w

IV edycja programu „Polecam Proste Zasady” w Getin Bank! 50 zł na start + do 500 zł za polecenie konta + 3,4 – 3,5% w skali roku

Getin Bank ruszył z IV edycją programu poleceń „Polecam Proste Zasady”.

Zasady są niezmiennie, za założenie konta Proste Zasady otrzymamy 50 zł premii na start. Dodatkowo za każde polecone konto otrzymamy 100 zł premii (np. dzięki łańcuszkowi poleceń JakOszczedzic.pl). Łącznie zyskać można nawet 550 zł zakładając konto a następnie polecając je pięciu osobom.

Dlaczego warto założyć Konto Proste Zasady w Getin Bank?! Pierwszym powodem jest oczywiście premia w ramach programu poleceń. Kolejny powód to świetna lokata mobilna 4% oraz konto oszczędnościowe na 3,5% i 3,4% w skali roku. Samo konto osobiste to niesamowicie prosty warunek zwalniający z wszystkich podstawowych opłat (wystarczy 1 płatność kartą).

Ps. Uczestnikom poprzedniej edycji programu przypominam o spełnieniu warunków do otrzymania premii 50 zł + 100 zł (tj. zapewnieniu trzech wpływów po 1000 zł).

IV edycja Programu trwa do 31 lipca 2019 r.

Zobacz też aktualną edycję programu poleceń trwającą do 31 października 2019 r.:

→ Przejdź do: 600 zł zwrotu (10% moneyback) za VeloKonto

50 zł w IV edycji Programu „Polecam Proste Zasady”

IV edycja program poleceń „Polecam Proste Zasady” trwać będzie aż do 31 lipca 2019 r, dzięki czemu masz dużo czasu na zwiększenie premii nawet do 550 zł poprzez polecenie konta znajomym. Pierwsze 100 zł za polecenie konta masz szansę otrzymać korzystając z łańcuszka poleceń JakOszczedzic.pl (patrz dalej).

Warunek do otrzymania premii 50 zł na start jest banalnie prosty. Oprócz podania kodu polecającego podczas składania wniosku oraz wyrażenia zgód marketingowych, jest to zapewnienie trzech wpływów w wysokości 1000 zł (może to być przelew z Twojego konta w innym banku).

Kod polecający otrzymasz wypełniając formularz odbioru premii 50 zł lub pisząc do mnie przez formularz kontaktowy lub na jakoszczedzic.pl@gmail.com).

Po założeniu konta, w odpowiedzi możesz przekazać mi swój kod, który zostanie przekazany kolejnym czytelnikom JakOszczedzic.pl. Dzięki temu każdy powinien otrzymać 150 zł premii na start.

Dla kogo?

Program Poleceń przeznaczony jest dla osób, które nie posiadają konta w Getin Banku od dnia 30.04.2019 roku do dnia przystąpienia do promocji. Okres karencji jest więc kolejny raz zaskakująco krótki 😉

Warunkiem skorzystania z programu jest też wyrażenie i utrzymanie Zgód marketingowych do dnia wypłaty Nagrody (na użycie przez Bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego oraz na otrzymywanie od Banku informacji handlowych drogą elektroniczna).

Trzeba też wyrazić zgodę na przekazanie przez Bank Obecnemu Klientowi informacji objętych tajemnicą bankową niezbędnych do uzyskania przez Obecnego Klienta Nagrody, tj. o zawarciu umowy o Konto Osobiste, odstąpieniu od tej umowy, a także o wykonaniu lub nie wykonaniu operacji na rachunku objętym promocją. Inaczej bank nie mógłby przekazań premii polecającemu.

Jak otrzymać 50 zł premii na start?

 • Do 31 lipca 2019 r. złóż wniosek o Konto Proste Zasady wyrażając zgody marketingowe i podając kod polecający z IV edycji programu poleceń. Miejsce na kod znajduje się w drugim etapie wniosku o konto:
 • Konto musi zostać aktywowane przed końcem promocji, tj. do 31 lipca 2019 r.
 • Przez trzy kolejne, pełne miesiące zasil konto jednorazowym przelewem na kwotę min. 1000 zł przy czym może to być przelew z Twojego konta w innym banku i tego samego dnia możesz przelać te pieniądze z powrotem

Kiedy otrzymam 50 zł premii?

