w

Biedronka: 50% zniżki na wybrane artykuły tylko do soboty 20.06

Biedronka 50% rabatu

Biedronka ruszyła ze świetną promocją na wybrane artykuły przemysłowe, zabawki i wiele innych produktów z rabatem w wysokości aż 50%.

Zniżkę otrzymamy kupując min. 2 rabatowane produkty (mogą być różne i może być ich więcej, jak również nie musi to być wielokrotność dwóch produktów).

Promocja trwa do soboty 20 czerwca 2020 r. lub do wyczerpania zapasów.

50% rabatu w Biedronka

Rabat zostanie naliczony po dokonaniu jednorazowego, łącznego zakupu (na jednym paragonie) co najmniej dwóch Produktów Promocyjnych.

Rabat w wysokości 50% otrzymamy na wszystkie tak kupowane Produkty Promocyjne. Maksymalnie można otrzymać 150 zł rabatu na jednym paragonie.

Jeśli więc planujecie zakupy droższego przedmiotu, to można zoptymalizować promocję łącząc drogi produkt z jakimś tanim, np. długopisem, szklanką, kubkiem, itp. Na jednym paragonie pozostawiamy tylko te dwa produkty, a resztę kupujemy osobno pamiętając o limicie 150 zł rabatu na paragonie.

W Akcji Promocyjnej biorą udział artykuły przemysłowe dostępne w Sklepach Biedronka, w tym w szczególności: sprzęt RTV, elektronika, sprzęt AGD, narzędzia, elektronarzędzia, meble, akcesoria samochodowe, artykuły gospodarstwa domowego, zabawki, artykuły ogrodnicze, materiały biurowe, oświetlenie, artykuły dekoracyjne, artykuły niespożywcze dla zwierząt

Wyłączenia

Z banneru reklamowego możemy wyczytać, że z promocji wyłączone są maskotki, kosiążki Gang Słodziaków, Dmuchane produkty i zabawki do wody, tekstylia, obuwie, bagaże, multimedia, książki, maseczki ochronne, produkty Gatta, Carla Bonetti, Carlo Massimo, żarówki Philips, Brykiet, węgiel, grille jednorazowe, podpałki do grilla, znicze i wkłady oraz ekspresy do kawy Delta.

HITY promocji

Na koniec kilka produktów, które wychodzą wyjątkowo korzystnie cenowo.

  1. Filtry do wody 6 szt. filtrów + dzbanek do wody Aquaphor za 1 zł w cenie – 30,99 zł. Standardowo filtry do wody kosztują ok. 15 zł za sztukę + cena dzbanka
  2. Lodówka turystyczna za 84,50 zł
  3. Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa za 74,50 zł
  4. Karcher K2 za 181 zł

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Bodzio
Bodzio
3 lat temu

Papier ksero też w dobrej cenie 🙂

Darek M. W.
3 lat temu
Reply to  Bodzio

Tak, ale słabo dostępny w sklepach :/

Co myślisz?

Czas na odbiór 150 zł za konto mBank (w promocji bez karencji)

Odbiór premii w 3 akcjach BNP Paribas: „Nadal zostań w domu”, „Kupuj z domu” oraz „Lekka Premia”