w

50 zł (4000 pkt) za rejestrację karty Pekao SA w programie Mastercard Bezcenne Chwile

Pekao Mastercard Bezcenne Chwile 4000 punktów

Ruszyła promocja zachęcająca do przystąpienia do programu Mastercard Bezcenne Chwile przez klientów Banku Pekao SA. Do zgarnięcia tym razem jest 4000 punktów o wartości 50 zł lub 5 biletów do kina za rejestrację karty Mastercard w programie.

Podobne akcje były prowadzone w zeszłym roku z tą różnicą, że wtedy można było zdobyć 3400 punktów. W obecnej akcji promocyjne punkty możemy wymienić aż na 5 biletów do kina, których wartość jest wyższa niż innych nagród.

→ Prześwietlenie nowej promocji konta rodzica z premia 200 zł

Promocja będzie trwała do 31 marca 2022 roku.

4000 pkt Bezcenne Chwile (50 zł lub 5 biletów do kina) dla klientów Pekao S.A.

W 9 edycji promocji „Punkty na start z Bankiem Pekao S.A.” zgarnąć możemy łatwe 4000 punktów programu Bezcenne Chwile do wykorzystania np. na bony do sklepów RTV Euro AGD, Decathlon czy Circle K o wartości 50 zł lub 5 biletów do kina (Cinema City, Helios, Multikino).

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać nowi lub obecni klienci Banku Pekao S.A. którzy posiadają dowolną kartę kredytową lub debetową Mastercard wydaną przez Pekao SA lub też założą Konto Przekorzystne z premią na start.

Dodatkowo nie można było nigdy wcześniej zarejestrować karty Pekao S.A. w programie Bezcenne Chwile.

Jak otrzymać 4000 pkt w promocji Pekao S.A.?

  • Do 31 marca 2022 roku zarejestruj swoją kartę Mastercard wydaną przez Bank Pekao S.A. w programie Bezcenne Chwile (za pomocą strony programu lub w bankowości elektronicznej) udzielając zgodę na przesyłanie ofert na e-mail lub numer telefonu
    • Konto w programie zostanie otwarte w ciągu 14 dni od dnia rejestracji
  • W ciągu 30 dni od rejestracji karty, wykonaj nią co najmniej 3 płatności bezgotówkowychw sklepach stacjonarnych lub internetowych partnerów programu Bezcenne Chwile
    • Lista partnerów dostępna jest na stronie programu (są to m.in. Carrefour (hipermarket i supermarket), Circle K, Allegro, Decathlon, RTV Euro AGD, Skycash i wiele innych)

Promocyjne 4000 punktów otrzymasz na swoje konto w ciągu 30 dni od spełnienia warunku płatności. Punkty te zachowają ważność przez 6 miesięcy od ich uznania na Twoim koncie programu. W tym czasie należy je wymienić na nagrody (vouchery do sklepów, nagrody rzeczowe lub bilety do kina).0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

100 zł premii za konto dziecka (0-17 lat) w Pekao S.A.

150 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego i rejestrację w programie Bezcenne Chwile w Pekao S.A.