w

HIT powrócił w jeszcze lepszym wydaniu! Odbierz 400 zł na Allegro do karty mamBONUS w BGŻ BNP Paribas

HIT BGŻ BNP Paribas powrócił w jeszcze lepszym wydaniu!

Tym razem do zgarnięcia jest rekordowe 400 zł do wydania na Allegro.pl w zamian za założenie karty i spełnienie warunków promocji. Bank przekaże po 100 zł za każdy z czterech pierwszych pełnych miesięcy używania karty.

Równolegle będzie można skorzystać z promocji konta osobistego i zgarnąć kolejne 320 zł premii, co daje razem 720 zł premii w BGŻ BNP Paribas

Warto się spieszyć! Poprzednia promocja zakończyła się grubo przed czasem! Bank przewidział 4000 promocyjnych wniosków. Po ich wyczerpaniu strona promocji przestanie działać.

400 zł na Allegro za kartę kredytową mamBONUS

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji skorzystać mogą klienci BGŻ BNP Paribas, którzy w ciągu ostatnich 18 miesięcy nie posiadali zawartej umowy o kartę kredytową.

Jak przystąpić do promocji?

  • Do 31 marca 2019 r. lub do wyczerpania limitu przejdź na dedykowaną stronę promocji i wypełnij formularz zaznaczając dwie pierwsze zgody, tj. zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Bank oraz na przesyłanie informacji handlowej drogą elektroniczną
  • Poczekaj na kontakt pracownika banku. Konsultant oddzwoni do Ciebie w ciągu kilku dni i przeprowadzi proces wnioskowania o kartę kredytową mamBONUS.
Jak odebrać 400 zł na zakupy w Allegro?

Po otrzymaniu karty, w każdym spośród 4 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj płatności kartą na łączną kwotę 1000 zł (mogą to być dowolne płatności kartą w sklepach lub w Internecie)

Za każdy miesiąc, w którym zapłacisz kartą wymaganą kwotę, otrzymasz kartę podarunkową Allegro o wartości 100 zł.


Przykład:

Umowę o kartę podpiszesz w lutym 2019 r. Tym samym płatności na kwotę min. 1000 zł wykonaj w marcu, kwietniu, maju i czerwcu 2019 r.

>> ODBIERZ 400 ZL NA ALLEGRO <<

5000 pkt mamBONUS na start

Bardzo łatwo otrzymać dodatkowe 5000 punktów mamBONUS wymienne na nagrody z katalogu programu.

Wystarczy, że wśród płatności wykonanych do końca drugiego pełnego miesiąca po podpisaniu umowy, 4 zostaną wykonane na kwotę min. 50 zł każda, a otrzymasz 5000 punktów mamBONUS na start, które wymienisz np. na bilety do kina.

Punkty zostaną przekazane na konto mamBONUS do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu wykonania 4-tej płatności.

Karta kredytowa Mastercard Standard w BGŻ BNP Paribas

Karta kredytowa mamBONUS (Mastercard Standard) w BGŻ BNP Paribas zostanie wydana za darmo. Pierwszy rok prowadzenia karty będzie darmowy, jeśli w ciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych wykonasz płatności na łączną kwotę min. 500 zł, co jest i tak zawiera się w warunku otrzymania premii.

Darmowy okres bezodsetkowy

Aby nie ponieść opłaty za korzystanie z limitu kredytowego pamiętaj, aby całą wykorzystaną w poprzednim okresie rozliczeniowym kwotę zadłużenia spłacić w terminie określonym na wyciągu.

Dzięki temu możecie korzystać z darmowego kredytu na okres od 26 do 56 dni.

Jeżeli karty nie spłacicie w całości w okresie bezodsetkowym (widocznym na wyciągu), to RRSO kredytu na karcie może wynieść do 14,29%. Jeśli nie wiesz jak działa karta kredytowa to polecam lekturę poradnika kart kredytowych.

Dokumenty / linki:
  • Regulamin promocji „400 zł na zakupy na Allegro z kartą mamBONUS”
  • Regulamin promocji „5000 punktów na start w mamBONUS”
  • Tabela opłat i prowizji – karty kredytowe BGŻ BNP Paribas

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Odbierz 100 zł za otwarcie Konta Inteligo + 100 zł za każde polecenie w XV edycji programu „Mam Inteligo”

Odbierz 280 zł za konto z wynagrodzeniem w Santander