w

Ponownie 300 zł za Konto Jakie Chcę Santander [+800 zł za kartę Visa Silver + 50 zł za polecenie]

Konto Santander 300 zł

Santander Bank Polska ponownie zachęca nas do przetestowania swojego konta osobistego wypłacając na start aż 300 zł premii + do 800 zł za dodatkowe otwarcie karty kredytowej Visa Silver Akcja Pajacyk.

Po założeniu konta można skorzystać z programu poleceń zyskując 50 zł za każde polecenie konta kolejnym osobom (max. 500 zł). Kumulacja promocji jest więc naprawdę niezła, a zasady promocji są bardzo proste.

Konto Jakie Chcę z premią 300 zł na start

Zasady promocji są bardzo proste i sprowadzają się do założenia konta osobistego, które będzie prowadzone bezpłatnie wraz z kartą po wykonaniu 1 płatności na dowolną kwotę miesięcznie i zapewnieniu łącznych wpływów w wysokości min. 500 zł miesięcznie, a następniu wykonaniu kilku prostych aktywności.

Kto może wziąć udział w promocji?

Możesz skorzystać z promocji jeśli masz ukończone 18 lat oraz od 1 marca 2020 roku nie posiadałeś/aś żadnego konta osobistego w polskich złotych w Santander Bank Polska jak również od 1 kwietnia 2019 roku nie brałaś/eś udziału w promocji Konta Jakie Chcę.

Posiadanie karty kredytowej, konta oszczędnościowego, konta walutowego, pożyczki i innych produktów nie wyklucza z udziału w promocji, co jest dla nas dobrą wiadomością.

Jak skorzystać z promocji?

 • Do 31.03.2021 r. złóż promocyjny wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową Mastercard
  • Aby otrzymać dodatkowe 50 zł z polecenia, w odpowiednim polu wniosku o konto podaj kod polecający otrzymany od znajomego lub mój pewny kod: 1000710686 oraz wyraź zgodę na przekazanie polecającemu informacji o należnej premii po spełnieniu warunków promocji
 • Do 30.04.2021 r. wyraź poniższe zgody (najprościej wyrazić je we wniosku o konto):
  • na kontakt w sprawie realizacji wniosku
  • na kontakt drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych
  • na Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK) podczas pierwszego logowania do bankowości elektronicznej
 • Umowę o konto podpisz nie później niż do 15.04.2021 r.

Po założeniu konta i wyrażeniu niezbędnych zgód możesz przejść do spełnienia prostych warunków promocji.

Za co otrzymam 300 zł premii (250 zł + 50 zł)?

 • W kwietniu 2021 r. spełnij trzy warunki:
  • Zapewnij łączne wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł (mogą to być przelewy z Twojego konta w innym banku i zaraz po wpływie możesz je wypłacić z konta)
  • Wykonaj min. 5 płatności bezgotówkowych na kwotę min. 10 zł każda za pomocą karty lub BLIK’a
  • Zaloguj się w aplikacji mobilnej Santander Mobile
 • W maju i w czerwcu ponownie spełnij te same warunki, tj.:
  • Wykonaj min. 5 płatności na kwotę min. 10 zł
  • Zapewnij wpływy min. 1000 zł
  • Zaloguj się w aplikacji mobilnej Santander
 • Aby otrzymać dodatkowe 50 zł z programu poleceń (opcjonalnie) należy do końca miesiąca po miesiącu otwarcia konta wykonać płatności na łączną kwotę min. 300 zł, z czego jedna płatność musi być wykonana BLIKiem, np. na Allegro, w Biedronce, itd.
Przekazanie nagród

Pierwszą nagrodę w wysokości 50 zł otrzymasz w gotówce do końca maja 2021 r. pod warunkiem spełnienia warunków w kwietniu.

Drugą nagrodę w wysokości 200 zł otrzymasz do końca lipca po spełnieniu powyższych warunków w maju i w czerwcu, utrzymaniu wymaganych zgód i nie wypowiadaniu konta.

Nagrodę 50 zł za skorzystanie z polecenia otrzymasz do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków, tj. do końca maja 2021 r.

Nawet 800 zł za kartę kredytową oraz 500 zł w programie poleceń

Powyższe premie to dopiero początek! Po otwarciu konta możesz założyć kartę kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk i zyskać aż 800 zł premii. Po więcej informacji na ten temat odsyłam do osobnego prześwietlenia promocji karty kredytowej Santander.

Możesz też przystąpić do programu poleceń i polecić konto znajomemu czy też komuś z rodziny zyskując 50 zł za każde skuteczne polecenie. Maksymalnie zyskasz 500 zł premii za skuteczne polecenie 10 osób.

Polecona przez Ciebie osoba otrzyma z kolei 300 zł premii na start jak to opisane jest w dzisiejszym prześwietleniu. Tego typu program poleceń to przede wszystkim świetna okazja do jeszcze większej premii dla rodzin, których członkowie polecą się nawzajem.

Zwrot do 300 zł za rachunki

Na koniec jeszcze krótko o dodatkowej korzyści do Konta Jakie Chcę w postaci zwrotów za rachunki opłacane z konta za media (prąd, gaz, telefon, internet).

