w

Konkurs #ZostańWDomu w Getin Bank – gwarantowane 20 zł i 100 zł dla najlepszych

Konkurs Zostanwdomu w Getin Bank

Getin Bank przygotował niesamowicie prosty konkurs w ramach którego otrzymamy gwarantowane 20 zł do Decathlon, a najlepsze prace zostaną wynagrodzone nagrodą w wysokości 100 zł do Decathlonu.

Każda z pierwszych 1000 osób, która wyśle swoją pracę otrzyma nagrodę gwarantowaną w postaci e-karty o wartości 20 zł do Decathlonu, natomiast 40 najlepszych prac zostanie wynagrodzonych e-kartą o wartości 100 zł.

Konkurs trwa do 30.04.2020 r.

20 zł lub 100 zł w konkursie #zostanwdomu Getin Banku

Zasady konkursu są bardzo proste! Z uwagi to, że wielu rodziców wciąż spędza czas ze swoimi dziećmi w domu, to Getin Bank przygotował mały konkurs, w którym dzieci przygotują rysunek przedstawiający wspólnie spędzany czas oczami dziećmi.

Aby wziąć udział w promocji:

  • Wyraź zgody marketingowe (możesz to zrobić za pomocą bankowości elektronicznej)
  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie konkursu akceptując regulamin konkursu
  • Drugi krok to wykonanie przez dziecko pracy przedstawiającej to, jak spędzacie czas w swoich domach. Styl i narzędzia mogą być dowolne (farby, kredki, wyklejanki)
  • Po wykonaniu pracy zaloguj się do bankowości internetowej Getin Banku i w zakładce Kontakt, napisz wiadomość w kategorii Konkurs załączając zdjęcie lub skan pracy konkursowej wykonanej przez dziecko

W ocenie prac pod uwagę będą brane: zgodność z tematem konkursu, estetyka wykonania pracy, ciekawy i inspirujący pomysł oraz przedstawione sceny spędzania czasu w domu.

Nagrodą są e-karty podarunkowe do sieci sklepów Decathlon o wartości 20 zł w ilości 1000 sztuk oraz 100 zł w ilości 40 sztuk. Nagrodę główną otrzyma 40 najwyżej ocenionych przez komisję konkursową prac.

Nagrody zostaną przekazane do 14 dni roboczych po zakończeniu konkursu za pomocą skrzynki Kontakt w bankowości internetowej lub mobilnej.

Nagroda gwarantowana zachowuje ważność do 13.01.2022 roku, natomiast nagroda główna będzie ważna przez 2 lata od jej wydania.

Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Karolina
Karolina
4 lat temu

Bardzo fajny pomysł! Rodzice mogą spędzić w kreatywny sposób czas z dzieckiem i coś wygrać przy okazji. 🙂

karol
karol
4 lat temu

O to świetna inicjatywa! Córeczka uwielbia rysować, zobaczymy jeszcze kto wygra 🙂

Co myślisz?

Ostatnia szansa na zgarnięcie 1120 zł z kartą Citibank

Nawet 960 zł premii z kartą kredytową Millennium (200 zł na start + 760 zł moneyback)