w

100 zł na start za konto Getin Bank + 2% dla oszczędności

Getin Bank ruszył z małą kumulacją promocji, dzięki której zyskać będzie można 100 zł premii na start za otwarcie konta. Konto Getin Bank to przede wszystkim świetne miejsce do trzymania oszczędności nawet na 2% w skali roku na okres 12 miesięcy.

Na premię składa się 50 zł na Allegro lub Player.pl w akcji „Aktywny Start” oraz 50 zł na Allegro lub do Decathlon w ramach programu poleceń (a po założeniu konta można je polecić rodzinie / znajomym zyskując jeszcze więcej).

Oprócz tego można jeszcze skorzystać z promocji konta dziecka z premią 60 zł do Decathlon.

→ Zobacz aktualną promocję: 150 zł na start +3% dla oszczędności od Getin Bank

50 zł w akcji Aktywny Start + 50 zł w Programie Poleceń

Zacznijmy od prześwietlenia warunków uczestnictwa w obu promocjach Getin Bank, po czym przedstawię jakie łącznie warunki należy spełnić, aby zgarnąć pełną premię 100 zł na start (zapewne za jakiś czas będzie można ją jeszcze powiększyć o kolejne 50 zł – 100 zł w zamian za zarejestrowanie karty w programie Mastercard Bezcenne Chwile).\

Promocja będzie trwała do 30 czerwca 2021 r. lub do wyczerpania limitu 2500 nagród.

Dla kogo 50 zł w akcji „Aktywny Start”?

Nagrodę w akcji „Aktywny Start” możesz zgarnąć jeśli w okresie 01.03.2020 r. do 31.03.2021 r. nie posiadałeś/aś konta w Getin Bank oraz w terminie do 30.06.2021 r. założysz indywidualne Konto Proste Zasady w umowie pakietowej (z kanałami zdalnymi oraz kartą debetową) i jako jedna z pierwszych 2500 osób zarejestrujesz swój udział na stronie promocji.

Dla kogo 50 zł w Programie Poleceń?

Tutaj obowiązują już bardzo liberalne zapisy i niezwykle krótki okres karencji. Jeśli od 30 września 2020 r. nie posiadasz konta osobistego w Getin Bank to możesz zgarnąć łatwe 50 zł z polecenia na start.

Jak otrzymać 100 zł premii na start?

 • Do 30 czerwca 2021 r. złóż wniosek o Konto Osobiste Proste Zasady podając kod polecający
  • Wyraź przy tym zgody znajdujące się we wniosku, tj. zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych, na otrzymywanie informacji handlowych oraz na przetwarzanie danych w celach prezentacji ofert marketingowych spółek powiązanych i współpracujących z bankiem
  • Jeśli nie posiadasz kodu polecającego to wypełnij poniższy formularz odbioru kodu lub napisz do mnie przez formularz kontaktowy / na maila jakoszczedzic.pl@gmail.com
Kod Polecający Getin Bank
 • Również do 30.06.2021 r. zarejestruj uczestnictwo w promocji na dedykowanej stronie akcji wybierając jaką nagrodę chcesz otrzymać (Bon na Allegro czy do Player.pl)
 • W każdym z trzech kolejnych miesięcy następujących po miesiącu aktywacji konta:
  • zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 2000 zł z rachunku w innym banku lub z konta firmowego Getin Bank
  • wykonaj co najmniej 5 płatności kartą do konta lub BLIKIEM na dowolną kwotę

Uwaga!

Jeśli wybierzesz bon do Player, to powyższe warunki trzeba będzie spełniać przez okres 5 miesięcy (za każdy miesiąc ich spełnienia otrzymasz bowiem bon na miesięczny dostęp do Playera). Osobiście bez wahania wybrałbym bon na Allegro, gdzie można kupić niemal wszystko z darmową dostawą z Allegro Smart!

Podsumowując.

Jeśli konto założysz w maju, to wpływy zapewnij w czerwcu, lipcu oraz w sierpniu 2021 r. Pieniędzy, które przelejesz na konto Getin Bank, nie musisz tam trzymać. Zaraz po ich pojawieniu się, możesz je przesłać z powrotem bądź też ulokować na koncie oszczędnościowym / lokacie Getin Bank zostawiając kilka złotych na wykonanie 5 płatności kartą.

Przy okazji warto wspomnieć, że warunki promocji niemal pokrywają się z warunkami promocyjnego oprocentowania 2% na koncie oszczędnościowym, gdzie warunkiem jest wpływ na kwotę 1500 zł.

2% do 10 000 zł przez 12 miesięcy

Osoby, które nie posiadały konta osobistego w Getin Bank w okresie od 1.09.2019 r. do 31.03.2021 r. mogą dodatkowo ulokować oszczędności na 2% w skali roku, jeśli tylko przystąpią do promocji zakładając konto osobiste Proste Zasady do 31.05.2021 r. wyrażając przy tym zgody marketingowe.

2% na koncie oszczędnościowym otrzymasz jeśli w każdym z 12 miesięcy trwania promocji zapewnisz łączne wpływy w wysokości min. 1500 zł z konta w innym banku

Promocyjne odsetki wypłacane będą osobno do 15 dnia kolejnego miesiąca.

Lokata mobilna na Start 2%

Oprócz konta oszczędnościowego, można jeszcze skorzystać ze świetnej oferty lokaty mobilnej na start na 2% w skali roku do 10 000 zł na okres 2 miesięcy. Z promocji skorzystać mogą nowi użytkownicy Getin Mobile w terminie 30 dni od aktywacji Bankowości Mobilnej.

Konto Proste Zasady w Getin Bank to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta po wykonaniu 1 płatności kartą
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze bankomatów Planet Cash
 • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów za pomocą BLIK’a
 • 2% na koncie oszczędnościowym na 12 miesięcy
 • 2% na lokacie mobilnej na start
 • 100 zł premii na start


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysztof
Krzysztof
3 lat temu

Niestety nie ma już bezpłatnych wypłat ze wszystkich bankomatów przy użyciu karty debetowej.
Z tabeli opłat i prowizji:
4. Prowizja od wypłaty gotówki w kraju – bankomaty sieci Planet Cash bez opłat
5. Prowizja od wypłaty gotówki w kraju oraz Państwach EOG29 3,5%, min. 5,00 PLN
Można jeszcze do końca tego roku bezpłatnie wypłacać gotówkę ze wszystkich bankomatów w Polsce przy użyciu kodu blik.

Darek M. W.
3 lat temu
Reply to  Krzysztof

Dzięki za poprawkę, nawet pisałem o tych zmianach. Na szczęście jest ten BLIK, który wszystko ratuje 🙂

Co myślisz?

60 zł do Decathlon za konto nastolatka + 100 zł dla rodzica w Getin Bank

HIT! Rekordowe 500 zł za Konto 360° w Banku Millennium