w

300 zł na Allegro za kartę mamBONUS w BNP Paribas [+rok bez opłat]

BNP Paribas karta kredytowa mamBONUS z premią 300 zł na Allegro

BNP Paribas po długiej przerwie ruszyło z nową, świetną promocją karty kredytowej mamBONUS z premią na start w wysokości 300 zł na Allegro.

Karta mamBONUS będzie prowadzona przez pierwszy rok za darmo dla uczestników promocji, w związku z czym skorzystanie z promocji nie wiąże się z żadnymi opłatami. Jeśli zechcemy, to po otrzymaniu nagród można zrezygnować z karty.

Premię można jeszcze powiększyć o kolejne 350 zł za założenie konta osobistego zyskując łącznie 650 zł!

Promocja karty kredytowej mamBONUS trwa do 31.12.2020 r.

Z kartą BNP Paribas warto, czyli 300 zł na start

Promocja „Z kartą warto” dostępna jest dla osób, które od 1.05.2019 roku nie posiadają karty kredytowej w BNP Paribas. Posiadanie konta osobistego nie wyklucza z promocji karty mamBONUS.

Zatem jeśli nie posiadasz od ok. 1,5 roku karty BNP Paribas to możesz przejść na dedykowaną stronę promocji i wypełnij prosty formularz przystąpienia do promocji.

Nagrodą w promocji będą 3 karty podarunkowe Allegro o wartości 100 zł każda. Czas na wykorzystanie środków z kart będziesz mieć aż do końca 2021 roku.

Dodatkowo spełniając warunki promocji i wykonując min. 4 płatności po 50 zł każda w okresie pierwszych 60 dni otrzymamy jeszcze 11.500 punktów mamBONUS, które będziemy mogli wymienić na nagrody z programu.

Jak otrzymać 300 zł za kartę mamBONUS?

 • W ciągu kilku dni od wypełnienia formularza oddzwoni do Ciebie pracownik banku i przeprowadzi proces wnioskowania o kartę mamBONUS.
 • Najpóźniej do 31.12.2020 r. podpisz umowę o wnioskowaną kartę
 • Przez trzy kolejne miesiące po miesiącu zawarcia umowy o kartę:
  • wykonaj transakcje kartą na łączną kwotę min. 900 zł (mogą to być płatności kartą jak również w przypadku problemów z wydaniem takiej kwoty można wspomóc się wypłatą części gotówki z bankomatu – czytaj dalej).

Za każdy miesiąc spełnienia powyższego warunku transakcji otrzymasz bon Allegro o wartości 100 zł. Aby odebrać nagrodę trzeba będzie się zarejestrować na stronie programu Mam BONUS.

Każda z trzech nagród pojawi się na tym koncie w terminie 60 dni od wykonania wymaganych płatności.

Z regulaminu:

Transakcja Kartą – Operacja bezgotówkowa polegająca na dokonaniu płatności przy pomocy Karty za towary lub usługi w dowolnym punkcie handlowo –usługowym akceptującym płatności Kartą oraz w sklepach internetowych lub operacja gotówkowa polegająca na zleceniu przelewu środków pieniężnych z rachunku Karty lub wypłata z bankomatu.

Jak widzicie, do sumy transakcji wliczane są również wypłaty gotówki z bankomatu. Trzeba jednak mieć świadomość, że od takich transakcji bank pobierze prowizję w wysokości 4,9%, min. 10 zł.

Dlatego też stosuj tą metodę wyłącznie jako uzupełnienie kwoty transakcji do 900 zł. Np. Kartą zapłacisz kwotę 600 zł, a brakujące 300 zł wypłacisz z bankomatu płacąc za to 14,70 zł prowizji. Jeśli kartę spłacisz tego samego dnia, to nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tego tytułu.

Po więcej informacji na temat działania karty kredytowej odsyłam do wpisu: Poradnik – działanie karty kredytowej.

Za Transakcje Kartą nie są uznawane następujące transakcje:

 1. Zwrócone lub sporne
 2. Przeznaczone na spłatę zadłużenia w innym banku
 3. Wykonane Kartami dodatkowymi, wydanymi do rachunku Karty Uczestnika
 4. Polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków.
Karta kredytowa mamBONUS

Uczestnicy promocji „Z kartą warto” zwolnieni są z opłaty za kartę przez pierwsze 12 miesięcy, dzięki czemu promocja jest warta polecenia.

Karta kredytowa Mastercard Standard w BNP Paribas to:

 • 0 zł za wydanie karty
 • 0 zł za prowadzenie karty przez pierwsze 12 miesięcy
 • Punkty w programie mamBONUS – 2 pkt za każdą wydaną 1 zł
 • Program mamBONUS
 • Do 56 dni bez odsetek
 • Apple Pay / Google Pay

Jeśli po zgarnięciu premii postanowisz zamknąć kartę, to poczekaj z tym do upłyniecia okresu 6 miesięcy. W przeciwnym razie bank może naliczyć opłatę w wysokości 25 zł.

Dokumenty:

Regulamin promocji „Z kartą warto”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

20 zł za Mobilny podpis dla klientów Santander Bank Polska

Łatwe 375 zł premii za darmowe konto BNP Paribas