w

20 zł na Pyszne.pl lub 2 bilety do Cinema City dla posiadaczy kart kredytowych ING Banku Ślaskiego

Właśnie ruszyła prosta promocja ING Banku Śląskiego przeznaczona dla posiadaczy kart kredytowych banku. Bank postanowił zaktywizować posiadaczy swoich kart kredytowych.

Jest to dobra wiadomość dla czytelników JakOszczedzic.pl, którzy założyli kartę w jednej z promocji z premią (nawet do 400 zł!).

Do zgarnięcia jest 20 zł na Pyszne.pl
(dla posiadaczy kart Visa) lub 2 bilety do Cinema City (posiadacze kart Mastercard).


Promocja trwa do 8 listopada 2018 roku.

Nowi klienci ING Bank Śląski cały czas mogą skorzystać z promocji z premią na start za Konto Direct oraz Konto Mobi.

20 zł lub 2 bilety do kina za aktywność


Posiadacze kart Visa otrzymają nagrodę w postaci vouchera o wartości 20 zł do wykorzystania w serwisie Pyszne.pl w zamian za spełnienie prostych warunków promocji. Voucher Pyszne.pl zachowa ważność do 15.10.2019 r.

Posiadacze kart Mastercard otrzymają natomiast nagrodę w postaci 2 voucherów do Cinema City na seans 2D ważnych do 13.02.2019 r.

Dla kogo?

Akcja przeznaczona jest dla osób, na dzień startu promocji, tj. 23 października 2018 r. posiadają aktywną  umowę o kartę kredytową Visa lub Mastercard ING Banku Śląskiego.

Dodatkowo należy posiadać aktywny dostęp do systemu bankowości „Moje ING”. Karta wraz z systemem bankowości musi zostać utrzymana do dnia otrzymania nagrody.

Jak otrzymać 20 zł na Pyszne.pl lub 2 bilety do Cinema City?

  • W terminie od 23 października do 8 listopada 2018 r. zapisz się do promocji na dedykowanej stronie (link znajdziesz w wiadomości od banku po zalogowaniu w bankowości Moje ING)
  • Od momentu przystąpienia do promocji do 30 listopada 2018 r. wykonaj min. 5 transakcji kartą kredytową ING Banku Śląskiego
  • Prawidłowo spłacaj zadłużenie na rachunku karty kredytowej od dnia przystąpienia do promocji do dnia otrzymania nagrody

Jeśli spełnisz warunki promocji to do 31 grudnia 2018 roku otrzymasz nagrodę za pomocą wiadomości w systemie bankowości Moje ING.

Posiadacze kart Visa otrzymają voucher o wartości 20 zł na Pyszne.pl, natomiast posiadacze kart Mastercard otrzymają 2 bilety do Cinema City.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

100 zł dla studentów za Konto Jakie Chcę w Santander (+ nawet 280 zł w promocjach dodatkowych)

Nawet 900 zł zwrotu do karty kredytowej Mastercard OK! w Alior Bank (600 zł za płatności Apple Pay / Google Pay + 300 zł w wybranych sklepach)