w

250 zł za konto rodzica i dziecka w Banku Pekao + 3% + 1000 pkt Bezcenne Chwile

Bank Pekao ruszył z kolejną edycją promocji „Rodzicie polecają Konto Przekorzystne dzieciom”, które otrzymają 50 zł premii na start.

Jeśli nie macie jeszcze konta w Pekao S.A. to zyskać możecie 200 zł za Konto Przekorzystne oraz po 50 zł dla dziecka za Konto Przekorzystne dla młodych.

Dodatkowo można skorzystać ze świetnego konta oszczędnościowego na 3% w skali roku na okres 4 miesięcy oraz zdobyć 1000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

Promocja konta dziecka będzie trwała do 29 lutego 2020 roku.

200 zł dla dorosłego za 4 wpływy i 4 przelewy

Zacznę od krótkiego prześwietlenia promocji dla dorosłego z premią 200 zł na start. Następnie przejdę do omówienia promocji „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom”.

Z promocji możesz skorzystać jeśli od 1.01.2019 roku nie posiadasz konta osobistego w Banku Pekao S.A.

Jak otrzymać 200 zł?

Bardzo prosto, wystarczy do 20.05.2020 r. złożyć wniosek online o Konto Przekorzystne wraz z kartą i następnie podpisać umowę online lub za pomocą aplikacji PeoPay (weryfikacja selfie).

W przypadku problemów z tą weryfikacją, będzie można podpisać umowę w oddziale banku. Musisz natomiast podjąć próbę weryfikacji selfie, aby zarobić 200 zł zamiast 100 zł, jakie otrzymamy wybierając od razu weryfikację w oddziale.

Po założeniu konta trzeba będzie przez 4 kolejne miesiące licząc od miesiąca po miesiącu otwarcia konta spełnić po dwa warunki:

  • Zapewnić pojedynczy wpływ na kwotę min. 500 zł
  • Wykonać 1 transakcję kartą lub aplikacją PeoPay
  • Zalogować się do aplikacji mobilnej PeoPay

To wszystko! Pierwsze 100 zł premii otrzymasz za wpływ 500 zł i logowanie do aplikacji PeoPay w pierwszym miesiącu po miesiącu otwarcia konta, kolejne 100 zł otrzymasz z kolei do 31 lipca 2020 r.

50 zł za konto dziecka

Jeśli masz już konto, to możesz teraz przejść do polecenia konta swojemu dziecku, które otrzyma 50 zł premii za spełnienie prostych warunków promocji.

Konto z premią 50 zł w promocji „Rodzicie polecają Konto Przekorzystne dzieciom” może zostać polecone dziecku w wieku od 9 do 17 lat (nieukończone 18 lat).

Konto dla Dziecka z premią 50 zł można założyć w oddziale banku, gdzie trzeba przyjść wraz z dzieckiem.

Premia 50 zł na start zostanie wypłacona na rachunek oszczędnościowy Mój Skarb zakładany wraz z kontem dziecka już za samo założenie konta!

Premia zostanie przekazana do 24-go dnia miesiąca po miesiącu przystąpienia do promocji (czyli założenia konta dziecku w oddziale).

Więcej informacji na temat konta Pekao i konta oszczędnościowego 3% w prześwietleniu promocji Konto Przekorzystne z premią 200 zł.

Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Niesamowicie łatwe 150 zł za eKonto w mBank + do 250 zł w programie poleceń (bez okresu karencji!)

Wielka kumulacja w Banku Pekao SA! 200 zł za konto + do 1500 zł w programie poleceń + 50 zł dla dziecka