w

Konto Mobi w ING Banku Śląskim [Recenzja i opinie]

ING Konto Mobi
Właśnie zdałem sobie sprawę, że na łamach bloga JakOszczedzic.pl nie pisałem jeszcze o nowym produkcie ING Banku Śląskiego jakim jest Konto MOBI dla młodych (osób do 26 lat).

Jako zachętę do założenia i przetestowania konta, ING Bank Śląski dorzuca 160 zł łatwej premii dla nowych klientów, którzy spełnią proste warunki promocji (7 płatności kartą, 3 płatności BLIK i 2 przelewy BLIK).


Co najważniejsze, Konto Mobi wypróbujesz za darmo bez żadnych zobowiązań! 


Jeśli po zgarnięciu 160 zł uznasz, że nie chcesz używać tego konta, możesz je po prostu zamknąć, bez żadnych pytań.

Konto Mobi w ING Bank Śląski z premią 160 zł

Konto Mobi: Moje ING

ING Bank Śląski ma dosyć specyficzny system bankowości „Moje ING”. Nie wszystkim musi przypaść on do gustu, jednak można się do niego przyzwyczaić po jakimś czasie.

Moje ING w dosyć oryginalny sposób pokazuje nasze finanse oraz historię ostatnich transakcji. Poniżej przedstawiam zrzuty ekranu z okna logowania i głównego ekranu Moje ING:

Moje ING - logowanie
Moje ING - strona główna

W zakładce „Moje finanse” znajdziemy zestawienie naszych kont osobistych, oszczędnościowych oraz o kartach i funduszach:

Moje ING - moje finanse

W Moje ING znajdziemy zakładkę „Oferta ING”, która daje możliwość wnioskowana o nowe konto, kartę, lokaty, kredyty i pożyczki. Znajdziemy tutaj również informacje o aktualnych promocjach banku, założymy rachunek funduszy inwestycyjnych lub odłożymy na emeryturę (IKE, IKZE):

Moje ING - oferta

Moje ING Online to jeszcze więcej możliwości w zakładce „Usługi i narzędzia”. Znajdziemy tutaj podstawowe funkcjonalności zarządzania płatnościami, zarządzania finansami oraz usługi dodatkowe (doładowania telefonów, kantor, usługi maklerskie, dokumenty i zaświadczenia). W ostatniej kolumnie znajdziemy usługi związane z profilem zaufanym:

Moje ING - usługi

Aplikacja mobilna „Moje ING mobile” jest całkiem schludna i intuicyjna. Moim zdaniem jednak nie dorównuje aplikacji mobilnej mBanku. Poniżej przedstawiam 6 zrzutów ekranu z podstawowymi funkcjonalnościami aplikacji. Ciekawostką jest potwierdzanie przelewów wykonywanych na komputerze za pomocą aplikacji mobilnej.

Aplikacja Moje ING - kontoMoje ING mobile - aplikacja mobilna

Moje ING mobile - menuMoje ING mobile - oferta banku

Aplikacja Moje ING - przelewMoje ING mobile - usługi

Konto Mobi – Opłaty


Konto Mobi przeznaczone jest dla młodych osób w wieku do 26 lat, które niekoniecznie jeszcze pracują i mogłyby mieć problem z wykonaniem płatności na wyższe kwoty.

Dlatego też ING Konto Mobi prowadzone jest za darmo bez warunku płatności, a warunki promocji zostały mocno uproszczone.

Za 0 zł otrzymamy tutaj prowadzenie konta, kartę do konta z wybraną grafiką oraz wypłaty BLIK z bankomatów w Polsce bez limitów. Nie ma znaczenia, czy płacisz kartą czy też nie.

Jest to podstawowa różnica i duża zmiana na plus względem Konta z Lwem Direct przeznaczonego dla osób starszych.

