w

250 zł w gotówce lub 160 zł na Pyszne.pl za kartę kredytową Visa w ING Banku Śląskim (+ 140 zł za konto osobiste)

ING Bank Śląski ruszył z dwiema promocjami kart kredytowych.

Pierwsza promocja z premią 250 zł na start przeznaczona jest dla wszystkich, natomiast druga z niższą premią 160 zł na Pyszne.pl dostępna jest dla zaproszonych klientów posiadających konta osobiste w tym banku.

Z uwagi na korzystniejsze warunki, w dalszej część zajmę się pierwszą promocją. Drugim powodem jest to, że połączyć ją można z premią za założenie konta osobistego (140 zł za Konto Direct oraz 140 zł za Konto Mobi dla młodych) zyskując łącznie 390 zł premii w ING Banku Śląskim (konto osobiste należy założyć najpierw).

Promocja 250 zł za kartę Mastercard trwa do 29 kwietnia 2019 r. lub do osiągnięcia 3600 uczestników.

250 zł za 10 płatności kartą kredytową Mastercard

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja ING przeznaczona jest dla osób, które od 1.10.2018 roku nie posiadają karty kredytowej w ING Banku Śląskim. Okres karencji jest więc wyjątkowo krótki!

Oczywiście, aby bank przyznał kartę kredytową, należy dodatkowo spełnić wymagania finansowe stawiane przez bank i udowodnić osiągane dochody.

Jak otrzymać 250 zł na start?

Wystarczy w czasie trwania promocji, tj. do 29 kwietnia 2019 r. lub do osiągnięcia limitu 3600 uczestników promocji złożyć wniosek o kartę kredytową Mastercard w ING Banku Śląskim i do 30 kwietnia 2019 r. podpisać umowę o kartę.

Można tego dokonać w placówce banku, przez infolinię banku lub za pomocą systemu bankowości elektronicznej Moje ING.

Ważne, aby podczas wnioskowania o kartę kredytową Mastercard podać kod promocyjny KM190417922. Niestety ale bez podania kodu premia przejdzie Ci koło nosa!

Jeśli otrzymałeś/aś kartę kredytową Mastercard to teraz jest już z górki 😉

Wystarczy w każdym z miesięcy od maja do września 2019 roku wykonać min. 2 płatności kartą (czyli łącznie 10 płatności) Za każdy miesiąc spełnienia warunków otrzymasz 50 zł premii (łącznie 250 zł).

Kartę zatrzymaj co najmniej do 31 października 2019 roku. Po tym okresie możesz zdecydować, czy kartę zachować czy ją zamknąć.
Z regulaminu:

Transakcja płatnicza, transakcje – są to dokonane przy użyciu Karty transakcje bezgotówkowe, gotówkowe, przelewy kartowe, transakcje Polecenia przelewu w ciężar Rachunku karty, transakcje Polecenia Zapłaty w ciężar Rachunku karty, a także transakcje na odległość, niewymagające fizycznego przedstawienia Karty w szczególności: telefoniczne, pocztowe i przez internet.

Karta kredytowa Mastercard w ING Banku Śląskiego

Promocja dotyczy założenia karty kredytowej Mastercard, która będzie prowadzona bezpłatnie po wykonaniu nią w ciągu roku płatności na łączną kwotę 6000 zł, tj. 500 zł miesięcznie.

Natomiast z poprzednich promocji wiemy, że zamknięcie karty przed upływem roku nie spowoduje naliczenia opłaty nawet w przypadku nie spełnienia w/w warunku (trochę to dziwne, bo zachęca klientów do zamykania kart).

Linki / dokumenty:
  • Regulamin promocji „250 zł z kartą kredytową Mastercard w ING”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

10 zł za zakupy od 120 zł w aplikacji Allegro (tylko do poniedziałku!)

Ostatnia chwila na odebranie smartfonu XIAOMI REDMI 6A za kartę Citi Simplicity w Citibank !