w ,

Ostatnia szansa na skorzystanie z 7 promocji (do zgarnięcia ponad 3000 zł!)

Koniec miesiąca to zazwyczaj ostatni moment na skorzystanie z kilku świetnych promocji bankowych i zgarnięcie kilkuset złotych łatwej premii.

Nie inaczej jest tym razem. Postanowiłem więc zebrać w jeden wpis wszystkie aktywne jeszcze tylko do końca miesiąca promocje.

Korzystając z nich wszystkich zgarnąć można nawet 3000 zł premii! Kończące się promocje to jednak nie wszystkie akcje, z których możemy obecnie skorzystać. Na stole leży zdecydowanie wyższa kwota.

Odsyłam tutaj do strony Aktywne promocje bankowe, na której znajdziesz kilkanaście promocji. Zachęcam do wybrania najlepszych promocji dla siebie.

Rekordowe 200 zł w Pekao S.A. + 3% dla chętnych

Zacznę od rekordowej promocji Banku Pekao S.A., który za założenie Konta Przekorzystnego i spełnienie prostych warunków zapłaci 200 zł premii! Jest to promocja, która w sierpniu cieszy się największą popularnością na blogu.

Oprócz premii, możemy tutaj ulokować oszczędności na 3% w skali roku do kwoty 30 000 zł i okres 6 miesięcy.

Jak otrzymać 200 zł na start?

 • Do 31 sierpnia 2019 r. wypełnij wniosek online o Konto Przekorzystne i również do końca sierpnia zawrzyj umowę o konto. Najszybciej, bez wizyty w oddziale dokonany tego za pomocą biometrii. 
 • We wrześniu:
  • Zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 500 zł (najłatwiej zrobić przelew z własnego konta w innym banku)
  • Wykonaj min. 1 transakcję bezgotówkową przy użyciu karty debetowej lub aplikacji PeoPay
 • W październiku, listopadzie i grudniu spełnij te same warunki co we wrześniu, czyli zapewnij wpływ 500 zł i wykonaj jedną płatność kartą.

Za spełnienie dwóch warunków we wrześniu otrzymamy 100 zł premii. Kolejne 100 zł bank wypłaci za powtórzenie tych czynności w październiku, listopadzie i grudniu.

Pierwsza nagroda zostanie przekazana do 15 października, druga zostanie natomiast przekazana do 15 stycznia 2020 roku, kiedy to będziecie mogli zdecydować, czy konto spełnia Wasze wymagania i je zostawiacie czy też je zamykacie.

>> PEŁNE PRZEŚWIETLENIE PROMOCJI PEKAO S.A. <<

Dodatkowe 50 zł za konto dziecka

Bank wynagrodzi też nas premią 50 zł za założenie konta dziecku w wieku od 9 do 17 lat.

Warunki do zgarnięcia obu premii są niesamowicie proste!

Dziecko otrzyma premię za samo założenie Konta Przekorzystnego dla Młodych z rachunkiem oszczędnościowym Mój Skarb.

Tutaj natomiast wymagana będzie wizyta w oddziale banku do jutra (czyli do 30 sierpnia 2019 r.). Nagroda zostanie przekazana do 24-go października.

>> PRZEŚWIETLENIE AKCJI KONTA DZIECKA W PEKAO S.A. <<150 zł za konto Alior Bank + szansa na iPhone XS max + do 240 zł moneyback + 3% dla chętnych

Ciekawą promocję znajdziemy w Alior Banku, gdzie za konto otrzymamy 150 zł premii na start + szansą na dodatkowe 50 zł w programie Priceless Specials (jeśli bank ruszy z kolejną akcją i łatwą pulą punktów za rejestrację karty).

Organizator akcji przygotował konkurs dla uczestników promocji w ramach którego wygrać można iPhone’a XS Max lub jeden ze 100 bonów do Biedronki o wartości 150 – 450 zł!

Warto wspomnieć jeszcze o dwóch zaletach konta: o koncie oszczędnościowym na 3% oraz do 240 zł moneyback od płatności mobilnych rocznie (20 zł / miesiąc).

