w

Nawet 800 zł w program poleceń Getin Bank + 50 zł dla poleconego

Program Polecający Getin Bank

Getin Bank ruszył z XII edycją popularnego programu poleceń „Polecam Proste Zasady” z premią dla oby stron: 50 zł na start dla poleconego oraz nawet 800 zł dla obecnego klienta za polecanie konta.

Z programu polecającego Getin Bank prawdopodobnie skorzystał już każdy czytelnik bloga JakOszczedzic.pl. Nic w tym dziwnego, bowiem premia jest łatwa (główny warunek to 3 wpływy), zyskują obie strony (win-win) i po skorzystaniu w roli poleconego, można niemal od razu przejść do polecenia konta kolejnej osobie (np. komuś z rodziny) i zgarnąć kolejną premię.

Nowa edycja akcji będzie trwała do 31.05.2022 r.

>> Prześwietlenie: 150 zł za konto Getin Bank + lokata 3%

50 zł za otwarcie konta Getin z polecenia

Uczestnicy promocji mogą w prosty sposób zgarnąć bony o wartości 50 zł do Allegro lub Decathlon za otwarcie Konta Proste Zasady i spełnienie warunków programu.

Kto może otrzymać 50 zł za konto Getin?

Zasady promocji są wyjątkowo liberalne jeśli chodzi o dawnych klientów bank z uwagi na wyjątkowo krótki okres karencji.

Możesz skorzystać z promocji jako polecony jeśli tylko od 31.12.2020 r. nie posiadasz konta osobistego w Getin Banku. Posiadanie karty kredytowej lub innego produktu Getin Banku nie wyklucza Cię z udziału promocji.

Jak otrzymać bon 50 zł za konto Getin?

 • Do 31 sierpnia 2021 r. złóż wniosek o Konto Osobiste Proste Zasady podając kod polecający otrzymany od znajomego oraz je aktywuj również do 31 sierpnia
  • Jeśli nie posiadasz kodu polecającego to wypełnij poniższy formularz odbioru kodu / napisz do mnie przez formularz kontaktowy / na maila jakoszczedzic.pl@gmail.com
  • Wyraź przy tym zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych (dokładnie opisane wyżej przy premii dla polecającego)
  • potwierdź otrzymanie regulaminu programu poleceń
Kod Polecający Getin Bank
 • W każdym z trzech pierwszych, pełnych miesięcy kalendarzowych po aktywacji konta zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 2000 zł z rachunku w innym banku lub z konta firmowego Getin Bank
  • Pieniędzy tych nie musisz trzymać na koncie w Getin Bank. Zaraz po ich pojawieniu się, możesz je przesłać z powrotem zostawiając drobną kwotę na wykonanie wymaganej jednej płatności dla zwolnienia z opłaty za konto
 • Nie wypowiadaj konta i utrzymaj zgody marketingowe do dnia przekazania nagrody

Przykład:

Konto zakładasz i aktywujesz w lipcu 2021 r. Wpływy 2000 zł zapewnij w sierpniu, we wrześniu oraz w październiku 2021 roku.
Nawet 800 zł za polecanie konta

Konto masz już założone. Teraz możesz przejść do zarejestrowania w programie „Polecam Proste Zasady” i polecania konta znajomym / rodzinie. Pamiętaj, że aby wziąć udział w programie trzeba wyrazić zgody marketingowe:

 • na użycie przez Bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.
 • na otrzymywanie od Banku informacji handlowych drogą elektroniczną
 • na przetwarzanie danych osobowych przez Bank w celach prezentacji ofert marketingowych spółek powiązanych z Bankiem i podmiotów z nim współpracujących
Jak przystąpić do programu poleceń „Polecam Proste Zasady”?

Najłatwiej dokonać tego logując się w bankowości internetowej i następnie przechodząc do > Oferta i wnioski > Program Poleceń > Przystąp do nowej edycji:

Program Polecam Proste Zasady Getin Bank

Po przystąpieniu do promocji otrzymasz swój kod poleceń, który wystarczy przekazać osobie poleconej. Za każdą osobę, która spełni warunki programu (tj. m.in. 3 wpływy po 2000 zł), otrzymasz 80 zł premii.

Maksymalnie możesz otrzymać premię za 10 skutecznie poleconych osób w łącznej wysokości 800 zł. W systemie bankowości elektronicznej sprawdzisz, ile aktualnie osób skorzystało z Twojego polecenia.

Premię za polecenie otrzymasz w formie e-bonu do Allegro lub Decathlon. Informację o przyznaniu nagrody otrzymasz przez e-mail, SMS oraz jako wiadomość w bankowości elektronicznej). Nagrodę będzie można wybrać nie później niż do 31.01.2022 r. logując się w bankowości i przechodząc do zakładki Program Poleceń.

Bon Allegro zachowa ważność do 19.08.2022 roku, natomiast bon do Decathlon będzie ważny do 5.03.2022 roku.

Konto Proste Zasady w Getin Bank

Konto Proste Zasady to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta po wykonaniu 1 płatności kartą
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów Planet Cash w Polsce oraz za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce za pomocą wypłaty BLIK
 • Program Mastercard Bezcenne Chwile lub Visa Oferty
 • 50 zł na start
 • 2% na koncie oszczędnościowym na 12 miesięcy
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Lokata 1,5% w skali roku bez zakładania konta w InBank

60 zł do Decathlon za darmowe konto nastolatka + 100-125 zł za konto rodzica w Getin Bank