w

Testuj kapsułki lub żel do prania Bryza za darmo (do 27,99 zł zwrotu)

Długo nie trzeba było czekać na kolejną promocję typu „Testuj za darmo”.

Wraz z wejściem na rynek nowego produktu marki Bryza mamy okazję do przetestowania kapsułek i/lub żeli Bryza i otrzymania aż 27,99 zł zwrotu!

Zobacz też pozostałe promocje z serii „Testuj za darmo”: Duck ze zwrotem 15 zł i 18,99 zł za pastę Parodontax oraz płyn do płukania Coccolino Inntense ze zwrotem 10 zł.

Promocja trwa od 7 marca do 30 kwietnia 2019 roku lub do wyczerpania puli 3000 zgłoszeń.

27,99 zł zwrotu za kapsułki lub żel do prania Bryza

Wysokość zwrotu jest tym razem wyjątkowo wysoka, przez co można też przypuszczać możliwe szybsze zakończenie akcji. Wysokość zwrotu będzie uzależniona od zakupionego produktu i wyniesie od 9,99 zł do 27,99 zł.

Zasady promocji znów są bardzo proste: dokonujemy zakupów odpowiednich produktów, zachowujemy paragon, rejestrujemy zgłoszenie i czekamy na zwrot pieniędzy 😉

Aby otrzymać do 27,99 zł zwrotu za produkty Bryza:

  • Do 30 kwietnia 2019 r. lub do wyczerpania puli 3000 wniosków dokonaj zakupu kapsułek lub żelu do prania Bryza (patrz lista w dalszej części wpisu)
  • Następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej konkursbryza.pl wyrażając znajdujące się tam zgody oraz załączając skan lub zdjęcie paragonu lub faktury potwierdzającej zakup kapsułek lub żelu do prania Bryza ( formacie JPG, PNG lub GIF o wielkości do 5 MB)

Na podanego w zgłoszeniu maila otrzymasz potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia.

Przekazanie zwrotów będzie dokonywane na bieżąco w miarę spływu zgłoszeń, nie wcześniej jednak niż 21 dni po dokonaniu prawidłowego zgłoszenia do promocji i nie później niż do dnia 13.06.2019 r.

Produkty biorące udział w promocji to:

Z regulaminu:

Jedna osoba oraz osoby z jednego gospodarstwa domowego (przez termin „gospodarstwo domowe” organizator rozumie ten sam adres korespondencyjny uczestników promocji lub ten sam numer rachunku bankowego) mogą w ramach promocji otrzymać tylko i wyłącznie jeden zwrot pieniędzy. W przypadku przesłania więcej niż jednego zgłoszenia od jednej osoby lub osób z jednego gospodarstwa domowego, rozpatrywane będzie tylko pierwsze dostarczone do organizatora zgłoszenie (liczy się data wpływu zgłoszenia). Dotyczy to również sytuacji, w której jeden uczestnik, będzie zgłaszać się podając różne dane i zakwalifikuje się do więcej niż jednego zwrotu pieniędzy. W takiej sytuacji, po weryfikacji danych osobowych uczestników, dany uczestnik otrzyma tylko i wyłącznie jeden zwrot.

Natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, aby do promocji zachęcić rodzinę czy znajomych 😉

Ps. Dajcie znać w których sklepach można znaleźć produkty Bryza biorące udział w promocji!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Nawet 750 zł za założenie darmowej karty Citi Siplicity w Citibank (350 zł w punktach Priceless Specials + 400 zł zwrotu na Booking.com)

Wielka kumulacja w Banku Millennium: 200 zł za Konto 360º + 200 zł za kartę Impresja + 3 bilety do kina za konto dziecka + 2,7% na koncie oszczędnościowym