w

HIT! Nawet 1120 zł z Darmową Motokartą Citibank-BP (tylko 3 miesiące karencji!)

Citibank-BP Motokarta - 1120 zł premii na start

Ruszyła świetna kumulacja promocji dotycząca nowej, darmowej karty kredytowej Citibank-BP. Do zgarnięcia jest rekordowe 1120 zł premii!

Co więcej, rekordowo krótki jest też okres karencji, który wynosi zaledwie około 3 miesięcy! Takiej promocji jeszcze w Citibank nie było. Od razu mówię, że sam właśnie składam wniosek o założenie tej karty 😉

W skrócie: Do zgarnięcia jest niezwykle łatwe 400 zł na start lub telefon LG K30 Dual Sim oraz 720 zł zwrotu za paliwo oraz bezpłatne prowadzenie karty bez żadnych warunków!

Do promocji można przystąpić tylko od 1 do 15.04.2020 r.!

Rekordowe 1120 zł do karty kredytowej Citibank-BP

Rekordowe 1120 zł podzielone jest na dwie części:

Pierwszą jest dobrze znana premia 400 zł na start (do Allegro, Lidla, BP) lub telefon LG K30 Dual Sim za założenie karty i spełnienie warunków promocji. W przypadku tej promocji są to niesamowicie proste warunki! (jedno logowanie + wydanie kartą 500 zł w ciągu 2 miesięcy).

Drugą jest 720 zł zwrotu za paliwo w postaci nawet 4% moneyback (do 20 zł miesięcznie)l

Kto może skorzystać z promocji 1120 zł z karta Citibank-BP Motokarta?

Okres karencji jest wyjątkowo krótki! Z promocji możesz skorzystać jeśli od 31 grudnia 2019 roku nie posiadasz karty kredytowej Citibank oraz spełniasz warunki finansowe:

 • Wiek: minimum 18 lat
 • Dochód: minimum 1200 zł netto
 • Zatrudnienie: minimum 3 miesiące w obecnej firmie
 • Dla firm: min. 2 lata prowadzenia działalności i dochód netto min. 2500 zł
Jak otrzymać łatwe 400 zł na start z kartą Citibank-BP Motokarta?

 • Do 15.04.2020 r. złóż dedykowany wniosek o kartę kredytową Citibank-BP Motokarta
  • W rozmowie z pracownikiem wybierz nagrodę dla siebie (400 zł na Allegro, 400 zł do LIDL, 400 zł na BP lub telefon LG K30)
  • Dla kart z limitem powyżej 5000 zł trzeba będzie przesłać do banku dokument dochodowy w ciągu 10 dni (patrz załącznik nr 1 do regulaminu lub informacja od pracownika banku po wypełnieniu wniosku)
  • Co więcej jeśli po kontakcie pracownika banku przedstawisz dokument dochodowy, to zwrot za paliwo będziesz otrzymywać przez okres 36 miesięcy, w przeciwnym razie będzie to okres 30 miesięcy
 • Na podstawie tego wniosku podpisz umowę o kartę Citibank-BP Motokarta, aktywuj ją i nadaj numer PIN
 • Nie później niż do końca pierwszego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę zaloguj się min. 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub w aplikacji mobilnej Citibank Mobile
 • Nie później niż do końca drugiego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę dokonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 500 zł
  • Transakcje te nie mogą zostać zwrócone
  • Nie mogą też to być transakcje quasi-cash, czyli np. doładowania portfeli elektronicznych. Wszystkie normalne płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych będą się liczyły

Jak widzicie, warunki do otrzymania nagrody są rekordowo proste do spełnienia! W innych promocjach trzeba było wykonać płatności karą na zdecydowanie wyższe kwoty (np. 2000 zł). Tutaj wystarczy jedno logowanie do bankowości i płatności na 500 zł

Nagroda

Po złożeniu wniosku o kartę możesz wybrać nagrodę dla siebie podczas rozmowy z konsultantem. Do wyboru masz:

 • 400 zł do wydania na Allegro
 • 400 zł do sklepów LIDL
 • 400 zł do wydania na stacjach paliw BP
 • Telefon LG K30 Dual Sim

Informację o przyznaniu nagrody otrzymasz do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków, natomiast same nagrody zostaną przesłane do końca kolejnego miesiąca po otrzymaniu tej informacji.