Maksymalnie można tutaj otrzymać 25 zł zwrotu miesięcznie i do 300 zł w ciągu roku. Jeśli opłacasz wysokie faktury za media (np. ogrzewanie gazowe / na prąd) to na pewno warto pochylić się nad tą nic nie kosztującą premią.

Opłacany rachunek zgłosisz po zalogowaniu w systemie bankowości elektronicznej wybierając przy koncie opcję „Więcej” > „Zwroty za rachunki” > „Zgłoszeni dostawcy” > „Dodaj kolejnego dostawcę”.

Konto Jakie Chcę – krótkie prześwietlenie

Konto Jakie Chcę to dwa proste warunki zapewniające „darmowość”, tj. prowadzenie konta wraz z kartą, wypłaty z bankomatów (kartą we własnych maszynach i BLIKiem we wszystkim) oraz przelewy natychmiastowe za 0 zł.

Aby to wszystko mieć za 0 zł wystarczy zapewnić co miesiąc wpływ min. 500 zł na to konto oraz wykonać 1 płatność bezgotówkową kartą lub BLIK-iem. To naprawdę proste warunki jak na dzisiejsze czasy i nawet łatwiejsze niż wcześniejsze 5 płatności kartą miesięcznie.

Konto Jakie Chcę to:

 • 0 zł za prowadzenie rachunku po zapewnieniu wpływu min. 500 zł i wykonaniu 1 płatności bezgotówkowej miesięcznie (kartą lub BLIKIEM)
  • 6 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za kartę debetową Visa Dopasowana lub Mastercard Dopasowana po spełnieniu w/w warunków
  • 8 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za bankomaty własne (Santander)
 • 0 zł za pozostałe bankomaty w Polsce dla osób do 26. roku życia
 • 0 zł za wpłatomaty Santander
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe Express Elixir i Bluecash
 • Program Bezcenne Chwile (dawniej Mastercard Priceless Specials) dla karty Mastercard


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wojciech
Wojciech
3 lat temu

W regulaminie jest zapis: „od 1 kwietnia 2019 r. nie brałeś udziału w akcjach promocyjnych organizowanych przez bank lub inny
podmiot, w ramach których otworzyłeś u nas Konto”.
Brałem udział w promocji 300 zł za wynagrodzenie w 2018r. Spełniłem warunki i otrzymałem premię ale Według tamtego regulaminu:
„1. Okres przystąpienia do promocji – od 16.04.2018 r. do 30.09.2018 r.
2. Okres trwania promocji – promocja trwa od 16.04.2018 r. do 31.05.2019 r.”
Czy okres karencji to okres przystąpienia czy trwania, jak to interpretuje bank? Czy się zalapie na tą promocję?
Konto zamknąłem w styczniu 2020.

Wojciech
Wojciech
3 lat temu

W regulaminie jest zapis: „od 1 kwietnia 2019 r. nie brałeś udziału w akcjach promocyjnych organizowanych przez bank lub inny
podmiot, w ramach których otworzyłeś u nas Konto”.
Brałem udział w promocji 300 zł za wynagrodzenie w 2018r. Spełniłem warunki i otrzymałem premię ale Według tamtego regulaminu:
„1. Okres przystąpienia do promocji – od 16.04.2018 r. do 30.09.2018 r.
2. Okres trwania promocji – promocja trwa od 16.04.2018 r. do 31.05.2019 r.” Czy okres karencji to okres przystąpienia czy trwania, jak to interpretuje bank? Czy się zalapie na tą promocję?
Konto zamknąłem w styczniu 2020.

Darek M. W.
3 lat temu
Reply to  Wojciech

Taka promocja nie będzie wykluczeniem. Tutaj chodzi o promocje z premią na start za założenie konta. Te z wynagrodzeniem to były dodatkowe promocje (taka jest przynajmniej moja interpretacja)

Bartosz
Bartosz
3 lat temu

Witam nie rozumiem jednej kwestii proszę o pomoc. Mianowicie o jaki miesiąc chodzi przystąpiłem do promocji w marcu….
„Aby otrzymać dodatkowe 50 zł z programu poleceń (opcjonalnie) należy do końca miesiąca po miesiącu otwarcia konta wykonać płatności na łączną kwotę min. 300 zł, ” Chodzi o kwiecien czy maj ???

Bartosz
Bartosz
3 lat temu

Witam prosze o pomoc ponieważ nie rozumiem regulaminu
Aby otrzymać dodatkowe 50 zł z programu poleceń (opcjonalnie) należy do końca miesiąca po miesiącu otwarcia konta wykonać płatności na łączną kwotę min. 300 zł, O jaki miesiac chodzi??

Darek M. W.
3 lat temu
Reply to  Bartosz

Jeśli konto otworzyłeś w marcu, to masz czas do końca kwietnia na wykonanie płatności kartą na łączną kwotę 300 zł lub więcej.

Co myślisz?

HIT powrócił! 400 zł na Allegro za założenie karty kredytowej Citibank

250 zł za Konto 360° w Banku Millennium, 4 przelewy i kilka płatności kartą