w

HIT! 300 zł za konto mBank [100 zł za samo założenie + 200 zł za aktywność]

mBank 300 zł za eKonto

Ruszyła najlepsza kumulacja promocji w mBank! Tym razem do zgarnięcia jest aż 300 zł premii, w tym 100 zł za samo założenie konta! Dodatkowo można ulokować oszczędności na 1,8% w skali roku.

Z podobną akcją mieliśmy już do czynienia w przeszłości, tam natomiast do zdobycia było 250 zł i akcja zakończyła się ona w rekordowo krótkim czasie.

Dlatego też warto się spieszyć, aby zyskać dodatkowe 100 zł premii w bonie do Biedronki / Rossmanna lub w formie rzeczowej (walizka, głośnik bezprzewodowy) za samo wypełnienie wniosku online i podpisanie umowy w oddziale mBanku.

Aktualna promocja konta mBank:

300 zł za eKonto osobiste w mBank [+2,2% dla oszczędności]

Dla kogo rekordowe 300 zł za eKonto?

Nie ma tutaj niespodzianki. Okres karencji pozostał bez zmian. Z Wielkiej kumulacji mBank skorzystać mogą osoby, które nie posiadają konta osobistego i oszczędnościowego w mBank od 1 stycznia 2017 roku.

100 zł za … samo podpisanie umowy!

Warunki pierwszej części promocji są niesamowicie łatwe! 100 zł w wybranej przez Ciebie formie (100 zł do Biedronki / Rossman, walizkę lub głośnik bezprzewodowy) otrzymasz już za samo złożenie wniosku o eKonto z kartą na dedykowanej stronie promocji, a następnie podpisanie umowy w oddziale banku (lista).

Jeśli interesuje Cię ulokowanie oszczędności na 1,8% w skali roku na okres 4 miesięcy, to składając wniosek o konto zaznacz opcję założenia konta oszczędnościowego Moje Cele.

We wniosku o konto może też być dostępne pole na kod polecający, w którym możesz wpisać kod znajomego posiadającego już konto mBank lub też jeśli nie masz takie osoby to będzie mi miło jeśli użyjesz mojego kodu: jakoszczedzic

100 zł otrzymasz od razu w oddziale podczas podpisywania umowy jako kartę podarunkową do Biedronki, Rossmanna, głośnik bezprzewodowy JBL lub walizkę kabinową Baggia o wartości 100 zł.

Dodatkowe 200 zł za aktywność

Korzystając z dodatkowej promocji z bonem 100 zł, automatycznie bierzemy też udział w standardowej promocji z premią 200 zł na start.

Aby otrzymać kolejne 200 zł premii od mBank:

 • Pierwsze 50 zł otrzymasz za „szybki wpływ”, tj. za przelanie kwoty min. 1000 zł na nowo założone eKonto w ciągu 7 dni od jego otwarcia oraz za wykonanie min. 8 płatności kartą do końca pierwszego pełnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta
 • Kolejne 3 x 50 zł otrzymasz za powtórzenie powyższych warunków w trzech kolejnych miesiącach (w czerwcu, lipcu i w sierpniu):
  • zasilenie konta kwotą w wysokości min. 1000 zł
  • wykonanie min. 8 płatność kartą lub BLIKiem

Każdą premię 50 zł otrzymasz do końca miesiąca po miesiącu zapewnienia wpływu na konto i wykonania transakcji. Tutaj warto dodać, że warunki promocji mBank już dawno nie były tak proste!

1,8% na koncie oszczędnościowym „Moje Cele”

mBank 1,8% konto oszczędnościowe Moje Cele

Zakładając konto osobiste mBank w promocji możesz od razu złożyć wniosek o konto oszczędnościowe „Moje Cele” na 1,8% w skali roku na okres 4 miesięcy. W tym celu wystarczy zaznaczyć pole checkbox we wniosku o konto osobiste.

Oprocentowanie 1,8% w skali roku będzie obowiązywało od otwarcia konta do końca trzeciego pełnego miesiąca po jego otwarciu. Czyli zakładając konto w kwietniu, oprocentowanie będzie obowiązywało do końca lipca 2021 roku.

Na tak wysoki procent maksymalnie ulokujemy kwotę 10 000 zł po spełnieniu warunku dopłąty na konto oszczędnościowe kwoty min. 100 zł miesięcznie. (jest to bowiem w założeniu rachunek regularnego oszczędzania).

Przykład.

Konto zakładasz w kwietniu i od razu lokujesz kwotę 10.000 zł. W maju, czerwcu i w lipcu musisz dodatkowo dopłacić na nie kwotę min. 100 zł, aby przez cały okres promocji otrzymać podwyższone 1,8% w skali roku.

eKonto w mBank – prześwietlenie

eKonto mBank zalety

eKonto w mBank to szeroki pakiet darmowych usług. Na potrzeby promocji musimy założyć kartę dodatkową, która również będzie prowadzona za darmo po spełnieniu prostego warunku … 1 płatności miesięcznie (a przypomnę, że za płatności kartą / telefonem / BLIKIEM otrzymamy premię dodatkową).

eKonto w mBank to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę debetową po wykonaniu 1 płatności miesięcznie
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkim bankomatów w Polsce od 100 zł
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą
 • 1,8% do 10 000 zł przez 4 miesiące
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kasia Piotrowska
Kasia Piotrowska
2 lat temu

Witam, założyłam konto na dedykowanej stronie promocji w kwietniu, w tym samym dniu w banku podpisałam umowę. Żadnego prezentu na start nie otrzymałam. mBank nie przyjmuje reklamacji, twierdząc, że to nie ich promocja (wg nich należy mi się tylko 4×50 zł), wg tej strony:
„100 zł w wybranej przez Ciebie formie (100 zł do Biedronki / Rossman, walizkę lub głośnik bezprzewodowy) otrzymasz już za samo złożenie wniosku o eKonto z kartą na dedykowanej stronie promocji, a następnie podpisanie umowy w oddziale banku”.
Jak i gdzie zwrócić się o obiecany prezent?

Darek M. W.
2 lat temu

To była promocja banku, tylko pytanie, czy placówka, w której podpisałaś umowy widniała na liście placówek podlinkowanej we wpisie?
Najlepiej było się od razu w oddziale upewnić, że bierze się udział w promocji.

Co myślisz?

HIT powraca! 500 zł za kartę kredytową Citibank [400 zł na Allegro + 100 zł w bonach]

Super łatwe 300 zł za iKonto Biznes w Alior Bank [+1500 zł za aktywność]