w

Łatwe 100 zł do Biedronki do karty kredytowej mBank [nowi i obecni klienci]

mBank 100 zł Biedronka

W mBank trwa prosta promocja karty kredytowej z premią w wysokości 100 zł do Biedronki. Skorzystać z niej mogą zarówno nowi jak i obecni klienci banku.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w mBank to koniecznie sprawdź jak otrzymać łatwe 300 zł za eKonto osobiste w mBank [+2,2% dla oszczędności].

Natomiast dużo wyższą premię za założenie karty kredytowej otrzymamy obecnie w innych bankach:

Jeśli nie macie tych kart to warto się nimi zainteresować z uwagi na bardzo wysoką premię.

Wracając jednak do promocji mBanku, to skorzystać z niej można do 29 września 2021 r.

100 zł do Biedronki z kartą mBank

W promocji „100 zł do Biedronki” biorą udział trzy karty z portfolio mBanku: Mastercard Standard, World Mastercard oraz World Mastercard Intensive, a zasady otrzymania nagrody są niesamowicie proste. W skrócie wygląda to tak, że zakładasz kartę, robisz 10 płatności i odbierasz voucher o wartości 100 zł 😉

Wszystkie te karty zostaną dla nas wydane bezpłatnie w ramach promocji (standardowo jest to 30 zł dla kart Standard i World) lub 50 zł dla karty Intensive. Wykonując tymi kartami odpowiednią liczbę lub wartość transakcji nie zapłacimy też za ich przedłużenie na kolejne lata (opłata roczna będzie zniesiona o czym na końcu wpisu).

Zacznijmy jednak od prześwietlenia warunków uczestnictwa.

Kto może otrzymać 100 zł do Biedronki?

Z promocji karty kredytowej mBank z bonem 100 zł do Biedronki skorzystać mogą osoby nie posiadające aktualnie karty kredytowej wydanej przez mBank.

Posiadanie innych produktów banku, w tym konta osobistego, pożyczki, kredytu czy też produktów inwestycyjnych nie jest tutaj żadną przeszkodą.

Co więcej, nawet jeśli wcześniej posiadaliście kartę kredytową mBank otwartą w promocji z nagrodą na start, ale ją zamknęliście, to nadal możecie wziąć udział w promocji.

Jak otrzymać 100 zł do Biedronki od mBank?

 • Do 29 września 2021 r. złóż wniosek o kartę kredytową mBank (Mastercard Standard, World Mastercard lub World Mastercard Intensive) za pomocą wniosku w bankowości elektronicznej, na infolinii, w placówce lub poprzez wniosek online na stronie promocji
  • Istotne jest, aby wypełniając wniosek zaznaczyć oświadczenia: „Przystępuję do promocji …” oraz „zgadzam się na dostarczenie jej regulaminu przez …”
 • Po podpisaniu umowy wystarczy, aby do końca pierwszego pełnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonać nią min. 10 transakcji bezgotówkowych (tj. normalnych zakupów w sklepie stacjonarnym lub online)

Nagroda zostanie przekazana przez mBank do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków. Tutaj jeszcze jedna ważna informacja. Bowiem pierwsze 800 osób, otrzyma bony ważne do 31 października 2021 r. natomiast kolejne osoby otrzymają już bony ważne bezterminowo.

Karta kredytowa Mastercard Standard

Z uwagi na najmniejsze wymagania i wysokość opłaty rocznej, prześwietlę dla Was kartę Mastercard Standard.

Jak już wspomniałem wcześniej, dla uczestników promocji karta zostanie wydana za 0 zł. Aby po roku nie zapłacić opłaty rocznej w wysokości 70 zł należy w ciągu roku wykonać 240 transakcji (tj. średnio 20 transakcji miesięcznie) lub łączna ich wartość musi osiągnąć kwotę min. 12 000 zł (tj. średniomiesięcznie 1000 zł).

Karta Mastercard Standard to:

 • 0 zł za wydanie karty dla uczestników promocji
  • 30 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł opłaty rocznej po wykonaniu 240 zł transakcji lub ich wartość wyniesie min. 12000 zł
  • 70 zł w przeciwnym razie
 • RRSO 7,44% lub 0% spłacając kartę w całości w okresie bezodsetkowym
 • Wypłata gotówki z bankomatu: 5% min 10 zł
 • Przelew z karty: 5% min. 4 zł
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Adam M.
Adam M.
2 lat temu

Czyli jeśli zrezygnuję z karty przed upływem roku, a nie wykonam wymaganych transakcji na min. 12 000 zł to opłata nie zostanie pobrana?

Lavengeresse
Lavengeresse
2 lat temu
Reply to  Adam M.

Podejrzewam, że opłata zostanie pobrana proporcjonalnie do okresu użytkowania karty. Tak to było w innych bankach.

Marcin
Marcin
2 lat temu
Reply to  Adam M.

Ja kiedyś rezygnowałem przed upływem roku i nic nie zostało pobrane od mBanku.

Co myślisz?

mKonto Intensive z premią 250 zł na start w mBank [+50 zł za eKonto Junior]

Rekordowe 500 zł za eKonto w mBank! [+1,7% dla oszczędności]