Konto Mobi to:
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę Visa zbliżeniowa do konta
 • 0 zł za wypłaty BLIK ze wszystkich bankomatów w Polsce bez limitów
  • 0 zł za bankomaty ING oraz Planet Cash
  • 0 zł za pierwszą wypłatę z bankomatów obcych
   • 2,50 zł za kolejne wypłaty
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego
  • 0 zł za przelewy wykonane w bankowości elektronicznej i aplikacji mobilnej
  • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty
  • Otwarte Konto Oszczędnościowe 2,5% w promocji „Bonus na Start”

  Konto ING Mobi: Opinie

  Osobiście twierdzę, że nowy rachunek ING – Konto Mobi to świetna propozycja dla młodych! Wszystkie podstawowe usługi otrzymujemy za darmo. Konto Mobi ING prowadzone jest bezpłatnie wraz z kartą Visa.

  ING bankomaty

  Jeśli miałbym się do czegoś przyczepić to byłoby to ograniczenie darmowych wypłat kartą do bankomatów ING oraz Planet Cash. Z pozostałych bankomatów możemy wypłacić gotówkę raz w miesiącu za darmo (awaryjna wypłata).

  Na szczęście z pomocą przychodzą nam darmowe wypłaty gotówki za pomocą BLIKA. Tutaj nie ma już limitów odnośnie liczby darmowych wypłat.

  Konto Mobi: 160 zł lub 100 zł za konto ING


  Zaczniemy od tego, co lubicie najbardziej, czyli od premii za założenie i przetestowanie konta 😉
  W dalszej części zajmiemy się prześwietleniem konta, systemu bankowości Moje ING i aplikacji mobilnej.

  Wracając do promocji „160 zł za otwarcie konta Mobi”. ING Bank Śląski przekaże swoim nowym klientom łatwe 160 zł premii za Konto Mobi za przetestowanie swoich usług. Warunki są tutaj dużo łatwiejsze niż w promocji konta ING Direct!

  160 zł premii otrzymamy za założenie konta ING online oraz wykonanie 7 płatności kartą, 3 płatności BLIK oraz 2 przelewów BLIK. Przyznacie, że warunki promocji są naprawdę proste i w ING nigdy nie były jeszcze tak proste!

  Konto Mobi: Kto może skorzystać z promocji?

  Uczestnikiem promocji może zostać pełnoletnia osoba fizyczna, która w dniu otwarcia konta nie ukończyła 26 lat.

  Dodatkowo osoba ta nie mogła w terminie od 28 lutego 2017 r. do 31 grudnia 2018 roku posiadać konta osobistego w ING Banku Śląskim.

  Jak otrzymać 160 zł premii?

  Zasady promocji „Do 160 zł za otwarcie konta Mobi” są naprawdę bardzo proste.

  Aby otrzymać 100 zł premii wystarczy:

  • Do 31 marca 2020 r. otworzyć Konto Mobi wraz z kartą oraz kontem oszczędnościowym
  • Do 30 kwietnia 2020 r.:
   • wykonać minimum 10 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKiem
   • wykonać minimum 3 transakcje bezgotówkowe BLIKIEM za zakupy w sklepach internetowych (te 3 płatności mogą być zawarte w 10 płatnościach opisanych wyżej)
   • wykonać minimum 2 przelewy na telefon BLIK na kwotę min. 5 zł każdy do dwóch różnych odbiorców
  Jeśli nie chcecie wykonywać płatności lub przelewów BLIK to możecie wybrać 100 zł premii za wykonanie 10 płatności bezgotówkowych kartą. Jeśli wśród tych 10 płatności, min. 3 będą płatnościami BLIK to otrzymacie dodatkowe 20 zł. Trzecią cześć premii (również 20 zł) otrzymacie za wykonanie dwóch przelewów BLIK na telefon.

  Teraz wystarczy już tylko utrzymać konto do dnia wypłaty nagrody. Ta zostanie przekazana na konto oszczędnościowe ING założone razem z kontem osobistym.

  0 0 votes
  Article Rating
  Subscribe
  Powiadom o
  guest

  0 komentarzy
  najstarszy
  najnowszy oceniany
  Inline Feedbacks
  View all comments

  Co myślisz?

  Ostatnia szansa! 200 zł na nowy rok za Konto 360° w Banku Millennium (proste warunki)

  Ostatnia chwila! 50 zł i 2 bilety do kina za konto w Getin Bank (+3,5% do 410 tys. zł dla chętnych)