w

Roczny pakiet medyczny Medicover o wartości 1188 zł za bezpłatne konto BNP Paribas!

Tego jeszcze nie było! Były już pakiety na siłownię, ale jeszcze nigdy za otwarcie darmowego konta osobistego nie można było zgarnąć nagrody o wartości 1188 zł! Taki właśnie pakiet medyczny Medicover na okres 12 miesięcy otrzymamy za założenie bezpłatnego konta osobistego w BNP Paribas. Jeśli jednak wolisz gotówkę to sprawdź rekordową promocję konta z premią 400 zł.

Ps. Po założeniu konta można też skorzystać z promocji karty kredytowej mamBONUS i zgarnąć kolejne 400 zł do Biedronki + 20 zł w innych bonach.

Promocja trwa do 31 października 2019 r. lub do osiągnięcia limitu 1200 rejestracji. Po tym czasie nie będzie możliwości składania wniosków.

>> ZOBACZ AKTUALNĄ PROMOCJĘ KONTO Z ZYSKIEM 400 ZŁ

Dla kogo?

Z promocji „Konto na Zdrowie” skorzystać mogą osoby, które nie posiadały konta osobistego w BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy. Okres karencji jest więc wyjątkowo krótki!

Nagroda

Nagrodą w promocji jest 12 miesięcy korzystania z Pakietu medycznego Medicover w okresie od 1 stycznia 2020 do 31 grudnia 2020 roku.

Miesięczna wartość pakietu wynosi 99 zł, co daje nam 1188 zł przez okres 12 miesięcy. Zakres pakietu sprawdzicie tutaj.

Jak przystąpić do promocji?

 • Zarejestruj się na stronie promocji zaznaczając znajdujące się tam zgody
 • Następnie przez stronę promocji złóż wniosek o darmowe Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą otwartą na Dzisiaj (polecam jako że jest darmowa po wykonaniu 1 płatności) i usługami bankowości elektronicznej podając te same dane co na stronie promocji i zaznaczając już tylko wymagane zgody
 • Umowę zawrzyj do 7 listopada 2019 r. Od pewnego czasu umowę podpisujemy w szybki sposób za pomocą kodu SMS. Karta do konta zostanie natomiast przesłana kurierem na podany adres. Natomiast konto aktywujemy nadając PIN do karty. 

Jak otrzymać pakiet medyczny Medicover?

 • Pierwszy pakiet medyczny ważny w styczniu 2020 roku otrzymasz w zamian za wykonanie płatności bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 500 zł w listopadzie 2019 r. 
 • Kolejne pakiety ważne w okresie od lutego do grudnia 2020 r. otrzymasz za spełnienie dwóch warunków w każdym z miesięcy grudzień 2019 r. – październik 2020 r.:
  • Wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 500 zł
  • Zapewnienie wpływów na konto wysokości min. 1200 zł (najprościej przelać te środki ze swojego konta w innym banku. Można je przelać z powrotem zaraz po ich otrzymaniu zachowując niezbędną kwotę do wykonania płatności kartą)
Informacja o przyznaniu pierwszego pakietu medycznego zostanie przesłana do 23 grudnia 2019 r. na adres email podany na stronie promocji. Pakiet ten będzie aktywny w styczniu 2020 r.

W kolejnych miesiącach informacja o przyznaniu pakietu zostanie przesłana do 20. dnia miesiąca po miesiącu spełnienia warunków promocji. Np. za warunki spełnione w grudniu 2019 r. informacja zostanie przesłana do 20 stycznia 2020 r. a pakiet będzie ważny w lutym 2020 r.

Wykluczenia:

Z promocji wykluczone są płatności dokonane za pośrednictwem podmiotu trzeciego takiego jak np. BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje płatności Google Pay i Apple Pay) oraz transakcje quasi-cash wykonane w punktach posiadających następujące kody MCC: 7995 – kasyna oraz zakłady bukmacherskie; 8999 – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna; 6012 – instytucje finansowe; 6211 – brokerzy ubezpieczeniowi; 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych; 4111 – usługi transportowe; 4829 – internetowe przekazy pieniężne.

>> ODBIERZ PAKIET MEDYCZNY MEDICOVER <<

Prześwietlenie Konta Otwartego na Ciebie

Konto dla Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj będzie prowadzone bezpłatnie wraz z kartą po wykonaniu 1 płatności bezgotówkowej miesięcznie (a płatności i tak trzeba wykonywać na potrzeby promocji ;-)).

Konto Otwarte na Ciebie to:

 • Bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za prowadzenie Karty Otwartej na Dzisiaj po wykonaniu nią min. 1 transakcji bezgotówkowej na miesiąc lub 3 zł w przeciwnym razie
  • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów BGŻ BNP Paribas i Planet Cash
   • 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów Global Alliance oraz grupy BNP Paribas za granicą
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych przy oddziałach banku
  • 0 zł za pierwszą wpłatę gotówki w miesięcu w oddziale banku
  • 0 zł za sprawdzenie salda w bankomacie

  Dokumenty / linki:

  • Regulamin akcji „Konto na zdrowie”
  • Tabela opłat i prowizji
  0 0 votes
  Article Rating
  Subscribe
  Powiadom o
  guest

  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments

  Co myślisz?

  600 zł premii za Konto Przekorzystne Biznes w Pekao SA

  140 zł premii na start za przetestowanie konta w ING Banku Śląskim (szybka wypłata premii!)