w

Ponownie zwrot za 2 przejazdy autostradami A1 lub A4 z Autopay w Santander Bank Polska [+do 800 zł na start]

Santander - zwrot za 2 przejazdy autostradą - Autopay na jesień

W Santander Bank Polska trwa druga edycja promocji Autopay, dzięki której otrzymamy zwrot za dwa przejazdy autostradą A1 i/lub A4. Nowi klienci banku mogą dodatkowo otrzymać aż do 800 zł premii z Kontem Jakie Chcę

Dzięki integracji Autopay z aplikacją mobilną Santander możemy opłacać przejazdy autostradami w Polsce za pomocą jednej aplikacji bez potrzeby instalowania nowej aplikacji. Od 1 grudnia powinniśmy tutaj również otrzymać możliwość opłacania przejazdów kolejnymi autostradami obsługiwanymi przez GDDKiA (przez system e-TOLL).

Promocja będzie trwała do 30.11.2021 r.

→ Prześwietlenie promocji: Do 800 zł z Kontem Jakie Chcę w Santander

Jak działa Autopay?

Autopay działa na zasadzie skanowania tablic rejestracyjnych przy bramkach i automatycznego ich otwierania w momencie wykrycia numeru zarejestrowanego w usłudze.

Wystarczy więc poruszać się wolno, a bramka sama się otworzy. Opłaca zostanie automatycznie pobrana z naszego konta bez potrzeby zatwierdzania a na maila otrzymamy potwierdzenie przejazdu i pobranej opłaty.

Aktualnie za pomocą Autopay można skorzystać z dwóch autostrad:

  • A1 Toruń – Gdańsk
  • A4 Katowice – Kraków

Już od 1 grudnia 2021 r. dostępne będą dwa kolejne odcinki:

  • A2 Konin – Łódź
  • A4 Wrocław – Gliwice
Dla kogo skierowana jest promocja?

Z akcji skorzystać mogą pełnoletni posiadacze konta osobistego w Santander Bank Polska. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta to sprawdź jak zyskać 500 zł premii na start + do 300 zł zwrotu za rachunki z kontem Santander.

Dobra wiadomość jest taka, że z promocji mogą skorzystać również osoby, które skorzystały z pierwszej edycji promocji Santander z Autopay. Osobiście otrzymałem już zwrot za 4 przejazdy autostradą A4.

Jak otrzymać zwrot za dwa przejazdy z Autopay?

Pierwszym krokiem będzie rejestracja w usłudze Autopay w aplikacji mobilnej Santander mobile. Możesz pominąć ten krok jeśli już wcześniej dokonałeś/aś rejestracji.

Aby zarejestrować się w usłudze Autopay:

  • Uruchom aplikację mobilną Santander mobile
  • Przed zalogowaniem wybierz opcję „Bilety, parkingi, taxi” i zaloguj się
  • Wybierz Autopay i dokonaj rejestracji w usłudze akceptując wymagane zgody i regulamin usługi i potwierdzając aktywację kodem SMS
    • Jeśli posiadasz już konto w usłudze Autopay, to podczas rejestracji Twoje pojazdy zostaną automatycznie przeniesione do zakładki Autostrady. W każdej chwili możesz też dodać kolejne pojazdy
  • Dodaj pojazd do usługi wybierając markę, model i numer rejestracyjny
Teraz możesz już wyruszyć w podróż w terminie do 30.11.2021 r. i skorzystać z bramek automatycznych oznaczonych symbolem AmberGO na autostradzie A1 AmberONE i/lub oznakowanej symbolem czarnej kamery na żółtym tle na autostradzie A4 na odcinku z Krakowa do Katowic.

Za dwa pierwsze przejazdy tymi autostradami opłacone z konta osobistego Santander w okresie do 30 listopada 2021 roku otrzymasz zwrot poniesionych kosztów na swój rachunek bankowy przypisany do konta Autopay.

Zwrot zostanie przekazany w terminie 14 dni roboczych od zrealizowania transakcji.

Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Lokata 1,5% na 6 lub 12 miesięcy, 1,3% na miesiąc bez zakładania konta w InBank

HIT! Rekordowe 535 zł za darmowe konto w BNP Paribas na Black Week!