w

Aż 450 zł za konto w BNP Paribas (350 zł w gotówce + 100 zł do Empiku)

BNP Paribas przyjazny bonus 450 zl

Ruszyła jeszcze lepsza promocja konta osobistego BNP Paribas! Do zgarnięcia jest tym razem aż 450 zł premii z czego 350 zł w gotówce, a 100 zł w bonie do Empiku. Na dokładkę można założyć kartę kredytową mamBONUS i zyskać kolejne 400 zł na Allegro.

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas to 0 zł za prowadzenie oraz 0 zł za kartę z wybranymi bankomatami po wykonaniu nią 3 płatności na dowolną kwotę.

Promocja będzie trwała do 4 kwietnia 2022 r. lub do wyczerpania puli 3000 wniosków. Po jej wyczerpaniu pojawi się stosowna informacja i nie będzie możliwości złożenia wniosku.

→ Aktualna promocja: 400 zł premii za konto BNP Paribas

450 zł na start z kontem BNP Paribas

Bank BNP Paribas w ramach akcji „Przyjazny bonus” przekaże nowym lub powracającym klientom aż 450 zł premii w zamian za założenie Konta Otwartego na Ciebie i spełnienie prostych warunków promocji. Nagroda podzielona jest na dwie części: 350 zł w gotówce przelewem na konto oraz 100 zł w bonie do Empiku.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja „Przyjazny bonus” przeznaczona jest dla osób, które w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o konto nie posiadały konta osobistego w BNP Paribas.

Jeśli ktoś już kiedyś posiadał konto w tym banku, a nie pamięta daty zamknięcia rachunku, to można sprawdzić historię wyciągów na mailu lub zadzwonić na infolinię banku pod numerem +48 500 990 500 w celu potwierdzenia daty zamknięcia konta.

Jak przystąpić do promocji „Przyjazna premia”?

 • Zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji do 4.04.2022 r. zaznaczając znajdujące się tam oświadczenia
 • Następnie z wygenerowanego dla Ciebie na stronie promocji linku złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową zaznaczając już tylko wymagane zgody (polecam wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj, darmową po 3 płatności miesięcznie). Wniosek też trzeba złożyć do 4 kwietnia.
  • Konto założysz wygodnie online, a kartę debetową przywiezie Ci kurier
 • Ważne! W ciągu 7 dni od od otrzymania karty debetowej nadaj jej kod PIN (jednak nie później niż do 17.04.2022 r.)

Teraz możesz przejść do spełnienia warunków promocji.

Jak odebrać 450 zł premii w akcji „Przyjazna premia”?

 • Pierwsze 100 zł w gotówce otrzymasz za założenie konta, nadanie kodu PIN do karty jak opisane powyżej oraz wykonanie 3 transakcji BLIK w kwietniu 2022 roku
 • Drugą nagrodę, 200 zł w gotówce otrzymasz za spełnienie warunków do otrzymania pierwszej nagrody oraz dwóch warunków w maju 2022 roku:
  • wykonaj min. 3 Transakcje BLIK
  • zapewnij min. 2 wpływy na konto z konta w innym banku (mogą to być przelewy z Twojego konta w innym banku)
 • Trzecią nagrodę, 100 zł w bonie do Empiku otrzymasz za spełnienie warunków do pierwszej i drugiej nagrody oraz dwóch warunków w czerwcu 2022 roku:
  • wykonanie min. 3 płatności zbliżeniowych telefonem za pomocą Google Pay / Apple Pay
  • zapewnienie wpływów na konto na dowolną kwotę
Odbiór i przekazanie nagród

Do 19 maja 2022 r. laureaci otrzymają maila (przesłanego z adresu: przyjaznybonus@bnpparibasplus.pl) informującego o przyznaniu pierwszej nagrody w wysokości 150 zł w gotówce.

Za pomocą otrzymanych danych nie później niż do 25 maja 2022 roku, zaloguj się na stronie promocji i uzupełnij numer konta założonego w promocji (bez spacji), na które otrzymasz 150 zł i 200 zł w gotówce od Organizatora.

