w

Konto Oszczędnościowe 3,5% na 12 miesięcy w Getin Bank (+ 50 zł na start i nawet 500 zł w programie poleceń)

Getin Bank przedłużył na niezmienionych warunkach rewelacyjną ofertę Konta Oszczędnościowego na nowe środki, dzięki czemu nadal możemy ulokować środki na 3,5% w skali roku do kwoty 400 000 zł dla nowych środków ulokowanych w Getin Bank.

Nowi klienci banku mogą skorzystać z dwóch dodatkowych bonusów. Pierwszym jest promocyjne oprocentowanie 3,5% na okres 12 miesięcy dla kwoty do 10 000 zł.

Drugim jest premia w wysokości 50 zł na start oraz 100 zł za każde polecenie (max. 500 zł). Dzięki wymianie pomiędzy czytelnikami JakOszczedzic.pl każdy powinien otrzymać 150 zł.

Promocja trwa od 24 grudnia 2018 r. do 13 stycznia 2019 r.

>> Zobacz aktualną edycję promocji

3,5% do 410 000 zł na koncie oszczędnościowym

W ramach XV edycji promocji „Na nowe środki” mamy okazję do ulokowania oszczędności na koncie oszczędnościowym na 3,5% w skali roku do 400 000 zł dla nowych środków. 


Podwyższone oprocentowanie obowiązuje przez okres 3 miesięcy od wpłaty nowych środków, która liczona jest jako nadwyżka ponad stan na 20 grudnia 2018 r.

Warto zaznaczyć, że jest to w pełni bezpieczna kwota mieszcząca się w gwarantowanej przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny (BFG) sumie gwarancji wynoszącej ok. 428 tys. zł (równowartość 100 tys. euro).

Dla kogo?

Aby skorzystać z promocji należy posiadać lub założyć świetne, darmowe po spełnieniu jednego prostego warunku konta Proste Zasady wraz z kontem oszczędnościowym i aktywnymi zgodami marketingowymi na przesyłanie ofert handlowych bankowy za pomocą SMS, drogą telefoniczną oraz elektroniczną.

Nowi klienci Getin Banku, którzy założą konto osobiste podając kod polecający otrzymają dodatkowe 50 zł premii na start (lub nawet 150 zł dzięki programowi poleceń na JakOszczedzic.pl). Na dokładkę można skorzystać z drugiej promocji konta oszczędnościowego 3,5% do 10 000 zł na okres 12 miesięcy.

Jak otrzymać 3,5% do 400 000 zł?

Pierwszym krokiem jest złożenie wniosku o konto w Getin Bank (najlepiej podając kod polecający od znajomego.


Jeśli chcesz otrzymać 50 zł za skorzystanie z polecenia, a następnie dalej polecać konto z JakOszczedzic.pl zgarniając łącznie 150 zł, to napisz do mnie przez formularz kontaktowy lub na maila jakoszczedzic.pl@gmail.com, a podam kod polecający od czytelników bloga!

Jeśli posiadasz już konto w Getin Bank to wystarczy, że czasie trwania promocji, tj. od 24 grudnia do 13 stycznia 2019 r.wpłacisz nowe środki na rachunek konta oszczędnościowego.

Nowe środki to nadwyżka ponad saldo na koncie oszczędnościowym oraz innych produktach depozytowych w Getin Banku na dzień 20 grudnia 2018 r.

Produkty depozytowe – rachunki płatnicze – rachunki oszczędnościowe, rachunki terminowych lokat oszczędnościowych, rachunki płatnicze- rachunki przejściowe służące do zakładania Lokat oraz indywidualne konta emerytalne prowadzone przez Bank w złotych, których Uczestnik jest posiadaczem lub współposiadaczem.

Warto mieć na uwadze wyłączenie dla wcześniejszych uczestników promocji. Jeśli w okresie trwania obecnej promocji skończy Ci się promocyjne oprocentowanie to nie otrzymasz promocyjnego 3,5% na kolejny okres.

Konto oszczędnościowe w Getin Bank to:

 • Oprocentowanie: 3,5% w skali roku
 • Czas trwania: 3 miesiące
 • Kwota maksymalna: 400 000 zł
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie
 • 0 zł za pierwszy przelew w miesiącu
 • Wypłata środków nie powoduje utraty odsetek
 • Obowiązuje dla nowych środków ponad saldo oszczędności na dzień 20.12.2018 roku

Jak otrzymać 3,5% do 10 000 zł na 12 miesięcy?

Jeśli jesteś nowym klientem Getin Banku to możesz skorzystać z drugiej promocji 3,5% obowiązującej przez okres 12 miesięcy.

Warunkiem uzyskania promocyjnego oprocentowania na 12 miesięcy jest również wyrażenie zgód marketingowych oraz spełnienia jednego warunku w każdym z miesięcy licząc od miesiąca po miesiącu założenia konta Proste Zasady.

Jest nim zapewnienie wpływów z konta w innym banku w łącznej wysokości min. 1000 zł (może to być przelew własny z konta w innym banku i może od razu zostać zwrócony na inne konto). Pamiętaj też o wykonaniu 1 płatności kartą, dzięki czemu konto wraz z kartą i bankomatami będzie prowadzone bezpłatnie.

50 zł za skorzystanie z polecenia + 100 zł za każde polecenie

Składając wniosek o Konto Oszczędnościowe z Kontem Proste Zasady mamy możliwość podania kodu polecającego i zgarnięcia dzięki temu 50 zł premii na start za spełnienie prostych warunków.

Aby otrzymać kod i następnie móc przekazać go kolejnym czytelnikom JakOszczedzic.pl napisz do mnie na jakoszczedzic.pl@gmail.com lub przez formularz kontaktowy.

Jak otrzymać 50 zł premii za skorzystanie z polecenia?

 • Złóż wniosek o Konto Proste Zasady podając kod polecający i wyrażając zgody marketingowe
 • Zasil konto kwotą min. 1000 zł w każdym z trzech kolejnych miesięcy po miesiącu otwarcia konta

Nagroda zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków i jest zwolniona jest z podatku dochodowego.

Więcej informacji na temat programu polecającego Getin Bank w osobnym prześwietleniu.

Konto Proste Zasady w Getin Bank

Konto Proste Zasady to 0 zł za prowadzenie konta i karty wraz ze wszystkimi bankomatami w Polsce za wykonanie jednej płatności kartą lub BLIK-iem. Jeśli nie masz jeszcze skończonych 26 lat to nie musisz spełniać nawet tego prostego warunku!

Konto Proste Zasady to:

 • 0 zł za prowadzenie konta po wykonaniu 1 płatności kartą miesięcznie
  • Bezwarunkowe 0 zł dla osób w wieku od 18 do 26 lat
  • 8 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wydanie, prowadzenie i wznowienie karty debetowej
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za zlecenia stałe (na stałą kwotę)
 • 0 zł za polecenia zapłaty
 • 3,5% do 10 000 zł przez 12 miesięcy
 • 3,5% do 400 000 zł na koncie oszczędnościowym do konta przez 92 dni
 • Program Priceless specials dla posiadaczy kart MasterCard lub Visa Oferty dla posiadaczy kart Visa
 • Płatności BLIK

Dokumenty / linki:

 • Regulamin promocji „Na nowe środki – edycja XV”
 • Regulamin promocji „Bonus za aktywność, 3,5% przez 12 miesięcy”
 • Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Złote dni 26-28.12 w Travelist z wyprzedażami do -85%

140 zł premii za spełnienie 3 warunków w ING Banku Śląskim (+40 zł z Apple Pay, 20 zł z Google Pay i 200 zł za regularne inwestowanie)