w

Kolejny darmowy pakiet 10 GB dla klientów T-Mobile

T-Mobile prowadzi świetne cykliczne promocje Happy Fridays dla swoich klientów. W ramach akcji #zostanwdomu, T-mobile co tydzień rozdaje darmowe pakiety danych.

W piątek ruszyła kolejna promocja w ramach której T-Mobile rozdaje w prezencie 10 GB w aplikacji Mój T-Mobile. Osobiście z darmowego internetu T-Mobile korzystam już od ponad miesiąca 😉

Pakiet 10 GB w prezencie od T-Mobile

Cotygodniowe akcje T-Mobile Polska to miły dodatek dla posiadaczy numerów w tej sieci. Trzeba dodać, że jest to najbardziej hojny pod tym względem operator.

Dla porównania Plus oferował pakiet 10 GB a jeśli ktoś potrzebował więcej gigabajtów to musiał już zapłacić za dodatkowy pakiet.

Z uwagi na dalsze obostrzenia związane z koronawirusem T-Mobile postanowił ponownie zaoferować wysoki pakiet danych 10 GB, dzięki któremu będziemy mogli być w kontakcie z rodziną, przyjaciółmi, czy po prostu będziemy mogli coś obejrzeć korzystając z serwisów streamingowych.

Jak odebrać 10 GB od T-Mobile?

Bonusowy pakiet 10 GB mogą odebrać zarówno klienci posiadający numer na kartę, Mix jak i na abonament.

W celu jego odbioru należy do niedzieli 26 kwietnia 2020 r. do godziny 23:59 zalogować się w aplikacji „Mój T-Mobile”, przejść do drugiej zakładki dodawania usług i w sekcji „Pakiety internetu” wybrać „Darmowy pakiet 10 GB”.

Teoretycznie T-Mobile ma 72 godziny na aktywację pakietu, w praktyce jednak jest on aktywowany w ciągu kilku – kilkunastu minut.

Posiadacze numerów na abonament będą mogli korzystać z darmowego pakietu do momentu zakończenia okresu rozliczeniowego (wystawienia faktury VAT), natomiast posiadacze ofert Mix i na kartę przez 7 dni od aktywacji pakietu.

Poprzednie prezenty T-Mobile

Na koniec chciałem pokazać Wam jeszcze, jak historycznie wyglądały prezenty od T-Mobile w ramach akcji Happy Fridays:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

50 zł dla dziecka w Banku Millennium (+ 220 zł dla dorosłego)

3% do 20 000 zł w Alior Bank (+2,5% do 100 000 zł i 200 zł na start)