Śląskim.

Promocja IKE i IKZE będzie trwała do 31 maja 2020 r.

Dla kogo 150 zł premii za IKE oraz 150 zł za IKZE?

Promocja przeznaczona jest dla posiadaczy kont osobistych wraz z kontem oszczędnościowym (OKO) w ING Banku Śląskim, którzy wyrazili zgodę na przekazywanie elektronicznie przez Bank informacji
handlowych, w tym profilowanych informacji handlowych oraz w przeciągu 7 dni od dnia zapisania się do promocji wyrażą zgodę na weryfikację behawioralną.

Jak już wspomniałem wyżej, za założenie konta można otrzymać 200 zł premii na start.

Dodatkowo osoby, które chcą skorzystać z promocji IKE nie mogą na dzień 28 marca 2022 r. posiadać rachunku IKE w ING lub innej instytucji finansowej.

Natomiast osoby, które chcą skorzystać z promocji IKZE, nie mogą na dzień 28 marca 2022 r. posiadać rachunku IKZE w ING lub innej instytucji IKZE.

150 zł premii za 7 wpłat na IKE

III edycja akcji „Zainwestuj w swoją przyszłość” to niemal identyczne warunki jak w poprzednich podobnych promocjach banku. Premia będzie wypłacona za pierwszą wpłatę oraz 6 kolejnych automatycznych nabyć jednostek funduszy przez rachunek IKE.

Jak otrzymać 150 zł premii za rachunek IKE?

 • Pierwszym krokiem będzie wypełnienie ankiety inwestycyjnej zakończonej nadaniem profilu inwestora
 • Następnie należy zalogować się w systemie Moje ING, przejść do zakładki Oferta ING i Emerytura i zapisać się do promocji:
 • Następnie należy:
  • dokonać wpłaty na ten rejestr kwoty w wysokości min. 500 zł i założyć DRI (Dyspozycję Regularnego Inwestowania) na kwotę min. 300 zł oraz w okresie od 29 marca 2022 r. do 30 grudnia 2022 r. dokonać co najmniej 6 nabyć na kwotę min. 300 zł każde (czyli łącznie musi zostać zrealizowane min. 7 nabyć, w tym 6 w ramach DRI)
  • lub dokonać jednorazowej wpłaty na kwotę min. 12 tys. zł na IKE otwarte w promocji\

Premia 150 zł zostanie wypłacona na Twoje konto oszczędnościowe do 20 stycznia 2023 r.

Warunkiem otrzymania premii będzie posiadanie jednostek uczestnictwa o wartości min. 2000 zł w dniu wykonywania przelewu nagrody (pamiętaj o zmienności wartości jednostek – dlatego lepiej zostawić na koncie nieco wyższą kwotę).

150 zł premii za 7 wpłat na IKZE

W przypadku rachunku IKZE mamy możliwość skorzystania z dwóch typów rachunków:

 • IKZE Inwestycyjnego – Premia będzie wypłacona za pierwszą wpłatę oraz 6 kolejnych automatycznych nabyć jednostek funduszy przez rachunek IKZE
 • IKZE oszczędnościowego – Premia będzie wypłacona za pierwszą wpłatę oraz 6 kolejnych automatycznych wpłat na IKZE
Jak otrzymać 150 zł premii za rachunek IKZE?

 • Pierwszy krok jest identyczny jak w przypadku rachunku IKE – należy wypełnić ankietę inwestycyjną, o ile nie zrobiło się tego wcześniej
 • Następnie należy zapisać się do promocji w bankowości Moje ING (-> Oferta ING -> Emerytura)
 • Po zapisaniu się do promocji, otwaieramy rejestr IKZE Inwestycyjny lub IKZE Oszczędnościowy i dokonujemy pierwsze wpłaty w wysokości min. 500 zł oraz:
  • w przypadku IKZE Inwestycyjnego:
   • zakładamy DRI (Dyspozycję Regularnego Inwestowania) na kwotę min. 300 zł oraz w okresie od 29 marca 2022 r. do 30 grudnia 2022 r. dokonujemy na jej podstawie min. 6 nabyć na kwotę co najmniej 300 zł każde
   • lub dokonać jednorazowej wpłaty na kwotę min. 5 tys. zł na IKZE otwarte w promocji
  • w przypadku IKZE Oszczędnościowego:
   • zakładamy zlecenie stałe na kwotę min. 300 zł oraz w okresie od 29 marca 2022 r. do 30 grudnia 2022 r. realizujemy co najmniej 6 zleceń stałych na min. kwotę 300 zł każde
   • lub dokonujemy jednorazowej wpłaty na kwotę min. 5 tys. zł na IKZE otwarte w promocji

Premia 150 zł zostanie wypłacona na Twoje konto oszczędnościowe do 20 stycznia 2023 r.

Warunkiem otrzymania premii będzie posiadanie jednostek uczestnictwa o wartości min. 2000 zł w dniu wykonywania przelewu nagrody (pamiętaj o zmienności wartości jednostek – dlatego lepiej zostawić na koncie nieco wyższą kwotę).

Uwaga!

Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Decyzję o inwestowaniu podejmujesz na własne ryzyko. Warto dodać, że obecnie mamy do czynienia z podwyższonym ryzykiem związanym z niepewną sytuacją gospodarczą na świecie.

Dokumenty:

Regulamin promocji „Zainwestuj w swoją przyszłość. III edycja”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

50 zł na Allegro za konto dla każdego dziecka lub nastolatka w Santander Bank Polska [+ nawet 580 zł dla rodzica!]

Karta dla dziecka z premią 50 zł w ING

50 zł za kartę przedpłaconą dla każdego dziecka w ING Banku Śląskim [+200 zł dla dorosłego]