w

Zgarnij łatwe 200 zł za otwarcie darmowego konta Pekao dla młodych [+50 zł w programie poleceń]

Pekao S.A. ruszył ze świetną promocją darmowego Konta Przekorzystnego dla Młodych (18 – 25 lat). W zamian za jego otwarcie i spełnienie warunków promocji otrzymamy łatwe 200 zł gwarantowanej nagrody w gotówce. Jeśli szukasz miejsca do ulokowania oszczędności, to możesz założyć konto oszczędnościowe 2,5% do 20 000 zł i na okres do 6 miesięcy.

Konto, karta i wypłaty ze wszystkich bankomatów otrzymasz za 0 zł, a do tego na start 200 zł łatwej premii. Dlatego też z czystym sumieniem możemy polecić tą promocję osobom, które spełniają warunki uczestnictwa (nie ukończone 26 lat).

Starsze osoby, które ukończyły już 26 lat mogą z kolei zgarnąć 100 zł premii w promocji Konta Przekorzystnego na nieco trudniejszych warunkach. Dlatego też tym bardziej warto skorzystać z tej akcji.

→ Aktualna promocja: 200 zł + 100 zł za Konto Przekorzystne Pekao

Aż 200 zł premii za darmowe konto Pekao

Opisywana dzisiaj promocja Konta Przekorzystnego dla Młodych to jedna z tych akcji, z których po prostu trzeba skorzystać, jeśli spełnia się warunki uczestnictwa. Z tytułu prowadzenia konta osobistego wraz z kartą i bankomatami nie ma żadnych opłat a mimo to bank przekaże nam 200 zł premii w gotówce za spełnieniu prostych warunków.

Dla kogo premia 200 zł na start?

Promocja „Otwórz Konto Przekorzystne dla młodych i otrzymaj nagrodę 200 zł ” przeznaczona jest dla osób w wieku od 18 do 25 lat włącznie, które od 1 stycznia 2020 r. nie posiadają konta osobistego w Banku Pekao SA (w tym jako współposiadacz).

Jak otrzymać bonus 200 zł na start?

 • Poprzez dedykowaną stronę promocji wypełnij wniosek o Konto Przekorzystne dla młodych wraz kartą Mastercard Debit FX, usługami bankowości elektronicznej i aplikację mobilną PeoPay
  • W pierwszym kroku wypełniamy podstawowe dane (imię, nazwisko, nr telefonu i adres e-mail) i wyrażamy znajdujące się tam zgody
  • Bank przydzieli Ci login, który należy sobie zapisać (będzie potrzebny w kolejnym etapie)
  • W kolejnych krokach potwierdzamy nasz numer telefonu i ustalamy hasło i kończymy weryfikację online (przez stronę internetową banku) lub przez selfie (za pomocą aplikacji mobilnej PeoPay)
  • W przypadku wystąpienia problemów będziem można udać się do placówki banku i dokończyć proces weryfikacji
 • Nagroda I: 50 zł w gotówce otrzymasz za samo podpisanie umowy i aktywowanie aplikacji mobilnej PeoPay
 • Nagroda II: 50 zł w gotówce otrzymasz za wykonanie co najmniej 5 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę (kartą debetową do konta lub aplikacją PeoPay) w pierwszym pełnym miesiącu kalendarzowym po miesiącu otwarcia konta
 • Nagroda III: 50 zł gotówce zostanie przekazana przez bank za ponowne wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych kartą / PeoPay w kolejnym miesiącu (drugim pełnym miesiącu po miesiącu otwarcia konta)
 • Nagroda IV: 50 zł w gotówce ponownie zostanie wypłacona za wykonanie 5 płatności, tym razem w trzecim pełnym miesiącu po miesiącu otwarcia konta
Wyłączenia

Promocją nie są objęte transakcje, w których dokonano zwrotu towaru lub usługi, odrzucone
bądź nieautoryzowane. Jeśli zatem dokonujesz zakupów, które być może zostaną zwrócone to bezpiecznie będzie wykonać dodatkową, szóstą płatność.

Przekazanie nagród

Pierwsza nagroda, 50 zł w gotówce zostanie przekazane na otwarty rachunek bankowy do końca miesiąca po miesiącu otwarcia konta. Czyli jeśli konto otworzysz w styczniu to pierwszą nagrodę otrzymasz 28.02.2022 r. Kolejne nagrody będą wypłacane do końca kolejnych miesięcy (w marcu, kwietniu i maju dla kont otwartych w styczniu).

Konto Przekorzystne dla młodych

Konto Przekorzystne dla młodych to bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta wraz z kartą debetową oraz wszystkimi bankomatami w Polsce i zagranicą bez haczyków i ukrytych opłat aż do ukończenia 26 roku życia.

Za darmo możesz też korzystać z wpłatomatów Pekao oraz dokonywać bezpłatnych wpłat gotówkiw oddziałach banku.

Konto Przekorzystne dla młodych to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę do konta
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce i zagranicą (kartą i BLIKiem)
 • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach Pekao
 • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziałach banku
 • 0 zł za potwierdzanie transakcji Tokenem mobilnym (PekaoToken)
 • 2,5% na koncie oszczędnościowym do 20 000 zł na okres do 6 miesięcy
Dokumenty:

Regulamin promocji „Otwórz Konto Przekorzystne dla młodych”

Regulamin promocji „2,5% na koncie oszczędnościowym”

Taryfa opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej
Andrzej
2 lat temu

Czyli zakładam konto, zgarniam 200 zł i potem mogę zrobić co chcę z kontem?
Jaki interes ma tutaj bank?

trackback

[…] → Prześwietlenie Konta Przekorzystnego dla młodych z premią 200 zł […]

trackback

[…] Jeśli nie masz skończonych 26 lat, to możesz też skorzystać z promocji Konta Przekorzystnego dla młodych z premią 250 zł. […]

Co myślisz?

Dwa bilety do kina za eKonto Junior dla dziecka w mBank [+300 zł za konto rodzica]

Po 100 zł premii dla polecającego i poleconego w programie „Polecam Przekorzystnie” (max. 1500 zł)