w

Ponownie 1,6% do 200 000 zł bez zakładania konta w Santander Consumer Bank

Konto oszczędnościowe Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank przedłużył promocyjną ofertę konta oszczędnościowego na 1,6% w skali roku do kwoty 200 tys. zł dla nowych środków. Jej niewątpliwą zaletą brak potrzeby zakładania konta.

Konto oszczędnościowe w Santander Consumer Bank jest obecnie jedną z najwyżej oprocentowanych ofert i do tego z wysokim limitem. Jedynym warunkiem jest wpłata nowych środków, jednak z uwagi na fakt, że mało kto posiada konto w tym banku (nie mylić z Santander Bank Polska), to w zasadzie każdy łapie się na podwyższone oprocentowanie.

Promocja będzie trwała do 12.04.2022 roku.

→ Konto oszczędnościowe na 1,6% w Santander Consumer Bank

1,6% na nowe środki do 200 tys. zł

Santander Consumer Bank jest drugim obok Santander Bank Polska bankiem odpowiedzialnym głównie za kredyty konsumenckie. W ofercie ma też kartę kredytową z super łatwą premią 200 zł na start.

Każdy bank jednak musi pozyskiwać kapitał, który następnie udziela klientom w postaci pożyczek. Dzięki temu oszczędzający mogą do 12 kwietnia 2022 roku skorzystać z konta oszczędnościowego na 1,6% w skali roku.

Konto oszczędnościowe Santander Consumer Bank to:

  • Oprocentowanie: 1,6% w skali roku
  • Minimalna kwota: brak
  • Maksymalna kwota: 200 000 zł
  • Czas trwania: do 12.04.2022 r.
  • Gwarancje: BFG do równowartości 100 tys. euro (tj. ok. 450 000 zł)
  • Kapitalizacja: na koniec okresu
  • Warunki dodatkowe: nowe środki względem środków na dzień 15.09.2021 r.
  • Wypłata z rachunku: 0 zł bez limitów
Jak założyć konto oszczędnościowe Santander Consumer Bank na 1,6%?

Wniosek o konto oszczędnościowe Santander Consumer Bank

Zaletą konta oszczędnościowego w Santander Consumer Bank jest brak wymogu posiadania konta osobistego. W zupełności wystarczy nam założenie samego rachunku oszczędnościowego bez produktów dodatkowych.

Promocyjne oprocentowanie 1,6% w skali roku będzie obowiązywało do 12.04.2022 r. dla nowych środków wpłaconych do Santander Consumer Bank (nie mylić z Santander Bank Polska).

Podobnie jak w poprzedniej edycji promocji, teraz również przez nowe środki rozumie się nadwyżkę ponad saldo początkowe na dzień 15.09.2021 r. (większość osób nie miała do czynienia z tym bankiem, więc warunek nowych środków spełnia z automatu).

Wniosek o konto oszczędnościowe wypełnisz całkowicie online potwierdzając go przelewem weryfikacyjnym na 1 zł z jednego z wymienionych banków: Alior Bank, Bank Pocztowy, Credit Agricole, ING Bank, mBank, Millennium Bank, neoBank, Nest Bank, Pekao SA, PKO BP oraz Santander Bank Polska.

Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Santander Consumer Bank Konto oszczędnościowe […]

Co myślisz?

200 zł do Biedronki za założenie karty kredytowej Mastercard w mBank

Lokata 2,5% na 12 miesięcy, 2,2% na 6 m-cy oraz 2% na 3 m-ce bez konta w Inbank