w

Odbierz 280 zł za konto z wynagrodzeniem w Santander

Santander Bank Polska ruszył z II edycją promocji wynagradzającej osoby przelewające wynagrodzenie na konto osobiste w tym banku.

Do zgarnięcia jest 200 zł za wpływy wynagrodzenia przez cztery miesiące.


Nowi klienci banku mogą też skorzystać z programu polecającego z premią 80 zł na start, dzięki czemu zyskają 280 zł premii na start.

Promocja konta z wynagrodzeniem trwa do 30 kwietnia 2019 r, natomiast promocja programu poleceń trwa do 28 lutego 2019 r.

280 zł za konto i 4 wpływy wynagrodzenia

Dla kogo przeznaczona jest promocja?
Promocja przeznaczona jest dla osób fizycznych, które w okresie od 1 kwietnia 2018 r. do 30 stycznia 2019 roku nie były posiadaczami (lub współposiadaczami) konta osobistego w Santander Bank Polska.

Nagrody w promocji

Pierwszą nagrodą w promocji jest uznanie konta osobistego łączną kwotą 200 zł w postaci 4 uznań po 50 zł każde za wpływ wynagrodzenia w poszczególnych miesiącach.

Drugą nagrodą jest 80 zł premii w zamian za podanie kodu polecającego podczas zakładania konta przez stronę programu.

Jak przystąpić do promocji?

Aby przystąpić do promocji:

 • Załóż Konto Jakie Chcę z kartą Dopasowaną lub Konto VIP z kartą Visa VIP, najlepiej podając kod polecający 1000710686 na stronie programu poleceń, aby otrzymać dodatkowe 80 zł premii (sprawdź też prześwietlenie programu poleceń Santander)
  • Aktywuj dostęp do bankowości elektronicznej
  • Wyraź przy tym zgodę na kontakt elektroniczny
 • Następnie w okresie luty – kwiecień 2019 r. za pomocą bankowości Santander internet lub przez infoliniię 19999 złóż dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na nowo założone Konto Jakie Chcę lub Konto VIP.
Jak otrzymać 200 zł? 

Aby otrzymać łącznie 200 zł wystarczy po złożeniu dyspozycji przekazywania wynagrodzenia zapewnić przez 4 kolejne miesiące wpływ z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS w wysokości min. 1000 zł na nowo założony rachunek.

Za każdy z 4 takich wpływów, Santander przekaże na rachunek osobisty premię w wysokości 50 zł. Zostanie ona przekazana do końca miesiąca po miesiącu zapewnienia w/w wpływu.
Jak otrzymać 80 zł? 

Aby oprócz premii za wynagrodzenie otrzymać też premię w programie poleceń, należy złożyć wniosek o konto do 28 lutego 2019 r. przez stronę Programu Poleceń podając kod polecający.

Ważne, aby wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Po założeniu konta, do końca miesiąca po miesiącu otwarcia konta, wykonaj płatności kartą debetową, kartą mobilną debetową lub BLIKIEM na łączną kwotę min. 200 zł oraz przynajmniej raz zaloguj się w bankowości elektronicznej lub do aplikacji mobilnej Santander.

Konto Jakie Chcę: prześwietlenie oferty


Konto Jakie Chcę jest naprawdę świetnym rachunkiem z bezpłatnym prowadzeniem rachunku, darmowymi bankomatami Santander, przelewami natychmiastowymi Express Elixir / Blue Cash oraz darmową kartą po wykonaniu 5 płatności miesięcznie.

Wystarczy po założeniu konta wybrać odpowiednią opcję zwolnienia z opłat za kartę w systemie bankowości lub telefonicznie.

Konto Jakie Chcę to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie karty debetowej po wykonaniu min. 5 płatności miesięcznie
  • Po założeniu konta należy aktywować odpowiednią opcję w systemie bankowości
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów własnych
 • 0 zł za wypłatę BLIK w bankomatach
 • 5 zł za wypłatę z bankomatów obcych (0 zł do 26 roku życia)
 • 0 zł za wpłatę we wpłatomatach własnych
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe Blue Cash i Express Elixir

Linki / dokumenty:

 • Regulamin promocji „200 zł za wynagrodzenie”
 • Regulamin programu poleceń

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

HIT powrócił w jeszcze lepszym wydaniu! Odbierz 400 zł na Allegro do karty mamBONUS w BGŻ BNP Paribas

Rekordowe 320 zł za Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas! (+ 400 zł za kartę dla chętnych)