w ,

Najlepszy moment na 140 zł za konto ING Banku Śląskim (+300 zł za kartę kredytową)

Obiecałem przypomnieć Wam o najlepszym momencie do skorzystania z flagowej promocji konta osobistego w ING Banku Śląskim.

Jeszcze tylko do niedzieli, 31 marca 2019 r. trwać będzie aktualna edycja akcji i to właśnie teraz jest najlepszy moment do skorzystania z promocji z uwagi na krótszy okres spełniania warunków 😉

Do zgarnięcia jest 140 zł w zamian za otwarcie konta i spełnienie trzech warunków promocji. Warto od razu dodać, że Konto Direct będzie prowadzone za 0 zł bez karty / z kartą mobilną lub warunkowo ze zbliżeniową kartą debetową.

Dodatkowo skorzystać można z promocji karty kredytowej Mastercard i zgarnąć 300 zł premii (patrz prześwietlenie promocji). Łącznie więc do zyskania jest nawet 540 zł w ING Banku Śląskim.

140 zł, 120 zł lub 100 zł za Konto Direct


W ramach promocji ING Banku Śląskiego otrzymasz 100, 120 lub 140 zł premii na start za przetestowanie konta osobistego Direct.

Za spełnienie podstawowego warunku płatności kartą otrzymasz 100 zł premii, jeśli dodatkowo minimum trzy płatności zostaną wykonane BLIKiem to otrzymasz kolejne 20 zł, natomiast jeśli w czasie trwania promocji zapewnisz co najmniej jeden wpływ wynagrodzenia to otrzymasz trzecią premię w wysokości 20 zł co daje łącznie 140 zł premii.

Jeśli nie masz jeszcze ukończonych 26 lat, to możesz z kolei skorzystać z jeszcze prostszej promocji do nowego Konta Mobi dla młodych. Tutaj również do zgarnięcia jest 140 zł łatwiejszej premii.

Dla kogo?

Promocja przeznaczona jest dla osób, które w okresie od 28 lutego 2017 r. do 31 grudnia 2018 r. nie posiadały lub nie były współposiadaczami konta osobistego w ING Banku Śląskim.

Jak otrzymać premię podstawową 100 PLN?Aby otrzymać 100 zł premii:

 • Do 31 marca 2019 r. przejdź na dedykowaną stronę promocji i złóż wniosek o konto wraz z kartą oraz darmowym otwartym kontem oszczędnościowym
 • Do 30 czerwca 2019 r. wykonaj płatności bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1000 zł za pomocą karty lub BLIK’a.

To wszystko! Wystarczy już tylko utrzymać konto wraz z kartą do dnia wypłaty nagrody, tj. do 10 lipca 2019 roku. Premia zostanie wypłacona na rachunek konta oszczędnościowego (Otwarte Konto Oszczędnościowe).
Wskazówka:

Płatności najlepiej podzielić na trzy miesiące, aby przy okazji spełnić warunki zwalniające z opłaty za konto. 

Dlatego też zalecam w każdym Okresie rozliczeniowym (w ING trwa on od 29-go dnia miesiąca do 28-go dnia kolejnego miesiąca) wykonać płatności na kwotę co najmniej 300 zł.

Czyli od 29 marca do 28 kwietnia wykonujemy płatności na kwotę 334 zł, od 29 kwietnia do 28 maja na 333 zł oraz w okresie od 29 maja do 28 czerwca na 333 zł.

Jak otrzymać 20 zł lub 40 zł premii dodatkowej?

Pierwszą część mamy już za sobą. Warto jednak zainteresować się drugą częścią promocji i zgarnąć pełną premię 140 zł.

II część premii w wysokości 20 zł otrzymamy za wykonanie min. 3 transakcji bezgotówkowych BLIKiem za zakupy w Internecie do 30 czerwca 2019 roku. Co istotne, płatności te będą wliczane do warunków otrzymania nagrody podstawowej.

III część premii zostanie z kolei przekazana w zamian za zapewnienie min. jednego wpływu wynagrodzenia na kwotę min. 1000 zł do 30 czerwca 2019 r.

Wynagrodzenie nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem
jest klient indywidualny. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku

Istnieje zatem szansa, że przelew od osoby z rodziny z tytułem „Wynagrodzenie” zostanie uznany. Najlepiej jakby taki przelew został przekazany za pomocą szybkiego przelewu Bluecash 😉

Nie zaszkodzi spróbować, jeśli nie macie możliwość przekierowania wynagrodzenia na nowo założone konta w ING.

Prześwietlenie Konta z Lwem Direct


Konto z Lwem Direct jest dobrą propozycją dla osób, które miesięcznie płacą kartą min. 300 zł lub nie potrzebują karty do konta (wystarczy im karta wirtualna w telefonie).

Trzeba jedynie pamiętać, że okres rozliczeniowy w ING Banku Śląskim trwa od 29-go dnia miesiąca do 28-go dnia następnego miesiąca. W tym to okresie musimy wykonać płatności na wspomnianą kwotę 300 zł, a konto z kartą będzie za darmo.

Po otrzymaniu premii 10 lipca 2019 r. decydujesz, czy konto spełnia Twoje wymagania i będziesz nadal z niego korzystać, czy też chcesz je po prostu zamknąć.

Przypomnę, że konto będzie prowadzone bezwarunkowo bezpłatnie jeśli zrezygnujemy z karty debetowej. Karty nie można jednak usunąć do dnia otrzymania premii, inaczej premia przepadnie!

W przeciwnym razie musisz spełnić warunek wykonania płatności kartą na łączną kwotę 300 zł w okresie rozliczeniowym.

Konto z Lwem Direct:
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę do konta po wykonaniu płatności na łączną kwotę min. 300 zł 
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz Planet Cash
 • 0 zł za pierwszą wypłatę z bankomatów obcych
  • 2,50 zł za kolejne wypłaty
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego
 • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty
 • 2,5% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym w promocji „Bonus na Start”
Linki / dokumenty:
 • Regulamin promocji „Do 140 zł za otwarcie konta”
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Przypomnienie: Przed weekendem wycofaj środki z Konta Oszczędnościowego 2,7% w Banku Millennium

Konto dla Ciebie w Credit Agricole z premią 350 zł na start (+ 50 zł do 500 zł w akcji polecaj na JakOszczedzic.pl!)