w

250 zł na start za Konto dla Ciebie w Credit Agricole + nawet 500 zł na JakOszczedzic.pl

Credit Agricole ruszył z kolejną promocją Konta dla Ciebie z premią 250 zł na start: 200 zł za przeniesienie niepotrzebnego konta z innego banku oraz 50 zł za podanie kodu polecającego podczas zakładania konta.

To jeszcze nie wszystko! Czytelnicy JakOszczedzic.pl mają kolejną do wymiany swoich kodów polecających i zgarnięcia premii nawet do 500 zł za polecanie konta kolejnym osobom. Na blogu wymienionych już zostało kilkaset kodów.

Łącznie do zgarnięcia jest więc nawet 300 zł premii! (200 zł premii podstawowej + 50 zł za skorzystanie z polecenia + 50 zł za polecenie konta kolejnej osobie na blogu).

Promocja trwa do 31 sierpnia 2019 r.

250 zł premii za przeniesienie konta i 3 wpływy

Warunki promocji są niezwykle proste! Wystarczy przenieść niepotrzebne konto z innego banku i następnie zasilić je przez trzy kolejne miesiące kwotą w wysokości min. 3000 zł. Tym wpływem może być wpłata gotówkowa lub przelew od innej osoby z innego banku (np. od męża, siostry, brata, ojca, matki, itd.).

Bardzo dobrze sprawdzi się tutaj niepotrzebne konto z innej promocji, które i tak planowaliśmy zamknąć. Credit Agricole załatwi za nas wszystkie formalności związane z zamknięciem starego konta.

Credit Agricole wymagać też będzie podania nazwy i adresu instytucji przelewającej nam wynagrodzenie (tak, żeby nie wpływało ono na stare, zamykane konto). Na szczęście po wypełnieniu tego druku nie ma potrzeby, aby wynagrodzenie rzeczywiście wpływało na nowo założone konto.

Dla kogo?

Promocja przeznaczona jest dla osób, które nigdy wcześniej nie korzystały z promocji konta z premią na start oraz od 1 kwietnia 2018 roku nie posiadają konta w Credit Agricole.

Aby otrzymać 250 zł premii:

 • Do 31 sierpnia 2019 r. złóż wniosek o Konto dla Ciebie wraz z kartą debetową wybierając premię za przeniesienie konta i wyrażając zgody marketingowe
  • Przygotuj numer rachunku w innym banku, które chcesz zamknąć i przenieść
  • Podaj kod polecający, aby zgarnąć dodatkowe 50 zł premii
  • Bank będzie też wymagał podania nazwy i adresu instytucji przekazującej wynagrodzenie (aby nie wpływało ono na zamykane konto). Na potrzeby promocji nie ma potrzeby rzeczywistej zmiany i wpływu wynagrodzenia
 • Przez 3 kolejne miesiące zapewnij wpływy w wysokości min. 3000 zł (aby otrzymać 300 zł premii) lub min. 1000 zł (aby otrzymać 100 zł premii)
  • Pierwszy wpływ możesz zapewnić w miesiącu otwarcia konta lub w kolejnym miesiącu.
  • Przez wpływy rozumie się wpłaty gotówkowe w oddziale lub przelewy od innej osoby z innego banku niż Credit Agricole (najlepiej sprawdzi się więc przelew od znajomego lub kogoś z rodziny)

  Czas w którym otrzymamy premię 200 zł za przeniesienie konta zależy od tego, kiedy zapewnimy trzeci wpływ (muszą to być trzy różne miesiące). Dlatego też polecam pierwszy wpływ zapewnić już w miesiącu otwarcia konta, aby wcześniej otrzymać premię – zostanie ona przekazana do końca miesiąca po miesiącu zapewnienia trzeciego wpływu na konto.

  50 zł premii w Programie Poleceń Credit Agricole

  W ramach III edycji programu poleceń Credit Agricole obie strony, tj. polecający i polecany otrzymają po 50 zł w zamian za skuteczne polecenie.

  Warunki do otrzymania premii 50 zł z polecenia są tożsame z warunkami do otrzymania premii 200 zł na start. Należy złożyć wniosek o konto osobiste w Credit Agricole podając kod polecający (aby otrzymać wiarygodny kod polecający wypełnij poniższy formularz lub napisz do mnie na FB lub na maila).

  Wypełniając wniosek o konto wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowych. Umowę o konto trzeba zawrzeć w ciągu 30 dni od wypełnienia wniosku.

  Premię z polecenia otrzymamy do 25. dnia miesiąca po miesiącu zapewnienia trzeciego wpływu na konto (trzeba zapewnić wpływy w wysokości min. 1000 zł przez trzy kolejne miesiące).

  >> Masz już kod? Załóż Konto z premią do 250 zł <<

  Polecaj z JakOszczedzic.pl i zgarnij jeszcze 50 zł!


  Uczestnicy promocji i czytelnicy JakOszczedzic.pl mogą skorzystać z możliwości wzajemnego polecania konta z szansą na dodatkowe 100 zł premii (50 zł z polecenia + 50 zł za polecenie konta kolejnej osobie).

  Pamiętaj, że Kod Polecający można przekazać kolejnej osobie najwcześniej kolejnego dnia po dniu przystąpienia do Programu Poleceń.

  Aby wygenerować swój kod polecający trzeba przystąpić do Programu Poleceń w placówce banku lub w aplikacji mobilnej CA24 Mobile.
  Jeśli masz już konto w Credit Agricole (i swój kod polecający), to możesz polecać konto innym czytelnikom JakOszczedzic.pl. Wystarczy w tym celu wypełnić formularz polecający, a kody zostaną przekazane kolejnym zgłaszającym się osobom.
  W pierwszej kolejności brane są kody uczestników promocji na blogu, w drugiej kolejności przekazywane są natomiast kody subskrybentów Newslettera JakOszczedzic.pl (wysyłanego średnio raz na tydzień). Jeśli jeszcze nie zapisałeś się na newsletter to możesz to zrobić teraz.

  Konto dla Ciebie w Credit Agricole

  Konto dla Ciebie to proste warunki zwalniające z podstawowych opłat za prowadzenie konta, karty i wszystkie bankomaty w Polsce.

  Wystarczy podobnie jak w Banku Millennium i Envelo Bank zapewnić miesięczne wpływy w wysokości min. 1000 zł oraz wykonać jedną płatność kartą lub BLIKiem.

  Konto dla Ciebie to:

  • 0 zł za prowadzenie konta po spełnieniu wyżej opisanych warunków lub 7 zł w przeciwnym razie
  • 0 zł za kartę do konta po spełnieniu ww. warunków lub 9 zł w przeciwnym razie
  • 0 zł za wszystkie bankomaty w Polsce po spełnienie ww. warunków lub 5 zł w przeciwnym razie
  • 0 zł za polecenia zapłaty
  • 0 zł za zlecenia stałe

  Dokumenty:

  • Regulamin promocji „Letnie korzyści dla Ciebie”
  • Regulamin programu Poleceń III, edycja 1
  • Tabela opłat i prowizji
  0 0 votes
  Article Rating
  Subscribe
  Powiadom o
  guest

  0 komentarzy
  najstarszy
  najnowszy oceniany
  Inline Feedbacks
  View all comments

  Co myślisz?

  200 zł za Nest Konto w Nest Bank oraz lokata 4% i konto oszczędnościowe 5,7% dla chętnych

  18 zł za dwa zakupy w aplikacji mobilnej Allegro (tylko do niedzieli!)