Jak otrzymać 150 zł premii?
 • W ciągu 60 dni od otwarcia konta spełnij warunek aktywności konta
  • Aktywuj aplikację mobilną Alior Banku
  • Wybierz minimum jedną korzyść do Konta (np. konto oszczędnościowe 3%, moneyback od płatności mobilnych czy bezpłatne bankomaty w Polsce)
  • Zapewnij wpływ na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł (polecam od razu przelać 1500 zł, które jest wymagane do zwolnienia z opłaty za konto)
  • Wykonaj co najmniej 3 płatności bezgotówkowe kartą lub BLIKiem w sklepach stacjonarnych lub przez Internet na dowolną kwotę

Nawet 680 zł w kumulacji promocji Santander

Wielka kumulacja promocji trwa w Santander Bank Polska.

Do zgarnięcia jest tutaj łatwe 230 zł na start: 150 zł w formie bonów do Biedronki + 80 zł za skorzystanie z polecenia (możesz wykorzystać mój pewny kod polecający: 1008726893).


Kolejna część premii w wysokości 150 zł dotyczy osób, które zechcą przekazywać wynagrodzenie na nowo założone konto.

Ostatnia część premii to 300 zł moneyback za płatności kartą.

Aktualizacja: Zobacz najnowszą promocję Konta Jakie Chcę w Santander z jeszcze wyższą premią!

250 zł za konto w Credit Agricole + nawet 500 zł za polecanie konta znajomym

Credit Agricole ruszył z kolejną promocją Konta dla Ciebie z premią 250 zł na start: 200 zł za przeniesienie niepotrzebnego konta z innego banku oraz 50 zł za podanie kodu polecającego podczas zakładania konta.

Aby otrzymać 250 zł premii:

 • Do 31 sierpnia 2019 r. złóż wniosek o Konto dla Ciebie wraz z kartą debetową wybierając premię za przeniesienie konta i wyrażając zgody marketingowe
  • Przygotuj numer rachunku w innym banku, które chcesz zamknąć i przenieść
  • Podaj kod polecający, aby zgarnąć dodatkowe 50 zł premii
  • Bank może też wymagać podania nazwy i adresu instytucji przekazującej wynagrodzenie (aby nie wpływało ono na zamykane konto). Na potrzeby promocji nie ma potrzeby rzeczywistej zmiany i wpływu wynagrodzenia
  • Przez 3 kolejne miesiące zapewnij wpływy w wysokości min. 3000 zł (aby otrzymać 300 zł premii) lub min. 1000 zł (aby otrzymać 100 zł premii)
   • Pierwszy wpływ możesz zapewnić w miesiącu otwarcia konta lub w kolejnym miesiącu.
   • Przez wpływy rozumie się wpłaty gotówkowe w oddziale lub przelewy od innej osoby z innego banku niż Credit Agricole (najlepiej sprawdzi się więc przelew od znajomego lub kogoś z rodziny)


  1700 zł za iKonto Biznes w Alior Banku

  Osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą zgarnąć nawet do 1700 zł premii, z czego 200 zł premii gwarantowanej otrzymamy od Super Express oraz 1500 zł za aktywne korzystanie z konta o Alior Banku.

  Realnie zyskamy ok. 1100 zł za podstawowe czynności, które i tak byśmy musieli wykonać (płatność ZUS, US, płatności kartą, przelewy).

  4% do 30 000 zł w Nest Bank

  Ostatnia promocja spodobać się może osobom szukającym miejsca dla swoich oszczędności. Na koncie Nest Banku dzięki trwającej promocji będzie można ulokować łącznie 30 tys. zł na rekordowe 4% w skali roku.


  0 0 votes
  Article Rating
  Subscribe
  Powiadom o
  guest

  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments

  Co myślisz?

  400 zł do sklepów morele.net z darmową kartą Citi Simplicity

  HIT! Rekordowe 730 zł premii za Konto Jakie Chcę w Santander Bank!