Najdłużej, bo aż przez 24 miesiące ważność zachowuje karta podarunkowa BP, kod Allegro można wykorzystać w ciągu 12 miesięcy (w ramach jednego koszyka zakupów – może być od kilku sprzedających), natomiast kartę do LIDL’a trzeba wykorzystać w ciągu 6 miesięcy.

Jak otrzymać 720 zł zwrotu za paliwo z kartą Citibank-BP Motokarta?

Wystarczy w każdym z 36 miesięcy pełnych cykli rozliczeniowych po miesiącu zawarcia umowy płacić kartą za zakupy na kwotę min. 500 zł (w tym 250 zł na stacjach paliw BP).

Za spełnienie powyższego warunku płatności otrzymasz 20 zł zwrotu miesięcznie w gotówce. Będzie to aż 4% moneyback przy założeniu płatności na 500 zł.

Zwrot trzeba będzie jednak odbierać ręcznie w serwisie bankowości elektronicznej (na raz można odebrać do 12 zwrotów).

Zwrot można odebrać w terminie od 3 dni roboczych po zakończeniu cyklu rozliczeniowego do 12 pełnych okresów rozliczeniowych. Na raz można odebrać nie więcej niż 240 zł zwrotu w jednej transzy.

Zwrot zasili rachunek naszej karty kredytowej, dzięki niemu będziemy musieli spłacić kartę o kwotę pomniejszoną o wartość zwrotu (reszta zostanie pokryta z moneyback).

Czy jest tu jakiś haczyk?

Może nie uwierzycie, ale ja nie znalazłem żadnego haczyka! Co więcej możemy za darmo korzystać z odroczenia płatności dzięki okresowi bezodsetkowemu do 56 dni (liczone 26 dni od zakończenia okresu rozliczeniowego).

Za korzystanie z tego kredytu nie poniesiesz żadnych kosztów, RRSO wyniesie 0%. Wystarczy żeby to były zwykłe płatności kartą (a nie np. wypłata z bankomatu) i żeby cała wydana wcześniej kwota została w pełni spłacona w terminie wyznaczonym na wyciągu.

W przeciwnym razie bank będzie liczył odsetki od dnia wykonania płatności i koszt kredytu wyniesie do RRSO = 9,38% (czyli nadal bardzo mało w porównaniu do firm pożyczkowych).

Więcej na temat działania karty kredytowej: Poradnik kart kredytowych.

Karta kredytowa Citibank-BP Motokarta: prześwietlenie

Citibank BP Motokarta

Karta Citibank-BP Motokarta zachowuje wszystkie zalety dobrzej znanej darmowej karty Citi Simplicity, tj. m.in. w pełni darmowe prowadzenie karty.

Dodatkiem są natomiast zwroty za paliwo w łącznej wysokości do 720 zł (Nawet 4% moneyback w postaci 20 zł zwrotu miesięcznie przez okres 3 lat) oraz zbieranie punktów PAYBACK przy okazji zakupów.

Karta kredytowa Citibank-BP Motokarta to:

 • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty
 • 0 zł za powiadomienia SMS o transakcjach
 • 0 zł za dostarczenie karty Pocztą Polską
 • Rabaty do 50% w programie Citi Specials
 • Google Pay
 • Punkty w programie PAYBACK
 • Dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty w Polsce
Dokumenty:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

Konto ING ponownie z rekordową premią 160 zł

50 zł za rejestrację w programie Bezcenne Chwile Mastercard i logowanie do aplikacji mobilnej PeoPay dla klientów Pekao SA