Jeśli o tym zapomnisz, to otrzymasz należną premię po uprzednim uzupełnieniu danych w późniejszym czasie (aż do 14.04.2023 roku).

Do 31 maja otrzymasz pierwszy przelew nagrody na kwotę 150 zł, natomiast do 30 czerwca otrzymasz przelew drugiej nagrody w wysokości 200 zł.

Trzecią nagrodę, bon o wartości 100 zł do Empiku otrzymasz do 31 lipca 2022 roku za pośrednictwem wiadomości SMS lub na maila zarejestrowanego w promocji.

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Warto jeszcze przeczytać definicje pojęć Transakcji BLIK (czyli zwykłej płatności w sklepach stacjonarnych lub w Internecie z wykorzystaniem kodu BLIK wygenerowanego w aplikacji mobilne), Transakcji Google Pay / Apple Pay oraz Wpływu.

Transakcja BLIK – transakcja zainicjowana przez Uczestnika i wykonana z Konta Osobistego z wykorzystaniem usługi BLIK, czyli usługi umożliwiającej składanie zleceń płatniczych przy użyciu kodów BLIK generowanych w Aplikacji Mobilnej z usługą BLIK;

Transakcja Google Pay / Apple Pay – transakcja bezgotówkowa wykonana w kraju lub za granicą dokonana z wykorzystaniem Anteny zbliżeniowej NFC w terminalu POS lub bankomacie, lub transakcja dokonana w aplikacji mobilnej, tzw. in-app payment, przy wykorzystaniu Google Pay / Apple Pay z wyłączeniem transakcji wykonanych w punktach posiadających kody MCC 7995 (kasyna), 8999 (usługi profesjonalne – Revolut), 6012 (instytucje finansowe), 6211 (brokerzy ubezpieczeniowi), 6051 (przekazy pieniężne), 4829 (internetowe przekazy pieniężne).

Jednym słowem płacimy kartą w sklepie lub online za pomocą Google Pay / Apple Pay, aby taka płatność została uznana. Unikamy przy tym „ułatwiaczy” jak np. Revolut, DiPocket, itd.

Wpływ – jest to każdy wpływ środków na Konto Osobiste, z wyłączeniem wpływów, pochodzących z:
a) innych naszych rachunków prowadzonych przez BNP Paribas
b) rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez BNP Paribas
c) wpłat gotówkowych

Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj

Konto Otwarte na Ciebie to bezwarunkowe 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku bankowego. Do rachunku możesz wybrać jedną z trzech kart. Osobiście polecam Kartę Otwartą na Dzisiaj, która będzie prowadzona za 0 zł po wykonaniu nią min. 3 płatności bezgotówkowych miesięcznie na dowolną kwotę, co jest bardzo prostym warunkiem.

Konto Otwarte na Ciebie z kartą Otwartą na Dzisiaj to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie Karty Otwartej na Dzisiaj po wykonaniu 3 płatności miesięcznie na dowolną kwotę
  • 5 zł jeśli nie wykonasz żadnej płatności kartą
 • 0 zł za bankomaty przy oddziałach banku i bankomaty Planet Cash
 • 0 zł za wszystkie bankomaty do 26. roku życia
 • 0 zł za jedną wpłatę gotówki w oddziałach banku miesięcznie
 • 0 zł za bankomaty BNP Paribas i Global Alliance za granicą


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
Marcin
2 lat temu

Czy w Biedronce zapłacę BLIKIEM?

Paulina
Paulina
2 lat temu
Reply to  Marcin

Tak

Magda
Magda
2 lat temu

BNP Paribas nie wyszło z Rosji, także trzeba ich bojkotować!

Co myślisz?

Super łatwe 100 zł na Allegro za Konto dla Młodych w Alior Bank [+ 300 zł dla dorosłego]

2000 zł za iKonto Biznes w Alior Bank! (350 zł od Bankier, 150 zł w bonach i 1500 zł za aktywność)