w

300 zł za kartę Millennium Impresja [+ 600 zł moneyback + 250 zł za konto osobiste]

Karta kredytowa Millennium 300 zł

Bank Millennium ruszył z wiosenną edycją promocji karty kredytowej Impresja z premią w wysokości 300 zł do sklepów Biedronka oraz z moneyback w wysokości do 600 zł rocznie za zakupy w wybranych sklepach.

Z promocji skorzystają posiadacze konta osobistego, które obecnie można założyć w promocji z Bonusem 250 zł + do 250 zł premii w programie poleceń.

Promocja karty będzie trwałą do 31 maja 2021 r, natomiast promocja konta osobistego do 17 maja 2021 r.

→ Przejdź do: 250 zł za konto osobiste Millennium + do 250 zł w programie poleceń

300 zł do Biedronki + 12 miesięcy bez opłat

W nowej edycji akcji promocyjnej karty kredytowej Impresja zgarnąć możemy na start aż 300 zł do wydania w sklepach Biedronka + do 600 zł moneyback za zakupy kartą.

Dodatkowo uczestnicy promocji otrzymują zwolnienie z opłat na 12 miesięcy po wykonaniu 1 płatności miesięcznie. Czyli nic nie ryzykując otrzymujemy 300 zł premii bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Przed upływem roku można kartę zamknąć lub negocjować z bankiem zniesienie opłaty na kolejny rok.

Karta kredytowa Mastercard Impresja to także 5% moneyback w wybranych sklepach (patrz dalej) i może być wartościowym dodatkiem dla niektórych z nas.

Kto może otrzymać 300 zł do Biedronki?

Podobnie jak w poprzednich edycjach akcji, 300 zł do Biedronki mogą otrzymać osoby, które od dnia 1 stycznia 2019 roku nie posiadają żadnej karty kredytowej Millennium. Okres karencji wynosi więc nieco ponad 2 lata.

Nagroda

Nagrodą w promocji jest 6 e-kodów do Biedronki o wartości 50 zł każda (łącznie 300 zł). Każdy e-kod zachowuje ważność przez okres 12 miesięcy od daty dostarczenia.

Aby otrzymać 300 zł na Allegro:

  • Złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard Impresja z limitem min. 3000 zł za bankowości elektronicznej Millenet (Oferta -> Nowa karta kredytowa) lub przez aplikację mobilną Millennium nie później niż do 31 maja 2021 r.
    • wyraź przy tym zgody marketingowe na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną, otrzymywanie dopasowanych informacji handlowych oraz informacji handlowych firm współpracujących z bankiem
  • W każdym z 6 kolejnych miesięcy po miesiącu wydania karty wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 350 zł
    • niespełnienie warunków w jednym miesiącu nie pozbawia Cię możliwości otrzymania nagrody w kolejnych miesiącach
  • Kartę utrzymaj do dnia otrzymania ostatniej nagrody

Dla kart wydanych w maju płatności będziemy wykonywać w czerwcu, lipcu, sierpniu, wrześniu, październiku i listopadzie 2021 r. Dla wniosków złożonych w maju okres ten przesunie się o jeden miesiąc (od lipca do grudnia 2021 r.).

Każda z nagród zostanie przesłana do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunku płatności za pomocą wiadomości SMS wskazany jako numer kontaktowy do wiadomości banku.

Na czym obecnie zarobić?

Obecnie trwa kilka naprawdę wartych uwagi promocji. Jeśli spełniasz warunki uczestnictwa to warto sprawdzić akcje:

Pozostałe prześwietlenia promocji znajdziesz na blogu JakOszczedzic.pl.

Karta kredytowa Impresja – krótkie prześwietlenie

Millennium Impresja

Karta kredytowa Impresja to 0 zł za prowadzenie karty przez pierwszy rok po wykonaniu kartą co najmniej 1 płatności miesięcznie. Od drugiego roku karta również będzie prowadzona bezpłatnie po spełnieniu prostego warunku wykonania nią min. 5 płatności miesięcznie.

600 zł zwrotu rocznie za zakupy kartą Impresja

Karta Millennium Impresja to dodatkowa korzyść w postaci 5% zwrotu za zakupy w wybranych sklepach. Maksymalnie można otrzymać 50 zł zwrotu miesięcznie i 600 zł rocznie. Zwrot zostanie naliczony na rachunku karty kredytowej na początku miesiąca po miesiącu wykonania premiowanych transakcji.

5% zwrotu otrzymamy za zakupy kartą Impresja w następujących sklepach: Apart, Empik, TravelPlanet.pl, Cinema City, Smyk, Deichmann, Inter Cars, Sony Centre, Sephora, Venezia, Baldinini, Coccinelle, FrancescoBiasia, MaxMara, Marella, Pollini, FrancescoBiasia, PennyBlack, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara, Zara Home oraz Uterque.

Millennium Impresja 5% Moneybac
Dokumenty:

Regulamin promocji „Wiosna z kartą kredytową Millennium”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Konto 360° z Bonusem 250 zł w Banku Millennium [+ do 250 zł premii + 300 zł za kartę kredytową]

HIT powraca! 500 zł za kartę kredytową Citibank [400 zł na Allegro + 100 zł w bonach]