Premię 50 zł za skorzystanie z kodu polecającego otrzymasz na konto otwarte w promocji do końca miesiąca następującego po miesiącu zapewnienia trzeciego wpływu na konto. Warunki programu są więc niesamowicie proste do spełnienia.

Coraz więcej osób przekonuje się, że Nowy Getin Bank mocno podwyższył standardy obsługi i oferta banku jest naprawdę bardzo konkurencyjna! Osobiście trzymam tutaj połowę swoich oszczędności.

Nawet 500 zł za polecanie konta znajomym (100 zł w programie poleceń na JakOszczedzic.pl)

Premia 50 zł na start to tylko mała część tego, co można zyskać.

Po założeniu konta możecie polecić konto kolejnym osobom zyskując 100 zł za każde z pierwszych 5 poleceń (max. 500 zł w każdej edycji programu).

Na blogu JakOszczedzic.pl funkcjonuje łańcuszek poleceń. Każda osoba, która do mnie napisze w sprawie kodu poleceń i następnie założy konto przez bloga, może po podpisaniu dokumentów przez kuriera i aktywacji konta, przesłać do mnie swój kod, a przekażę go kolejnym chętnym.

Aby otrzymać kod polecający wypełnij formularz odbioru kodu (patrz niżej), lub napisz do mnie na jakoszczedzic.pl@gmail.com, na Facebooku lub przez formularz kontaktowy.

Dzięki temu każdy powinien zyskać po 150 zł premii. O ile tylko każdy będzie uczciwie wykorzystywał kod poprzedniej osoby. Do tej pory z programu poleceń skorzystało już około 300 osób.

Lokata mobilna 4%, konto oszczędnościowe 3,5% i 3,4%

Jednym z głównych powodów do założenia Konta Proste Zasady w Getin Bank jest możliwość ulokowania oszczędności na najlepszym na rynku koncie oszczędnościowym na 3,5% w skali roku do 10 000 zł na 12 miesięcy oraz 3,4% w skali roku do 400 000 zł dla nowych środków na okres 4 miesięcy.

Jeśli preferujecie lokowanie oszczędności na lokatach, to Getin Bank ma dwie świetne propozycje: Lokatę Mobilną 4% oraz Lokatę na nowe środki na 3,5% w skali roku.

Czas trwania lokaty mobilnej to 3 miesiące, a maksymalnie można na niej ulokować kwotę 20 tys. zł. Natomiast lokatę na nowe środki założymy na okres 4 miesięcy. Promocyjnemu oprocentowaniu podlegają nowe środki na dzień 6 stycznia 2019 r.

Pełna kwota oszczędności (410 tys. zł będzie podlegała gwarancjom BFG (Bankowego Funduszu Gwarancyjnego).

Więcej na temat powodów do założenia konta pisałem w zeszłym tygodniu.

Konto oszczędnościowe w Getin Bank to:

 • Oprocentowanie: 3,4% w skali roku
 • Okres obowiązywania: 4 miesięcy (122 dni)
 • Kwota maksymalna: 400 tys. zł
 • Kapitalizacja: miesięczna
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie
 • 0 zł za pierwszy przelew w miesiącu
 • Wypłata środków nie powoduje utraty odsetek
 • Obowiązuje dla nowych środków ponad saldo oszczędności na dzień 2.04.2019 r.

Konto Proste Zasady w Getin Bank

Konto Proste Zasady w Getin Bank to jeden prosty warunek (1 płatność kartą miesięcznie) i wszystkie podstawowe usługi mamy za 0 zł (prowadzenie konta za darmo wraz z kartą debetową i wszystkimi bankomatami w Polsce).

Osoby do ukończenia 26. roku życia to nie muszą spełniać nawet tego prostego warunku do zwolnienia z opłat!

Konto Proste Zasady to:

 • 0 zł za prowadzenie konta po wykonaniu 1 płatności kartą miesięcznie
  • Bezwarunkowe 0 zł dla osób w wieku od 18 do 26 lat
  • 8 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wydanie i prowadzenie karty debetowej
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty
 • Lokata mobilna 4% i lokata na nowe środki 3,5%
 • Konto oszczędnościowe 3,5%
 • Program Priceless Specials dla posiadaczy kart MasterCard
 • Płatności BLIK
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

200 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas (+ 400 zł za kartę kredytową!)

200 zł za kartę kredytową w majówkowej promocji Banku Millennium (+200 zł za konto)