w

Rekordowe 270 zł za bezwarunkowo Darmowe Citikonto w Citibank [+ 100 zł + 600 zł za kartę]

CitiKonto Citibank premia 270 zł

Citibank ruszył z nowym HITEM! Do zgarnięcia jest rekordowe 270 zł premii w gotówce w zamian za otwarcie bezwarunkowo DARMOWEGO CitiKonta i spełnienie jeszcze łatwiejszych warunków promocji opisanych poniżej.

Premię możecie powiększyć o kolejne łatwe 400 zł do wydania w sklepach Biedronka za otwarcie karty kredytej Citi Simplicity lub 600 zł w gotówce z kartą Citi Simplicity oraz 100 zł zwrotu za zakupy, co daje nam łącznie ponad 1000 zł premii!

AKTUALNA PROMOCJA:

→ Łatwe 450 zł na start za DARMOWE CitiKonto w Citibank

Rewolucyjne CitiKonto za bezwarunkowe 0 zł

Citikonto Citibank Handlowy zalety

W erze niskich stóp procentowych banki przestały oferować darmowe rachunki bankowe. Większość banków dokręciła śrubę swoim klientom dodając coraz to nowe warunki pozwalające na uchronienie się przed ponoszeniem dodatkowych opłat.

Natomiast Citibank poszedł pod prąd i wprowadził do oferty całkowicie darmowe Citikonto bez żadnych warunków i haczyków!

Za 0 zł otrzymujemy tu: prowadzenie konta, prowadzenie wielowalutowej karty debetowej Mastercard, nielimitowane wypłaty z bankomatów własnych oraz 4 wypłaty z pozostałych urządzeń oraz 3 natychmiastowe przelewy Express Elixir miesięcznie.

Rewolucyjne CitiKonto to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie karty do konta
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Citi
 • 0 zł za 4 wypłaty miesięcznie z pozostałych bankomatów
 • 0 zł za 3 przelewy Express Elixir miesięcznie
 • Korzystne kursy walut i płatności bez kosztów przewalutowań
 • Program Mastercard Bezcenne Chwile (za przystąpienie do tego programu niebawem będzie można zgarnąć kolejną premię!)
270 zł premii za otwarcie Citikonta

Wiemy już, że zakładane w promocji CitiKonto jest bezwarunkowo bezpłatne i nic nie ryzykujemy korzystając z opisywanej dzisiaj akcji. Przechodzimy zatem do konkretów i prześwietlam poniżej krok po kroku jeszcze łatwiejsze warunki promocji dla nowych klientów.

Dlaczego Citibank chce nam zapłacić aż 270 zł?

Często otrzymuję od Was zapytania i komentarze, że bank nie robi nic za darmo i że to niemożliwe, żeby wypłacił nam pieniądze ot tak 😉 No cóż, owszem bank nie robi tego bez powodu. Po prostu każdy bank chce do siebie przyciągnąć nowych klientów licząc na to, że w przyszłości zadowoleni klienci poszerzą swoje relacje o kolejne produkty bankowe, które dadzą zarobić bankowi.

Nikt jednak nie każe Ci korzystać z kredytów i pożyczek oferowanych przez bank. Swoje relacje z bankiem możesz ograniczyć do samego rachunku bankowego, za który nic nie zapłacisz. Mój przykład pokazuje, że korzystając z promocji bankowych można w okresie kilkuletnim zarobić tysiące złotych premii. Swoje dokonania publikowałem kiedyś na łamach bloga, jeśli chcecie to chętnie opublikuję aktualizację w tym zakresie.

Dla kogo 270 zł premii za CitiKonto?

Z nowej promocji „Nawet 270 zł z CitiKontem” dostępna jest dla osób, które od 1 września 2020 r. nie posiadały konta osobistego i/lub konta oszczędnościowego w banku Citi Handlowym.

Tym samym okres karencji został przesunięty o 8 miesięcy, co jest dobrą wiadomością dla dawnych klientów banku. Wcześniejsze posiadanie konta w Citibanku lub aktualne posiadanie innych produktów banku (w tym karty kredytowej, pożyczki czy kredytu) nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w promocji.

Jak otrzymać 270 zł za CitiKonto?

