w

60 zł dla dziecka w Banku Millennium (+ 200 zł dla dorosłego)

Konto dziecka Millennium

Ruszyła nowa, jeszcze lepsza promocja Banku Millennium z premią za Konto 360° Junior dla dzieci. Do zgarnięcia jest tym razem 60 zł premii za jeden wpływ na darmowe konto dziecka.

Dorośli, nieposiadający jeszcze konta w tym banku mogą z kolei zgarnąć łatwe 200 zł premii za konto Millennium oraz nawet 1060 zł za założenie karty kredytowej z moneyback (darmowej przez pierwszy rok).

Wszystkie warunki promocji, zarówno dla dorosłego jak i dla dziecka, można spełnić całkowicie online, co jest niewątpliwie zaletą w obecnych czasach.

Promocja trwa do 30 czerwca 2020 r.

60 zł za Konto 360° Junior

Zasady promocji są proste i polegają na trzykrotnym spełnieniu jednego (dla dziecka do 13 lat) bądź dwóch warunków (jeśli dziecko ukończyło 13 lat).

Konto możesz założyć dla swojego każdego niepełnoletniego dziecka zgarniając premię kilkukrotnie (po jednej za każde otwarte konto dziecka).


Dla kogo promocja?

Promocja przeznaczona jest dla dorosłych posiadających niepełnoletnie dzieci, którzy posiadają lub założą Konto 360° . Dodatkowy warunek to posiadanie wyrażonych zgód na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon i utrzymanie ich do końca trwania promocji.

Premię za konto dziacka mogą otrzymać osoby, które wcześniej nie brały udziały w podobnej promocji Konta 360° Junior.

Bank wprowadził też limit 5000 kont objętych promocją. Jednak trzeba zaznaczyć, że promocje kont dzieci nie cieszą się dużym zainteresowaniem, w związku z czym nie powinno być problemów z otrzymaniem nagrody.

ekarta podarunkowa Goodie

Jak otrzymać 60 zł za konto dziecka?

  • Do 30.06.2020 r. złóż wniosek o Konto 360° Junior wraz z Kontem Oszczędnościowym Profit dla dziecka za pomocą systemu bankowości Millenet akceptując regulamin promocji
  • Przez trzy kolejne miesiące, w lipcu, w sierpniu i we wrześniu zapewnij wpływ na nowo otwarte Konto 360° Junior w wysokości co najmniej 100 zł
  • W przypadku dzieci powyżej 13. roku życia – trzeba dodatkowo wykonać 1 płatność miesięcznie BLIKiem lub kartą debetową do Konto 360° Junior (w lipcu, sierpniu i we wrześniu).

Nagroda (eKarta podarunkowa o wartości 20 zł do aplikacji Goodie) zostnaie przyznana za każdy miesiąc spełnienia w/w warunków i zachowuje ważność przez 12 miesięcy od daty aktywacji kodu w aplikacji mobilnej Goodie.

Konto 360° Junior

Konto 360 Junior

Konto 360° Junior to:

  • 0 zł za prowadzenie rachunku płatniczego
  • 0 zł za kartę debetową (po wykonaniu min. 1 płatności miesięcznie)
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów ( po wykonaniu 1 płatności kartą miesięcznie)
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysztof
Krzysztof
4 lat temu

Czy z tej promocji mogą skorzystać oboje rodzice osobno zakładając na swoje dzieci, czy tylko raz na jednego z rodziców ( zakładam że ja z małżonką mamy osobne konta, dopiero co otwarte i ja już otworzyłem na dzieci Konto junior z poprzedniej promocji. Czy aktualnie żona może też skorzystać z tej promocji skoro otworzy z jej poziomu BI na swoje dzieci?

Darek M. W.
4 lat temu
Reply to  Krzysztof

Formalnie akcja dotyczy dorosłego.
Jeśli tamto konto dziecka jest już zamknięte to nie powinno być z tym problemów, ale nie mam 100% pewności. W regulaminie nie widzę odpowiednich zapisów.

pawel855
pawel855
4 lat temu

Uwaga na kwote normalnego zarzadu przy kontach dla dziecka. Po przelaniu na nie srodkow mozna dysponowac nimi tylko do kwoty ok 5,3 tys zl. Duzy przelew spowoduje zamrozenie srodkow na nieoprocentowanym koncie. Brac 60 zl i uciekac. Produkt pulapka.

Co myślisz?

BNP Paribas: 200 zł do Douglas + klocki Lego w akcji „Zgarnij podarunek”

300 Monet Allegro za kartę kredytową Visa Pajacyk w Santander Bank Polska