w

250 zł na Karcie Paliwowej ORLEN w promocji konta BNP Paribas

Na Stacji Korzyści - 250 zł Orlen w BNP Paribas

Ruszyła nowa promocja konta osobistego w BNP Paribas w ramach której zgarnąć można 150 zł w gotówce lub 250 zł na karcie paliwowej Orlen.

Akcja „Na stacji korzyści” to trzy proste warunki, które należy spełnić w dwóch następujących po sobie miesiącach (lipiec i sierpień).

Promocja będzie trwała do 30 czerwca lub do wyczerpania 3000 rejestracji w promocji. Po tym czasie nie będzie możliwości rejestracji.

250 zł na Orlen

Nagrodę w akcji „Na stacji korzyści” wybiera uczestnik przy czym zdecydowanie korzystniej wychodzi wzięcie karty paliwowej na Orlen, którą można odsprzedać znajomemu, nawet w przypadku nie posiadania auta 😉

Z tego też powodu poniżej opiszę tylko warunki do zgarnięcia bonu 250 zł na Orlen.

Kto może skorzystać z promocji?

W kwestii okresu karencji nic się nie zmieniło. Z promocji konta BNP Paribas możesz skorzystać jeśli nie posiadasz tutaj konta od co najmniej 12 miesięcy.

Posiadanie konta osobistego w BGŻOptima nie wyklucza Cię z promocji, podobnie jak posiadanie karty kredytowej, kredytu, pożyczki, itd.

Jak otrzymać 250 zł na Orlen?

 • Do 30.06.2020 r. przejdź na dedykowaną stronę promocji i dokonaj rejestracji wyrażając znajdujące się tam zgody i wybierając nagrodę dla siebie (250 zł na Orlen lub 150 zł w gotówce).
 • Po potwierdzeniu adresu mailowego i ponownym przejściu na stronę promocji, złóż wniosek o Konto dla Ciebie wraz z kartą (polecam darmową po 1 płatności miesięcznie kartę Otwartą na Dziś)
 • Aktywuj kartę do konta nie później niż do 15 lipca 2020 r.
 • W lipcu i w sierpniu spełnij po trzy warunki:
  • wykonaj min. 5 przelewów za pomocą bankowości elektronicznej
  • wykonaj min. 5 Transakcji BLIK
  • zapewnij wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł (liczy się sam wpływ, a pieniądze możesz przelać z powrotem zaraz po ich zaksięgowaniu na koncie)

Informację o przyznaniu karty paliwowej Orlen otrzymasz do 24 września 2020 r. Wtedy też będziesz mieć czas do 29 września 2020 r. na zalogowanie się na stronie promocji i uzupełnienie adresu do przesłania nagrody.

Sama karta paliwowa Orlen zostanie natomiast przesłana listem poleconym z potwierdzeniem odbioru do 30 września 2020 r.

Z regulaminu:

Przelew – polecenie przelewu środków z Konta Osobistego za pomocą Bankowości elektronicznej (GOonline lub AplikacjiMobilnej GOmobile), z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych

Konto Otwarte na Ciebie otwierane w promocji

Samo konto nie będzie Cię nic kosztować jeśli wybierzesz kartę Otwartą na Dzisiaj i zapłacisz nią chociaż raz w miesiącu:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę po wykonaniu 1 płatności miesięcznie
 • 0 zł za bankomaty przy oddziałach banku i bankomaty Planet Cash
  • 0 zł za wszystkie bankomaty do 26. roku życia
 • 0 zł za jedną wpłatę gotówki w oddziałach banku miesięcznie
 • 0 zł za bankomaty BNP Paribas i Global Alliance za granicą
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Program polecający Getin Bank

Program poleceń Getin Bank: 50 zł dla poleconego i do 800 zł za polecanie

HIT! Rekordowe 350 zł premii w Alior Bank (+3% dla chętnych)