 • Do 31.03.2022 r. złóż wniosek online o Citikonto i podpisz umowę o CitiKonto, a następnie w ciągu 10 dni od otwarcia konta zaakceptuj regulamin promocji (co zazwyczaj ma miejsce automatycznie w momencie podpisywania umowy o konto)
  • Nagrodę 1: 20 zł w gotówce otrzymasz jeśli podczas wnioskowania o konto wyrazisz zgody marketingowe na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną i utrzymasz je do końca miesiąca po miesiącu otwarcia konta (po tym czasie możesz wycofać zgody)
 • Nagrodę 2: 100 zł w gotówce otrzymasz za wykonanie min. 3 transakcji BLIKna łączną kwotę min. 300 zł (Przelewu na telefon lub płatności z podaniem kodu BLIK) nie później niż do końca pierwszego pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta:
  • Najprościej będzie po prostu wykonać trzy przelewy na telefon. Mogą to być nawet przelewy na własne konto w innym bank, w którym zarejestrujemy numer telefonu w usłudze BLIK
 • Nagrodę 3: 100 zł w gotówce otrzymasz jeśli do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta zapewnisz wpływ z tytułu wynagrodzenia na min. 2 000 zł (definicja w dalszej części wpisu) lub wykonasz zlecenie walutowe w Citi Kantor na min. 2000 zł
 • Nagrodę 4: 50 zł w gotówce zostanie przekazane jeśli otrzymasz Nagrodę 2 i Nagrodę 3, czyli spełnisz warunki opisane w poprzednich dwóch punktach.
Przekazanie nagród

Pierwsze 20 zł w gotówce otrzymasz do końca miesiąca po miesiącu otwarcia konta pod warunkiem utrzymania zgód do dnia przekazania pierwszej nagrody.

100 zł za trzy transakcje lub przelewy BLIK otrzymasz do końca drugiego miesiące po miesiącu otwarcia konta.

100 zł za wynagrodzenie lub transakcje walutowe otrzymasz do końca trzeciego pełnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta.

50 zł zostanie przekazane razem z Nagrodą 3 za spełnienie warunków do uzyskania poprzednich dwóch nagród

Dodatkowe 100 zł za otwarcie karty kredytowej + 400 zł do Biedronki lub 660 zł zwrotu od Citibank

Uczestnicy promocji CitiKonta, którzy od 1 stycznia 2020 roku nie posiadają karty kredytowej Citibank, mogą otrzymać nagrodę dodatkową.

Pierwsze 1000 takich osób, które złoży wniosek o kartę kredytową Citibank i podpisze umowę o taką kartę otrzyma zwrot w wysokości 1% (max. 25 zł miesięcznie) za płatności wykonane nowo wydaną kartą kredytową przez okres 4 miesięcy następujących po miesiącu założenia karty kredytowej. Łącznie więc można zyskać kolejne 100 zł premii.

Z regulaminu:

Wynagrodzenie to suma wpływów z tytułu:

(i) wynagrodzenia z umowy o pracę, stosunków powołania/mianowania, kontraktów menedżerskich/marynarskich/ wojskowych; umów o dzieło/zlecenia dokonanego bezpośrednio na Konto przez pracodawcę / zleceniodawcę lub

(ii) emerytury lub renty i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub

(iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Konto przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub

(iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub

(v) w przypadku osób samozatrudnionych przelew z konta firmowego. Wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych lub z rachunku prowadzonego dla Uczestnika w innych instytucjach finansowych.

Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
Marcin
2 lat temu

Czyli łącznie do ugrania jest ponad 1000 zł? 270 zł za konto + 100 zł zwrotu za płatności po założeniu KK + 600 zł zwrotu za zakupy z kartą Simplicity?

Krzysztof
Krzysztof
2 lat temu

Czy te dwie pierwsze zgody mają być odhaczone ? Podczas rozmowy tel. z bankiem, mówiłem, że chcę wziąć udział w tej promocji.
Jak założyć konto na Twoim portalu ? Dotąd używałem Disques.

Ashampoo_Snap_2022.03.11_18h11m49s_001_.jpg
Krzysztof
Krzysztof
2 lat temu
Reply to  Darek

Ok .Czyli nie muszę nic zakładać ?

Krzysztof
Krzysztof
2 lat temu
 • 0 zł za 3 przelewy Express Elixir miesięcznie
 • przelałem na próbę 1 zł na konto. Chciałem odesłać tą złotówkę z powrotem przelewem expresowym, wyskoczył komunikat o przekroczeniu salda. Czyli jednak nie są bezpłatne trzy pierwsze przelewy w miesiącu. Chyba, że bank pobiera prowizję, a potem ją zwraca. Jak kliknąłem na ? to było info, że koszt przelewu wynosi 10 zł, tymczasem w tabeli opłat i prowizji jest napisane 5 zł.
Marcin
Marcin
2 lat temu

Witam. Czy dobrze rozumiem? Żeby spełnić warunek nr 3 nie muszę otrzymać na to konto wynagrodzenia, wystarczy że kupię sobie 425euro?

Leszek
Leszek
2 lat temu

transakcje BLIK muszą być sumarycznie na min. 300 zł! Ważny szczegół 😉

Co myślisz?

300 zł premii + do 300 zł zwrotu + Lokata 2,5% do Konta Jakie Chcę w Santander Bank Polska

Odbierz 300 zł premii + 100 zł + 240 zł zwrotu za Konto Jakże Osobiste w Alior Bank [+ 2% dla oszczędności]